Strona główna > Polska > Proces polityczny – winny czy nie, skazać trzeba (wideo)

Proces polityczny – winny czy nie, skazać trzeba (wideo)

W białostockim sądzie zapadła dość kontrowersyjna decyzja. Sąd Apelacyjny podtrzymał w mocy wyrok na Andrzeja Pochylskiego za tzw „mowę nienawiści”. Jak wykazał w trakcie apelacji sam oskarżony, stronniczość sądu, manipulowanie dowodami i zeznaniami świadków przez prokuratora oraz bierne zachowanie adwokata nadanego z urzędu miały na celu skazanie go, bo taka decyzja zapadła na górze. Prawdopodobnie Minister Sienkiewicz zarzucił prokuratorom białostockim zbyt małą wykrywalność „antysemickich występków”.

Skazany w sądzie Sci-FI
Skazany w sądzie Sci-FI

Trafiło na A. Pochylskiego. Jak to się mówi – chłop się nawiną (za komuny też obowiązywało hasło prokuratorskie – „Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie”), a że nie było mocnych dowodów to sąd posłużył się science fiction rodem z filmu „Raport mniejszości” i założył, iż skoro Pochylski w ulotce pisał o żydach to pomimo że jawnego nawoływania do nienawiści nie było, sąd założył że mogło być i basta, bo przecież Pochylski ma język i mógł go użyć, a i ma rozum to i mógł brzydko o żydach myśleć. Czyli w trakcie procesu okazało się że sędziowie i prokurator siedzą w głowie Pochylskiego jak w filmie Sci-Fi. Skazano go na zasadzie – masz możliwość (w tym przypadku usta i rozum) to jesteś przestępcą.

Strzeżcie się faceci oglądający za panienkami, bo przecież macie w rozporku możliwości i lada dzień białostocka prokuratura ruszy z kampanią oskarżeń w stylu Sci-Fi za przyszłe gwałty, no bo skoro narzędzia macie, a wasze myśli sąd przewidzi to na wiosnę większość mężczyzn w Białymstoku posadzą :(

Zapotrzebowanie na skazanie kogokolwiek w Białymstoku było ogromne, bo nagonka niejakiego Rafała Gawła na sądy i ilość donosów jakie złożył musiała zakończyć się wykazaniem w/w wymienionego (bo brał na to ogromne pieniądze) i skazaniem kogoś przykładnie. Przecież tyle denuncjacji nie mogło bezowocnie pójść na marne. Gaweł jak jego idol- Pawlik Morozow, starał się jak mógł, a owoców nie było więc gdy doszukał się sprawy Andrzeja Pochylskiego i wykrył że prokurator umorzył śledztwo złożył doniesienie na „głupiego” prokuratora i zażądał by  ponownie przyjrzał się sprawie „mądry” prokurator i takim sposobem znaleziono i prokuratora który oskarżył i sąd który skazał pomimo wielu nieprawidłowości w procesie.
Jak pisałem kilka miesięcy temu:

Ulotka poruszyła cienką strunę tzw. tolerancji, ale postrzeganej inaczej. Wg pewnych środowisk My – Polacy katolicy mamy być tolerancyjni dla rozpusty, sodomy, zepsucia na naszych ulicach, dla mordowania dzieci nienarodzonych.
Mamy odwracać wzrok na widok paradujących pederastów w pochodach gejowskich z gołymi tyłkami, bo jak coś mówimy o tym zepsuciu to jesteśmy nietolerancyjni, ksenofobiczni, a jednocześnie mamy znosić upokorzenia i obrazę krzyża, patriotyzmu, polskich barw narodowych i godła. W ramach tolerancji mamy dać sobie napluć w twarz i jeszcze za to przeprosić, bo jak będziemy podskakiwać to znajdą się usłużni prokuratorzy którzy pokażą co znaczy brak tolerancji!!

Proces Andrzeja Pochylskiego, czyli szukanie antysemityzmu na siłę

W tym artykule znajdziecie drodzy czytelnicy ulotkę jaką miał rozdawać oskarżony. Sami oceńcie czy nosi znamiona mowy nienawiści, a może jednak edukuje i pozwala młodym szukać prawdy w zakłamanych kartach historii Polski powojennej.

Na koniec UWAGA! Za rozdawanie edukacyjnej ulotki pod szkołą możesz siedzieć, ale za deprawację dzieci i młodzieży wewnątrz szkoły poprzez szerzenie homoseksualizmu, genderyzmu, kazirodztwa i innych dewiacji, „wadza” poklepie po ramieniu wystarczy żebyś zdobył jakiś tytuł naukowy jak np Jan Hartman i możesz wmawiać młodzieży wszelkie bzdury, możesz im robić wodę z mózgu, ale jesteś „autorytetem” to nic ci nie zarzucą. Andrzej Pochylski nie jest autorytetem i nie jest żydem więc ma siedzieć cicho!

Król jest nagi? Nie on wie lepiej, a ty morda w kubeł bo jak wskażesz gołą dupę króla to trafisz na szafot. Pochylski wskazał.

JP

Poniżej komentarz Andrzeja Pochylskiego zarejestrowany  chwilę po wyroku Sądu Apelacyjnego.

Źródło: http://niezaleznemediapodlasia.pl/proces-polityczny-winny-czy-nie-skazac-trzeba/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.