Strona główna > Polska > Prezydent Izraela w Krakowie: Polska pozwoliła na wprowadzenie w życie przerażającej ludobójczej ideologii Hitlera

Prezydent Izraela w Krakowie: Polska pozwoliła na wprowadzenie w życie przerażającej ludobójczej ideologii Hitlera


– Nie ma wątpliwości, że było wielu Polaków, którzy walczyli z nazistowskim reżimem, ale nie możemy zaprzeczyć, że Polska i Polacy mieli udział w eksterminacji – powiedział prezydent Rivlin podczas wspólnej konferencji prasowej z Dudą w Krakowie. Jak można było się spodziewać, Andrzej Duda oczywiście nie zareagował mówiąc o udziale Żydów w eksterminacji Polaków przed, w czasie i jeszcze długo po wojnie.

Relacja z tego wydarzenia na „Times of Israel” nosi tytuł „Polska i Polacy pomogli w nazistowskiej eksterminacji” – link tutaj. Tymczasem relacja na stronie prezydent.pl jest diametralnie inna!

– Kraj Polska pozwolił na wprowadzenie w życie przerażającej ludobójczej ideologii Hitlera i był świadkiem fali antysemityzmu, wywołanej przez prawo, które teraz pan zaakceptował – dodał prezydent Rivlin jak podaje izraelski dziennik, kwestionując ustawę o IPN. – Ludzie mordowali, a następnie przejmowali [własność zabitych – przyp.red]. Oto fundament „antysemickiego uczucia”, który pozwolił hitlerowcom robić to, co chcieli, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie.

– Ta kraina była kuźnią duszy narodu żydowskiego i naszym głębokim smutkiem, także największym żydowskim cmentarzem. Nie można wymazać tak bogatej historii, pełnej, bolesnej. Decydenci polityczni mają obowiązek kształtować przyszłość. Historycy mają obowiązek opisywać przeszłość i badać historię – orzekł Rivlin.

SUPLEMENT

Za: http://dzienniknarodowy.pl/prezydent-izraela-krakowie-polska-pozwolila-wprowadzenie-zycie-przerazajacej-ludobojczej-ideologii-hitlera/

Data publikacji: 12.04.2018


15 thoughts on “Prezydent Izraela w Krakowie: Polska pozwoliła na wprowadzenie w życie przerażającej ludobójczej ideologii Hitlera

 1. Wyjście ostateczne i cały ten holokit-holo-szfindel był zorganizowany przez decyzje o powstaniu Izraela i wykończeniu Palestyny przez światowe żydostwo i finansowane przez ich banki.
  Bydło żydowskie pomogło zniszczyć Polskę i jeszcze bandyci za to chcą od nas pieniędzy.
  Jest to żydowski kurestwo w skali niewyobrażalnej. Tylko te mendy żydowskie na takie coś stać.

  Holokaust był zaplanowany jeszcze zanim się zaczęła II wś. Nie dajmy się temu bydłu zniszczyć. Niech wypie…ją tam skąd przyszli, na chazarskie stepy. Dlaczego oni jeszcze w ogóle istnieją?
  Nie wiem.

 2. Gdyby prezydent Duda byl naprawde czlekiem honoru, wyszedlby sobie i nie wrocil… Lecz tak nie
  zrobil… Tolerowanie takich oszczerstw i kalumni podczas oficjalnej wizyty na szczeblu glow panstw
  swiadczy o zwyklym zaprzanstwie i tchorzostwie tzw. elit PiS-u… Nie wolno siedziec cicho i dawac
  sobie pluc w twarz u siebie w domu przeciez…!

  1. Gdyby pani B.Szydło i pan M.Morawiecki byli ludźmi honoru to wyszliby z sali w Oświęcimiu, gdy ambasador Azari mówiła swoje kłamstwa, poniżając nas po raz pierwszy!! ALE NIE WYSZLI!

 3. Pan Duda wydał klucz od kancelarii prezydenta L.Kaczyńksiego Komorowskiemu marszałkowi sejmu,gdy nie było jeszcze aktu zgonu prezydenta,a wiec wbrew obowiazujacemu prawu –to czego spodziewać sie po takim osobniku.

 4. Duda w spotkaniu z przedstawicielem Izraela bal sie nawet baka puscic , a nie wspominajac aby bronil prawdy historycznej o II WS i obozach koncentracyjnych. wstyd i hanba dla Polski za takiego marnego prezydenta .

 5. Nie możemy dać sobie wmówić że byliśmy sprawcami ich cierpienia to ohydne kłamliwe pomówienie nie przyłożyliśmy do tego ręki nawet jeśli w czasie wojny byli tacy co się tylko przyglądali to pozostaje pytanie co mogli zrobić oni wówczas zwykli ludzie którzy przeciwko
  sobie mieli uzbrojonych po zęby żołnierzy SS i Wermachtu ? Ten typ powinien zostać
  persona non grata i wyrzucony z Polski.

  1. A z jakiej racji Polacy wogóle mieli pomagać żydom?
   Czy to była nasza wojna?
   Czy biliśmy się w niej za siebie, czy za żydów i anglo-saską oligarchię?
   Hitler oferował Polsce wejście do paktu antykominternowskiego. Sanacyjni „patrioci” ślepo odmówili.
   Z kolei gen. Sikorski nakazał pomoc żydom za wszelką cenę. Oczywiście żydzi podziękowali mu, tak jak podziękowali „bohaterskiemu prezydentowi”, który „poległ” pod Smoleńskiem.
   Czy w sytuacji, gdy dla żydów wszystko jest antysemityzmem można być pewnym, że rostrzelani szmalcownicy przez AK byli rzeczywiście winni?
   A może to oni byli bohaterami, ratując swoich sąsiadów przed niemieckimi represjami?
   Nie dajmy się szczuć na inne narody, oskarżając je o „holocaust” .
   Nie można mieć pretensji do Francuzów, Węgrów, Rumunów itp. że walczyli o swoje przetrwanie. Nie ma czegoś takiego jak „honor” w polityce, zresztą pierwotną dewizą Polski było „Bóg i Ojczyzna” a nie „Bóg, Honor i Ojczyzna”, która została wprowadzona na sztandary dopiero w czasie II WŚ.

 6. O jakiej ” przerażającej ludobójczej ideologii Hitlera” którą rzekomo my wprowadzamy on bredzi? koleś ma nierówno pod sufitem. Wydaje mu się że nasz „antysemityzm”w przeszłości pozwolił Hitlerowi zrobić to co zrobił? Zdjął winę z jednego człowieka i obarczył odpowiedzialnością za to narody europejskie.Ta „ideologia” powstała na bazie żydowskiego szowinizmu której źródłem jest Talmud. To żydowska(syjonistyczna) finansjera sponsorowała „holocaust” by mieć pretekst do powstania państwa Izrael. Czytałem „Mein Kampf” i jestem w stanie uwierzyć w to co pisał Hitler o żydach że podkopywali kulturę Niemiec że byli bolączką tego kraju i źródłem patologi patrząc na to co robią teraz z Europą którą zdemoralizowali kultem pieniądza i niszczą multikulturalizmem nie pozostawiają żadnych złudzeń.

 7. To szmata , to już od dawna nie mój prezydent , tylko prezydent oSSraela. Wstyd mi dzisiaj ,że na niego głosowałem – wybacz mi Boże.

 8. Nie wolno zapomnieć, że w latach 1939-1944 żadne inne państwo, ani też inne społeczeństwo nie zachowało się równie przyzwoicie wobec polskiej tragedii, jak zachowali się Węgrzy.

  Zawiodły Stany Zboczone, których największe banki sfinansowały upadły po I wojnie światowej niemiecki przemysł zbrojeniowy, tamtejsze nazistowskie partie oraz sowieckich komunistów. Bardzo zawiedli Francuzi, zawiedli też Anglicy, choć byli zobligowani umowami z Polską.

  A Węgrzy, którym narodowy socjalista Hitler obiecał odzyskanie swoich ziem po wielkiej traumie traktatu w Trianon 1920 roku, który odebrał im 2/3 terytorium i tyleż samo ludności, zachowali się wobec koszernego führera nielojalnie, stając zdecydowanie w obronie Polski.

  Nazista Adolf, który nie urodził się w Niemczech, chciał uderzyć na Polskę także od południa, był przekonany, że nie będzie żadnego problemu by niemieckie nationalsozialismus wojska przejechały przez terytorium węgierskie. Od marca 1939 roku mieliśmy z Węgrami znów wspólną granicę, która okazała się dla nas zbawieniem. Nie dość, że Węgrzy odmówili faszyście Hitlerowi przemarszu wojsk Wehrmachtu – czego nie mógł pojąć – to na dodatek po 17 września po napaści zbrodniarzy komunistycznych republik sowieckich na wschodnie połacie Rzeczypospolitej, odważyli się otworzyć swą granicę przed polskimi uchodźcami.

  Jesienią 1939 roku, w najbardziej ponurym okresie naszej historii, ok.140 tysięcy uchodźców polskojęzycznych znalazło gościnę na ziemi węgierskiej. W większości byli oficerami wojska polskiego, czyli internowanymi żołnierzami, jednak w praktyce traktowano ich jak gości oraz przyjaciół, którym trzeba pomóc. Tajna ewakuacja rozwinęła się w wielkie przedsięwzięcie, w ramach którego z Węgier do Palestyny i Ameryki przedostały się dziesiątki tysięcy osób znających język polski. Pod koniec wojny na Węgrzech pozostało niespełna 10 tysięcy czysto rdzennych Polaków od wieków przywiązanych do polskości, do wartości polskiej kultury i do narodu polskiego.

  Zbrodnia katyńska jest kwalifikowana jako zbrodnia komunistyczna, rozstrzelanie wiosną 1940 roku co najmniej 21 768 rdzennych Polaków, w tym ponad 10 tys. oficerów wojska i policji.

  Ofiary zbrodni katyńskiej pogrzebano w masowych grobach w Katyniu, Miednoje, w Bykowni koło Kijowa oraz na przedmieściu Charkowa – tereny te przed II wojną zamieszkiwało około 500 tysięcy potomków Judasza. Jednym z nich jest obecny mer ponad milionowego Charkowa Hennadij Kernes (wikipedia). W 1882 w Charkowie ukształtowało się koło studentów wyznania mojżeszowego, które jako pierwsze wysunęło hasło powrotu Izraelitów do Palestyny będące myślą przewodnią późniejszego ruchu syjonistycznego uważanego za kolebkę komunizmu oraz narodowego socjalizmu (faszyzmu).

  Międzynarodowy kapitał współfinansował rewolucję bolszewicką w Rosji w 1917 roku. Wkrótce koszerni właściciele wielkich korporacji skierowali swe pieniądze dla Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników NSDAP.

  Trudno dzisiaj znaleźć informacje o projektantach I-II wojny światowej, czy też o projektantach uroczystości związanych z obchodami 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Faktem jest to, że już w lutym i w marcu 2010 roku w mediach węgierskich podawano niezrozumiałe dla bratanków Węgrów wiadomości o planowanych dwóch osobnych samolotach rządowych delegacji polskiej. Gdyby nie było zbrodni katyńskiej – nie doszłoby do katastrofy smoleńskiej,

  Kiedy dowiemy się oficjalnie kto wyżej wymienione wydarzenia zaprojetktował – z pewnością nie sami Niemcy.

  Obecnie właściciele i pracownicy korporacji bankowych, przemysłowych, medialnych oraz instytucji rządowych stanowiący ćwierć miliona Niemców zaliczanych do społeczności narodu wybranego przygotowywują się do dwóch ważnych uroczystości: Dzięki osobistemu zaangażowaniu Adolfa Hitlera w maju minie 70 lat od powstania nowego państwa na ziemi palestyńskie.

  Z okazji przypadającej w tym roku w maju 200. rocznicy urodzin twórcy socjalizmu w rodzinnym mieście Karola Marksa Trewirze w Nadrenii stanie jego pomnik.

  https://i1.wp.com/www.wetinhappen.com.ng/wp-content/uploads/2018/04/huge-statue-of-marx-a-gift-from-china-erected-at-his-german-birthplace.jpg

  Odlaną w brązie, wysoką na 4,4 metra oraz ważącą 2,3 tony rzeźbę ojca komunizmu oraz współzałożyciela Międzynarodówki (Jednoarodówki) ustawiono na 1-metrowym schodkowym postumencie.

  XX-wieczna tragedia dziesiątek milionów ofiar narodowego socjalizmu (faszyzmu) i komunizmu odchodzi w zapomnienie. Z jakich źródeł historycznych czerpie swoją wiedzę o II wojnie pan prezydent Riwlin urodzony 9 września 1939 w Palestynie?

 9. Nie wolno zapomnieć, że w latach 1939-1944 żadne inne państwo, ani też inne społeczeństwo nie zachowało się równie przyzwoicie wobec polskiej tragedii, jak zachowali się Węgrzy.

  Zawiodły Stany Zboczone, których największe banki sfinansowały upadły po I wojnie światowej niemiecki przemysł zbrojeniowy, tamtejsze nazistowskie partie oraz sowieckich komunistów. Bardzo zawiedli Francuzi, zawiedli też Anglicy, choć byli zobligowani umowami z Polską.

  A Węgrzy, którym narodowy socjalista Hitler obiecał odzyskanie swoich ziem po wielkiej traumie traktatu w Trianon 1920 roku, który odebrał im 2/3 terytorium i tyleż samo ludności, zachowali się wobec koszernego führera nielojalnie, stając zdecydowanie w obronie Polski.

  Nazista Adolf, który nie urodził się w Niemczech, chciał uderzyć na Polskę także od południa, był przekonany, że nie będzie żadnego problemu by niemieckie nationalsozialismus wojska przejechały przez terytorium węgierskie. Od marca 1939 roku mieliśmy z Węgrami znów wspólną granicę, która okazała się dla nas zbawieniem. Nie dość, że Węgrzy odmówili faszyście Hitlerowi przemarszu wojsk Wehrmachtu – czego nie mógł pojąć – to na dodatek po 17 września po napaści zbrodniarzy komunistycznych republik sowieckich na wschodnie połacie Rzeczypospolitej, odważyli się otworzyć swą granicę przed polskimi uchodźcami.

  Jesienią 1939 roku, w najbardziej ponurym okresie naszej historii, ok.140 tysięcy uchodźców polskojęzycznych znalazło gościnę na ziemi węgierskiej. W większości byli oficerami wojska polskiego, czyli internowanymi żołnierzami, jednak w praktyce traktowano ich jak gości oraz przyjaciół, którym trzeba pomóc. Tajna ewakuacja rozwinęła się w wielkie przedsięwzięcie, w ramach którego z Węgier do Palestyny i Ameryki przedostały się dziesiątki tysięcy osób znających język polski. Pod koniec wojny na Węgrzech pozostało niespełna 10 tysięcy czysto rdzennych Polaków od wieków przywiązanych do polskości, do wartości polskiej kultury i do narodu polskiego.

 10. Zbrodnia katyńska jest kwalifikowana jako zbrodnia komunistyczna, rozstrzelanie wiosną 1940 roku co najmniej 21 768 rdzennych Polaków, w tym ponad 10 tys. oficerów wojska i policji.

  Ofiary zbrodni katyńskiej pogrzebano w masowych grobach w Katyniu, Miednoje, w Bykowni koło Kijowa oraz na przedmieściu Charkowa – tereny te przed II wojną zamieszkiwało około 500 tysięcy potomków Judasza. Jednym z nich jest obecny mer ponad milionowego Charkowa Hennadij Kernes (wikipedia). W 1882 w Charkowie ukształtowało się koło studentów wyznania mojżeszowego, które jako pierwsze wysunęło hasło powrotu Izraelitów do Palestyny będące myślą przewodnią późniejszego ruchu syjonistycznego uważanego za kolebkę komunizmu oraz narodowego socjalizmu (faszyzmu).

  Międzynarodowy kapitał współfinansował rewolucję bolszewicką w Rosji w 1917 roku. Wkrótce koszerni właściciele wielkich korporacji skierowali swe pieniądze dla Narodowosocjalistycznej Niemieckiej Partii Robotników NSDAP.

  Trudno dzisiaj znaleźć informacje o projektantach I-II wojny światowej, czy też o projektantach uroczystości związanych z obchodami 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Faktem jest to, że już w lutym i w marcu 2010 roku w mediach węgierskich podawano niezrozumiałe dla bratanków Węgrów wiadomości o planowanych dwóch osobnych samolotach rządowych delegacji polskiej. Gdyby nie było zbrodni katyńskiej – nie doszłoby do katastrofy smoleńskiej,

  Kiedy dowiemy się oficjalnie kto wyżej wymienione wydarzenia zaprojetktował – z pewnością nie sami Niemcy.

  Obecnie właściciele i pracownicy korporacji bankowych, przemysłowych, medialnych oraz instytucji rządowych stanowiący ćwierć miliona Niemców zaliczanych do społeczności narodu wybranego przygotowywują się do dwóch ważnych uroczystości: Dzięki osobistemu zaangażowaniu Adolfa Hitlera w maju minie 70 lat od powstania nowego państwa na ziemi palestyńskie.

  Z okazji przypadającej w tym roku w maju 200. rocznicy urodzin twórcy socjalizmu w rodzinnym mieście Karola Marksa Trewirze w Nadrenii stanie jego pomnik.

  Odlaną w brązie, wysoką na 4,4 metra oraz ważącą 2,3 tony rzeźbę ojca komunizmu oraz współzałożyciela Międzynarodówki (Jednoarodówki) ustawiono na 1-metrowym schodkowym postumencie.

  XX-wieczna tragedia dziesiątek milionów ofiar narodowego socjalizmu (faszyzmu) i komunizmu odchodzi w zapomnienie. Z jakich źródeł historycznych czerpie swoją wiedzę o II wojnie pan prezydent Riwlin urodzony 9 września 1939 w Palestynie?

  1. Kilka kwestii mnie zainteresowało mianowicie :

   „Ofiary zbrodni katyńskiej pogrzebano w masowych grobach w Katyniu, Miednoje, w Bykowni koło Kijowa oraz na przedmieściu Charkowa – tereny te przed II wojną zamieszkiwało około 500 tysięcy potomków Judasza. Jednym z nich jest obecny mer ponad milionowego Charkowa Hennadij Kernes (wikipedia). W 1882 w Charkowie ukształtowało się koło studentów wyznania mojżeszowego, które jako pierwsze wysunęło hasło powrotu Izraelitów do Palestyny będące myślą przewodnią późniejszego ruchu syjonistycznego uważanego za kolebkę komunizmu oraz narodowego socjalizmu (faszyzmu)”

   To jest bardzo ciekawe gdzie można dowiedzieć się na ten temat więcej ?

   „Trudno dzisiaj znaleźć informacje o projektantach I-II wojny światowej, czy też o projektantach uroczystości związanych z obchodami 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. Faktem jest to, że już w lutym i w marcu 2010 roku w mediach węgierskich podawano niezrozumiałe dla bratanków Węgrów wiadomości o planowanych dwóch osobnych samolotach rządowych delegacji polskiej. Gdyby nie było zbrodni katyńskiej – nie doszłoby do katastrofy smoleńskiej”

   Myślę że pomocnym źródłem mogą być „Protokoły Mędrców Syjonu” i „Plan Trzech Wojen Światowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *