Strona główna > Świat > Problematyka fal kontroli umysłowej

Problematyka fal kontroli umysłowej

Widziałeś już wieżę do emisji fal kontroli umysłowej? Założę się, że tak

1379301_10202097272570832_1153924021_n

Wiedziałem, że są takie wieże, jakie emitują częstotliwości potrzebne do kontroli umysłowej, ale nie wiedziałem o tym zbyt wiele. A jest ich dużo! I mają swoją nazwę. To GWEN towers. Zostały opłacane z pieniędzy podatników. Sam się temu przyjrzyj, ale zrób swoje własne badania. Wieże są pobudowane na terenie całego świata.

Oto trochę historii:

„Dr Andrija Puharich w latach 50-tych i 60-tych XX wieku, stwierdził, że fale mózgowe jasnowidzów działały na częstotliwości 8 Hz, gdy intensywnie korzystali oni za swych mocy psychicznych. Widział on hinduskiego jogina w 1956 r., który potrafił kontrolować swe fale mózgowe, świadomie przekazując swą świadomość z jednego poziomu na drugi. Puharich szkolił ludzi z naturalnymi predyspozycjami, aby robili to świadomie, używali fal częstotliwości 8 Hz. Uzdrowiciel tworzył fale 8 Hz, wysyłał je na pacjenta, lecząc jego problemy z sercem, a wtedy mózg tej osoby też zaczynał emitować fale 8 Hz. Jedna osoba emitująca pewną częstotliwość może dokonać tego, że inna też zaczyna rezonować tę samą częstotliwością. Nasze mózgi są bardzo podatne na wpływy technologii, która wysyła fale *ELF, gdyż natychmiast zaczynają odpowiadać tym samym, zewnętrznym sygnałem czegoś w rodzaju efektu kamertonowego. Puharich eksperymentował i odkrył, że:

1) 7,83 Hz (częstotliwość oddziaływania Ziemi) powodowała, że człowiek czuje się dobrze, wywołuje efekt zmiany stanu.

2) 10,80 Hz powoduje zachowanie buntownicze

3) 6,6 Hz powoduje nastrój depresyjny.

(*ELF – Extremely low frequency, fale niezwykle niskiej częstotliwości)

puharichPuharich użył fal ELF do zmiany RNA i DNA, zerwania wiązań wodorowych, aby osoby w jego eksperymentach miały wyższe skale wibracji. Chciał wyjść poza psychiczne oddziaływanie fali 8 Hz. James Hurtak, który kiedyś pracował dla Puharicha, napisał w swojej książce Klucze Enocha, że ultra-fiolet powodował rozrywanie wiązań wodorowych i zwiększał skalę wibracyjną.

Puharich przedstawił efekty oddziaływania fal ELF na psychikę dla dowódców wojskowych, ale oni nie chcieli mu uwierzyć. Podał te informacje niektórym dostojnikom różnych krajów zachodnich. Rząd USA zniszczył jego dom w Nowym Jorku (rzekomy pożar), aby się zamknął, a on uciekł do Meksyku. Jednak Rosjanie odkryli, jakie częstotliwości ELF robią coś z ludzkim mózgiem i zaczęli szczelnie otaczać ambasadę USA w Moskwie 4 lipca 1976 r., falami elektromagnetycznymi, dokonując zmiany sygnału, w tym koncentrując się na częstotliwości 10 Hz. (10 Hz stawia ludzi w stan hipnozy. Rosjanie i Koreańczycy korzystali z tego w przenośnych urządzeniach do kontroli umysłu celem wydobycia zeznań od przesłuchiwanych. Maszynę taką znaleziono nawet w amerykańskim kościele; miała ona pomóc wiernym w pogłębieniu wiary!) Rosyjski sygnał „Woodpecker” (dzięcioł) niósł się po całym świecie, z nadajnika umieszczonego koło Kijowa. US Air Force zidentyfikowały 5 różnych częstotliwości w złożonym sygnale harmonicznym, jaki „dzięcioł” wysyłał w ziemską atmosferę.

Nikola Tesla ujawnił w 1901 r., że energia może być przekazywana na ziemi za pomocą fal ELF. Nic nie zatrzyma ani nie osłabi tego sygnału. Rosjanie wyszukali dokumenty z analizami Tesli, gdy w końcu wrócili do Jugosławii po jego śmierci”.

http://www.angelfire.com/oz/cv/njones1.html

gwen-rmc002

Wieża GWEN (Ground Wave Emergency Network)

Fascynujące? Oto kilka następnych …

„Temat kontroli umysłowej jest skomplikowany, wielopłaszczyznowy i wielowarstwowy. Dla przypadkowego czytelnika, może szybko stać się paraliżujący, przytłaczający zmysły i tworzący pragnienie, aby zamknąć ten temat, ale unikanie tego zagadnienia to najgłupsza rzecz, ponieważ twoja jedyna szansa na przetrwanie w warunkach tego ohydnego i podstępnego planu zniewolenia, jaki dziś grozi praktycznie całej ludzkości, to zrozumieć jak funkcjonuje ten system i podjąć kroki, aby zmniejszyć swą własną podatność na jego oddziaływanie.

Plany stworzenia społeczeństwa robotniczego poddanego kontroli umysłowej istnieją od bardzo dawna. Obecna technologia wywodzi się z eksperymentów, które naziści zaczęli jeszcze przed II WŚ i zintensyfikowane zostały w czasie działania nazistowskich obozów koncentracyjnych, gdy zaopatrywane one były w nieograniczoną liczbę dzieci i dorosłych, których można było poddać eksperymentowaniu. Słyszeliśmy o nieludzkich eksperymentach medycznych przeprowadzanych na więźniach obozów koncentracyjnych, ale niczego nie powiedziano w mediach i dokumentach telewizyjnych na temat eksperymentów kontroli umysłu. Technologie kontroli umysłu można podzielić zasadniczo na dwa podzbiory: oparte na urazie lub na bazie urządzeń elektronicznych.

Pierwsza faza rozwoju rządowych projektów kontroli umysłu wyrosła z dawnych technik okultystycznych, które wymagały, aby ofiary narażone zostały na ogromne przeżycia, traumę psychiczną i fizyczną, zazwyczaj mającą początek w dzieciństwie, w celu spowodowania rozbicia psyche na tysiąc alter-osobowości, które następnie mogą być oddzielnie programowane do wykonywania określonych funkcji (lub działań), jakie programista chciał „zainstalować” w takiej osobie. Każda osobowość alter tworzona jest oddzielne i różni się od powierzchownej formy osobowości.”Przednia osobowość” (‘front personality’) jest świadoma istnienia i działalności osobowości alter. Alter osobowość może zostać wzniesiona ze stanu uśpienia na powierzchnię świadomości przez programistów lub nadzorców, zajmujących się obsługą tych osób, za pomocą specjalnych kodów, zwykle przechowywanych w komputerze. Ofiara kontroli umysłowej może również być podatna na wpływ poszczególnych dźwięków, słów lub działań znanych jako wyzwalacze.

Drugi etap rozwoju technik kontroli umysłu został dopracowany w podziemnej bazie pod Fort Hero w Montauk, Long Island (Nowy Jork) i jest określany jako Projekt Montauk. Najwcześniejsze ofiary programowania typu Montauk, ludzie bardzo młodzi, tzw. Chłopcy z Montauk, były programowane za pomocą technik opartych na urazach, ale ta metoda w końcu został porzucona na rzecz całkowicie elektronicznego procesu indukcyjnego, jaki można było „zainstalować” w ciągu kilku dni (lub nawet godzin ) zamiast wielu lat, co doprowadziło do zakończenia stosowania metody opartej na urazach.

mengele1Dr Joseph Mengele z Auschwitz był głównym badaczem rozwoju projektu opartego na traumie, typu programów kontroli umysłu Monarch i MK Ultra (stosowanego przez CIA). Mengele i około 5000 innych wysokich rangą nazistów zostało potajemnie przetransportowanych do Stanów Zjednoczonych i Ameryki Południowej po II WŚ w operacji oznaczonej jako Paperclip. Hitlerowcy kontynuowali swoją pracę nad rozwojem badań kontroli umysłowej i technologii rakietowej w tajnych podziemnych bazach wojskowych.

Jedyną rzecz, jaką nam oficjalnie powiedziano, to praca nad rakietami byłych hitlerowskich gwiazd tej dziedziny, jak Warner Von Braun. Zabójcy i oprawcy niewinnych ludzi byli trzymani dyskretnie poza zasięgiem wzroku opinii publicznej, ale byli bardzo zajęci pracą w amerykańskich podziemnych bazach wojskowych, które stopniowo stały się domem dla tysięcy porwanych z ulicy amerykańskich dzieci (około miliona rocznie), a następnie umieszczonych w żelaznych klatkach w ramach „szkolenia”.

Dzieci były wykorzystywane do doskonalenia technologii Mengele z dziedziny kontroli umysłowej. Niektóre wybrane dzieci (przynajmniej te, które przeżyły „szkolenia” ) stały się później niewolnikami o sterowanych umysłach, które można było używać do tysięcy różnych zadań, począwszy od seksualnej niewoli aż do zamachów i zabójstw. Znaczna część tych dzieci, które zostały uznane za zbyteczne, zostało celowo zabitych na oczach innych dzieci w celu wywołania jeszcze większej traumy na wybranych stażystach, aby osiągnąć u nich stan całkowitej uległości i posłuszeństwa.

Samotny rewolwerowiec, o którym słyszymy w wiadomościach o zabójstwach, zamachach, strzelaninach w szkołach, itp. to osoba kontrolowana przez programistów, którzy „zaprogramowali” ich umysły do wykonania tych zadań. Ted Bundy, „Son of Sam”, seryjny zabójca David Berkowitz, Oswald, Timothy McVeigh, strzelcy z Columbine, Mark David Chapman, Sirhan Sirhan itp. to wszystko osoby poddane kontroli umysłowej, które zaprogramowano do wykonania tych zabójstw. Dziesiątki tysięcy młodych nastoletnich chłopców zostało porwanych i zmuszonych do poddania się programowi szkolenia kontroli umysłowej o nazwie Projekt Montauk począwszy od około 1976 roku.

Al Bielek, w ramach kontroli umysłu, uczestniczył w wielu dziedzinach tajnego Projektu Montauk. Po tym, jak zaczął powoli odzyskiwać swoje wspomnienia pod koniec lat 80-tych, zdał sobie sprawę, że było co najmniej 250.000 „Montauk Boys” poddanych programowi kontroli umysłu w 25 różnych obiektach podobnych do podziemnej bazy w Montauk na Long Island.

Wielu z tych chłopców stało się „śpiochami”, czyli osobami, które zostały zaprogramowane, aby przejść do działania w późniejszym terminie, gdy zostaną właściwie „wywołani” do zaangażowania się w jakieś zachowanie destrukcyjne. Inni chłopcy z Montauk zostali porozmieszczani w głównym nurcie amerykańskiego życia jako dziennikarze radiowi i TV, biznesmeni, prawnicy, personel medyczny, sędziowie, prokuratorzy, funkcjonariusze organów ścigania, wojskowi, itp.

 ELFtowerOCC

Ogólnoświatowy Elektroniczny system kontroli umysłowej poprzez wieże „telefonii komórkowej”

Obecne technologie rządowe kontroli umysłowej zostały skierowane bezpośrednio na ciebie, twych sąsiadów i bliskich. Każdego dnia budowany jest i instalowany sprzęt z ukrytym celem wywierania kontroli umysłowej na całą populację.

Wszędzie stawiane są wieże transmisyjne do emitowania fal ELF. Anteny zwykle wyglądają jak cztery lekko zakrzywione płyty ustawione pionowo, wysokości około 2 metrów i lokowane w 3 lub 4 elementach wokół wieży, na wysokości dwóch trzecich od powierzchni ziemi. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie.

Nikt nic nie mówi, ale oczekuje się, że my uwierzymy, iż to służy do telefonów komórkowych. To nie jest przypadek, że pasmo częstotliwości wybrane dla korzystania z

telefonów komórkowych po prostu dokładnie pasuje do tego, co Wilhelm Reich odkrył pod koniec lat 40-tych jako fale drugiej kolejności, służące do przekazywania sygnałów pozwalających manipulować umysł ofiary bez jej wiedzy.

Reich pracował nad tym projektem potajemnie dla CIA przez 5 lat, 1947-52, aż uświadomił sobie, na kim CIA planuje używać metody kontroli umysłu. Był oburzony, że został oszukany i wykorzystany do tego zdradzieckiego planu i przysiągł nigdy nie współpracować z CIA, FDA itp.

Reich został skrycie zamordowany w więzieniu federalnym w 1957 roku, zaledwie kilka tygodni przed terminem zwolnienia, a w więzieniu znalazł się z wyrokiem 2 lat za zmyślone zarzuty okazania pogardy wobec sądu. Poinformowano, że doznał „zawału serca”. Był podobno silny jak wół. Jego ostatnia książka, napisana w więzieniu, została uznana za „zaginioną” po jego śmierci i nigdy nie wróciła do rodziny zmarłego.

Odkryto metodę wyłączania wpływu tych wież emitujących fale ELF, wtedy nie wywierają one wpływu w postaci kontroli umysłowej poprzez umieszczenie prostego urządzenia zwanego generatorem orgonu w promieniu ok. 1300 metrów od tych wież.

 chemtrails(2)

toksyczne chemtrails

Te wieże mikrofalowe są używane w połączeniu z technologią opartą na HAARP nie tylko do wpływania podprogowo w celu kontroli umysłu, ale także do sterowania pogodą.

http://educate-yourself.org/mc/

Wiele fałszywych flag i innych przerażających wydarzeń z udziałem przemocy, trudno wyjaśnić inaczej, jak to, że zostały popełnione przez „aktywowanych” albo poruszonych zakodowanym sygnałem. Są używani jak broń, w zasadzie roboty, które bezkrytycznie wykonują rozkazy, jak na ćwiczeniach, bez skrupułów i bez emocji.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, co robi rząd cieni przy pomocy systemu kontroli umysłu, spójrzcie na historię ofiary techniki CIA kontroli umysłu, Cathy O’Brien, która była nią zainfekowana, lub innych, którzy wydostali się z tej pułapki i teraz składają zeznania o tym, co się stało z nimi wielu lat temu w programie MK Ultra.

Ofiara kontroli umysłowej MK-Ultra – Cathy O’Brien pełny zapis świadectwa

Nie przypominam sobie, kiedy wcześniej słyszałem o tej kobiecie. Ona na pewno otarła się o jakąś zaskakującą elitę …

„Brice Taylor jest pseudonimem Susan Ford, jednej z ofiar kontroli umysłowej MK Ultra najwyższego poziomu, która wystąpiła publicznie i wyjawiła swoją historię. Zajęło jej prawie 13 lat, żeby odzyskać wspomnienia wydarzeń, które opisała w książce, Thanks for The Memories (opublikowanej w maju 1999 r.).

 thanksbookcover

Jej wspomnienia zaczęły do niej wracać w sporadycznych fragmentach w 1985, po wypadku samochodowym, gdy wypadła przez przednią szybę swojego samochodu po uderzeniu w drzewo. To nie tyle był wypadek, ile wynik programowania kontroli umysłu, jaki zmusił ją do próby samobójstwa, gdy zaczęła odzyskiwać najważniejsze wspomnienia o swej roli jako „zasobu” NASA / CIA po programowaniu, który był używany jako niewolnik seksualny i kurier informacyjny (lub narkotykowy) każdego prezydenta od Kennedy’ego zaczynając, na Clintonie kończąc. Była również osobistym sekretarzem Henry Kissingera, ludzkim komputerem (do przechowywania i udostępniania odpowiednich plików) przez ponad 19 lat.

Jej „właścicielem/nadzorcą” był komik Bob Hope i była „wypożyczona” dla wielu znanych osobistości z branży rozrywkowej w celu przyglądania się ich poczynaniom albo manipulowania przez Hope i jego illuminackich kumpli, aby zachowywali się jak „pszczółki robotnice” w dziele zaprowadzania porządków Lucyfera, New World Order.

Jej książka jest prawdopodobnie najbardziej odkrywczym źródłem relacji o dobrze znanych osobistościach w polityce i przemyśle rozrywkowym, którzy biorą udział w postępowaniu kontrolnym, programowaniu, manipulacjach i wykorzystywaniu przez rząd ludzkich robotów, jak Brice lub inne znane gwiazdy/ofiary kontroli umysłowej, jak Barbara Striesand czy Barbara Mandrel.

Sam spis treści tej książki daje wyobrażenie o niesamowitej liczbie znanych nazwisk, które poznała Brice jako zaangażowanych, gdy od dzieciństwa aż do dorosłości funkcjonowała w roli niewolnika o kontrolowanym umyśle. Ta książka, Thanks for The Memories oraz Illuminati Formula (2 tomy) współautorstwa Cisco Wheelera i Fritza Springmeira, to najważniejsze książki na temat kontroli umysłowej.

Spójrzcie na Miley Cyrus. Tragiczne, że jej zatrważające zachowanie hipnotyzuje ludzi. Jedno spojrzenie na jej rozszerzone źrenice i otępiały wyraz twarzy mówi, że jest pod działaniem jakichś zaklęć, i nie zwracaj uwagi na jej lubieżność. Sternicy illuminaccy zajmują się codziennie kultywowaniem tego w naszym społeczeństwie. Przesuwają granice akceptowalności społecznej dla seksu i perwersji wciąż dalej i dalej w życiu codziennym. To już nie są perwersje towarzyszące rozrywce, ale głównym nurtem rozrywki jest perwersja, to rozrywka mainstreamu.

Wszyscy zostaliśmy zniewoleni w niezliczony sposób i jesteśmy na progu utraty naszej wolności po raz pierwszy od tysiącleci. Nasz Złoty Wiek miał dać nam wiele aspektów wolności, jakich nigdy nie doświadczyliśmy, a zabrakło ich, bowiem nigdy nie byliśmy wolni. Przeszliśmy pranie mózgu, aby wpoić nam myślenie, że jesteśmy wolni, a mózg tworzy naszą rzeczywistość.

Jak wiele ofiar metody MK Ultra, wielu z nas teraz się budzi się i zaczyna zdawać sobie sprawę, że musimy poustawiać rzeczy znowu na swoich miejscach.

Jeśli pozwolić tej bandzie wyrzutków kontynuować rządy terroru, mogliby oni z łatwością zrealizować swoją podstawową dyrektywę – zredukowania populacji Ziemi – poprzez pozabijanie nas przez siebie nawzajem i pozostawienie tylko tylu „bezużytecznych zjadaczy chleba”, których wystarczy, aby służyć elicie międzynarodowego żydostwa jako bezmyślni niewolnicy.

źródło: http://2012thebigpicture.wordpress.com/2013/10/25/ever-seen-a-mind-control-tower-bet-you-have/

przygotował: SH

One thought on “Problematyka fal kontroli umysłowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.