Strona główna > NWO > Próby zyskania na czasie

Próby zyskania na czasie

krypto-żyd John Kerry

406347PR kryminalistów z tzw. rządu światowego w ostatnich dniach bardzo ucierpiał w konfrontacji z głosem opinii publicznej na całym świecie. Nieudana operacja false flag izrahellskich najemników w Syrii, została szybko rozszyfrowana przez światowe alternatywne media. W konsekwencji zdobycie „legalnej” podkładki pod bandycki napad na Syryjczyków nagle nie jest zbyt prostą sprawą.

Ultimatum w sprawie kryzysu syryjskiego może być próbą zyskania na czasie: Kerry mówi, że Assad powinien oddać broń chemiczną w ciągu tygodnia. W tym samym czasie kryminaliści żydowskiego NWO zorganizują następną operację false flag.

Rząd światowy uważa, że jesteśmy kompletnymi idiotami. Kerry mówi, że USA nie zmierzają do wojny. Potem przechodzi do wyjaśnień, jakie dokładnie kroki wojny zostaną powzięte przeciw Assadowi. Jego zdaniem, zrzucanie bomb na jakiś naród i zabijanie ludzi nie jest uważane za akt wojny. W dawnych czasach, obywatele ruszyliby w zbiorowych kolumnach na stolicę z widłami gotowymi do użytku i wywaliliby na zbity pysk tę bandę klaunów, która rządzi tym cyrkiem.

Sekretarz stanu, John Kerry, dał ultimatum prezydentowi Syrii, al-Assadowi, że nie dojdzie do uderzenia zbrojnego, jeśli Syria odda cały swój arsenał broni chemicznej dla społeczności międzynarodowej w ciągu najbliższego tygodnia. Wcześniej ta krypto-żydowska marionetka zakończyła z sukcesem misję zbierania datków na koszty tej wojny:

Krypto-żyd Kerry już zorganizował „zrzutkę”

Na wspólnej konferencji prasowej z ministrem spraw zagranicznych UK, Williamem Hague, Kerry powiedział, że Ameryka nie zamierza prowadzić wojny, ale podejmie „niewiarygodnie mały i ograniczony wysiłek„, aby ukarać reżim Assada za użycie w 21 sierpnia broni chemicznej w Ghouta, aby zniechęcić go od zrobienia tego jeszcze raz.

W tej sprawie dowody są jasne – to nie rząd Assada jest winien operacji false flag w Ghouta (przypis):

Nieudolność przestępców

Powiedział, że dzieli obawy amerykańskiego społeczeństwa, którzy nie chcą widzieć żołnierzy wracających do domu w workach na zwłoki.

Ale nie o tym teraz mówimy„, podkreślił. „Militarne wysiłki będą ukierunkowane i krótkotrwałe„.

Kerry dodał, że jedyną rzeczą, jaką mógłby zrobić rząd Assada, aby zatrzymać atak, to pozbycie się całej broni chemicznej i oddanie jej do rąk społeczności międzynarodowej w ciągu najbliższego tygodnia.

„Ale on nie ma zamiaru tego zrobić i tego się nie da zrobić”, dodał Kerry.

Powiedział, że zebrane dowody na temat ataku chemicznego, obwiniają reżim Assada i jest to „prawdziwy dowód, jaki można wziąć na salę sądową”.

Pod poniższym linkiem również film z wystąpieniem tego pajaca.

źródło: http://brandontward.blogspot.com/2013/09/syria-crisis-ultimatum-kerry-tells.html#.Ui3IOT_-b3V

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.