Strona główna > NWO > Prezydent wojen izrahellskich

Prezydent wojen izrahellskich

Obama – żydowski prezydent wojen izrahellskich

Obama's Grandfather at War

Dziadek Barucha Obamy, Stanley „Dunham” – wikipedia coś smęci o jego”irlandzkości”

(Zdjęcie z 26 października 1944 r., Stanley Armour Dunham, wykonane gdzieś we Francji podczas służby w armii USA. To 26-letni sierżant z Army Air Force)

Czy wojna nie ma już funkcji rewolucyjnej? Wojna? Komuna (1870). Od tego czasu każda wojna była gigantycznym krokiem w stronę komunizmu„. Christian Rakowsky (aka Chaim Rakover, giermek Lwa Trockiego, członek zorganizowanego żydostwa. Każda wojna jest spowodowana przez międzynarodowe żydostwo jako krok w ich „rewolucji”, czyli zastąpienia Boga szatanem).

Jeśli wguglujesz określenie „pierwszy żydowski prezydent Ameryki”, znajdziesz linki do wielu żydowskich publikacji „kvellingujących” (z jidysz na chwalenie się) o tym, jak to Barack Obama był sponsorowany przez żydów i jest „jednym z nas”.

obama-jew-e1316447557672

Może się jednak okazać, że jest to dosłownie prawda. Ojciec jego matki Stanley „Dunham” był żydem. Matka Obamy „Stanley Anne Dunham” na pewno wyglądała i zachowywała się jak komunistyczna żydówka.

Jak da się zauważyć, modus operandi satanistycznej sekty frankistów jest polityka małżeństw mieszanych i podszywanie się pod wszystkie inne religie, ideologie i narodowości. Dziadek Reinharda Heydricha był żydem. Dziadek Hitlera był żydem. Matka Churchilla był pół-żydówką. Sonya Sottomayer paraduje jako „Latynoska”, ale jej matka była żydówką. To nie tak, że żydowscy aktorzy Hollywood pozmieniali tylko nazwiska.

Przedmiotem jest władza. Kontrolując wszystkie strony, międzynarodowe żydostwo tworzy podziały, chaos i wojny. Ostatecznie ich celem jest zniszczenie cywilizacji zachodniej i doprowadzenie do (komunistycznego, jak twierdzą niektórzy żydzi) New World Order. Jednak, paradoksalnie, spiskują oni również plan eksterminacji żydów, którzy nie są wpisani w ich porządek działań.

To duża nieszczerość nazwać Obamę „pierwszym żydowskim prezydentem Ameryki”. Wielu innych prezydentów podobno też miało żydowską krew: Theodore Roosevelt, Franklin Delano Roosevelt, Truman, Eisenhower, Johnson i Bushowie, żeby wymienić tylko kilku. Więc nie jest zaskakujące, gdy w wikipedii da się wyczytać, że Stanley Dunham, skromny sprzedawca mebli z Kansas, był skoligacony z sześcioma prezydentami USA.

Dalekimi kuzynami Stanleya Armour Dunhama jest m.in. sześciu amerykańskich prezydentów: James Madison, Harry Truman, Lyndon Johnson, Jimmy Carter, George HW Bush i George W. Bush. Poprzez wspólnego przodka, Mareen Duvall … Stanley Dunham jest spokrewniony z byłym wiceprezydentem, Dickiem Cheney (ósmy stopień kuzynostwa). Poprzez innego wspólnego przodka, Hansa Gutknechta, … Stanley Dunham jest czwartym w linii kuzynem prezydenta Harry’ego S. Trumana.” (część wpisów w żydo-pedii pousuwana)

W przeciwieństwie do swojego męża, nie-żydówka, Madelyn Payne Dunham, nie jest powiązana z żadnym prezydentem.

Inne wskazówki. Matka Stanleya, Ruth (powszechne imię dla żydówek) Lucille Armour popełniła samobójstwo, gdy Stanley miał osiem lat. Jego ojciec porzucił go i jego brata w rodzinie dziadków. Co mogło spowodować, że matka tych dwóch chłopców popełniła samobójstwo? Kabaliści żydowscy są pokoleniowymi satanistami. Angażują się w wiele zdeprawowanych działań.

Jako sprzedawca mebli, Stanley został opisany jako „towarzyski, przyjazny, porywczy, wymagający i głośny … mógł oczarować nawet narożniki kanapy”.

 dunhams-2

Stanley Dunham i jego żona Madelyn (nie-żydówka) wychowywali Baracka od 10 roku życia w Honolulu w latach 70-tych. Chociaż Madelyn nie miała wyższego wykształcenia, została wiceprezesem banku. Madelyn i Stanley są opisywani jako „metodyści”. Ale Barack wzrastał jako „unitarianin”, który podobnie jak w masonerii i judaizmie, nie wymaga od wiernych wiary w Boga.

Według Wayne Madsen, Madelyn zajmowała się praniem pieniędzy dla CIA, a Stanley był zaangażowany w program robienia z afrykańskich studentów, jak Barack Sr, posłusznych marionetek NWO.

Matka Obamy, „Stanley Anne”, stała się komunistką i walczyła z „establishmentem”, nie zdając sobie sprawy, że to komuniści stanowią establishment. Pozwoliła, aby degenerat komunistyczny Frank Davis zrobił jej zdjęcia pornograficzne, które są w internecie. (Google Images). Davis chwalił się z podbojów wśród białych kobiet, a niektórzy uważają, że Davis jest prawdziwym ojcem Obamy. Z pewnością Barack Obama Sr nie tracił czasu i porzucił matkę i syna.

„Stanley Anne” był „idealistyczną” pół-żydówką, która zrobiła doktorat i pracowała dla ojca Timothy Geitnera w Indonezji, w elitarnej Fundacji Forda. Madsen uważa, że ona również część czasu przeznaczała na pracę dla CIA, podobnie jak jej drugi mąż, Lolo Soetoro.

Wybór Rothschilda

Chociaż żydzi stanowią nie więcej niż 2,5% populacji USA, Texe Marrs w swym opracowaniu pokazuje, jak żydzi (i izrahell) dominują biznes i administrację publiczną, nie wspominając o biznesie rozrywki na niekorzyść Amerykanów. Kryzys kredytowy z 2007 r. jest przedstawiony jako zwykła kradzież na szkodę podatnika USA przez żydowskich bankierów. Choć uważałem się dobrze zorientowany w tej sprawie, to ten film zawiera wiele nowych informacji. Na przykład, całe przywództwo American Black to masoneria z Prince Hall Masons jak Barack Obama, a zatem instrumenty dokumenty bankierów żydowskich.

Lista zawiera gubernatora NY David Patersona, Jesse Jacksona, Eldridge Cleavera, Louisa Farrakhana, Ala Sharptona, Andrew Younga, Julianarothschilds_choice_cover Bonda, Kweisi Mfume i artystów, jak Count Basie czy Nat King Cole.

To jest tylko wskazówka, w jaki sposób lichwokracja używała masonerii do przenikania i kontrolowania praktycznie wszystkiego. Jednak Texe Marrs nie piorunuje masonerii i czarnuchów. Przechodzi dalej do krytyki chrześcijańskich pastorów, którzy są zdrajcami. Ale widz odchodzi po tym pokazie z nienawiścią wobec wszystkich żydów, niezależnie od tego, czy odgrywają aktywną, pasywną czy w ogóle nie mają żadnej roli w tej grze.

Zorganizowane żydostwo ma swój własny dla żydów jako całości, którzy w większości są dla nich pionkami w grze. To są sataniści, którzy hodują od pokoleń kolejnych satanistów z innych środowisk i podszywają się pod każdą religię, rasę czy narodowość. Obama jest „chrześcijaninem”, „muzułmaninem”, a nawet żydem. Jest Indonezyjczykiem, Kenijczykiem i Amerykaninem. Jest czarno-biały. On jest doskonałym liderem nowego świata pozbawionego ras, narodów i religii. W rzeczywistości reprezentuje obcą satanistyczną siłę kabalistów żydowskich, którzy chcą stopniowo zniewolić całą ludzkość.

grandfather
na zdjęciu dziadek marionetki

Międzynarodowe żydostwo kabalistyczne uzurpowało sobie kierownictwo nad wszystkimi żydami w taki sam sposób, jak przejęli przywództwo Murzynów, Chrześcijan, Amerykanów i Europejczyków. Wszyscy jesteśmy równie winni. Innymi słowy, amerykański imperializm jest w dużej mierze żydowskim zjawiskiem kabalistycznym.

Lokaje żydowskiego NWO świadomie wspierają antysemityzm z tego powodu, że „antysemityzm jest niezbędny dla nas do zarządzania naszymi mniejszymi braćmi„, mówi autor Protokołów Mędrców Syjonu.

Zmienianie świata

To tragedia , że zbiorowe i idealistyczne impulsy ludzkości zostały dokooptowane do planów lichwokracji i wykorzystane do zwiększenia władzy i bogactwa. „Równość” i „sprawiedliwość społeczna” jest sztuczką, aby zrobić zasłonę prawdziwego porządku tej agendy: by okraść ludzi z praw im przyrodzonych i zredukować ludzkość do statusu robotniko-konsumentów, mających wyłącznie prawa i wiedzę o robieniu dzieci. Teraz biorą się za niszczenie naszej tożsamości rasowej, religijnej, narodowościowej i za rozbicie rodziny. Stopniowo odbierają nam wolność i własność. Protokoły Mędrców Syjonu są prawdziwe.

To ten właśnie program jest prawdziwym znaczeniem ” rewolucji”, to wieczysta wojna i zniszczenie jako najbardziej skuteczne środki zniszczenia życia i kształtowania nowego wyglądu świata.

„Reformy”, „postęp”, „zmienianie świata” to są wszystko odbicia ich lucyferycznego buntu przeciwko Bogu i zbawiennemu porządkowi naturalnemu i duchowemu. Oni budują alternatywną rzeczywistość. Świat, jaki coraz bardziej przypomina surrealistyczne wizje, seksualne orgie, promowanie banału, brutalizację życia społecznego, to świat bardziej prawdziwy nawet, niż ten przedstawiony w telewizji i filmach z Hollywood. Kabaliści piszą bowiem scenariusz i epitafium dla całej cywilizacji.

źródło: http://www.savethemales.ca/is_obama_literally_americas_fi.html

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.