Strona główna > NWO > Apokalipsa > Próba generalna przed budową Trzeciej Świątyni Jerozolimskiej

Próba generalna przed budową Trzeciej Świątyni Jerozolimskiej

Drodzy bracia i siostry!

Przedstawiamy Waszej uwadze materiał video poświęcony niedawno zakończonej budowie świątyni Salomona w Brazylii.

To wydarzenie nie było zbytnio nagłośnione w prasie jednakże może ono mieć ważne znaczenie dla całego świata. Prawdopodobnie ta budowa jest próbą generalną przed budowaniem Trzeciej Świątyni Jerozolimskiej w której, zgodnie z prawosławną eschatologią, zasiądzie Antychryst. Próba generalna zakończyła się sukcesem, do budowy Trzeciej Świątyni Jerozolimskiej wszystko jest już przygotowane.

UWAGA! Przed oglądaniem video włącz tłumaczenie za pomocą automatycznego translatora.

SUPLEMENT z http://www.vigilantforums.com/viewtopic.php?f=29&t=3108

a10

Świątynia Salomona w Brazylii

Uniwersalny Kościół Jednej Religii Światowej (One World Religion Universal Church) wybudował tę dokładną kopię Świątyni Salomona z kamieni przywiezionych z Izraela i jest ona najwyraźniej traktowana jako bardzo święte miejsce. Dowiedziałem się właśnie o tym fakcie i nie miałem czasu aby dokonać głębszych badań co do istotnych szczegółów i tego kto dokładnie urzeczywistnił ten pomysł ale jest to niezmiernie symboliczne i najwyraźniej promuje się zjednoczenie wszystkich religii w JEDNĄ RELIGIĘ w tej Świątyni Salomona.

Video zamieszczone poniżej, dotyczące tej nowej Świątyni Salomona, zamieszczone było na oficjalnej stronie internetowej „Uniwersalnego Kościoła i Królestwa Boga” (Universal Church and the Kingdom of God). Świątynia posiada zarówno muzeum jak i 36 szkół biblijnych dla 1300 dzieci oraz studio telewizyjne i radiowe. Kościół był założony przez „biskupa” sekty zielonoświątkowców, Edir Macedo, który posiada majątek szacowany na MILIARD dolarów amerykańskich.

Za: http://dsnmp.ru/generalnaya-repetitsiya-stroitelstva-tretego-ierusalimskogo-hrama-video/

Za: http://www.vigilantforums.com/viewtopic.php?f=29&t=3108

Data publikacji: 21.01.2015

Przekład: RX

P.S. Suplement:

Zobacz także:

Trzecia Świątynia i kapłani

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *