Strona główna > Bez kategorii > Prezydent Iranu: Narody muszą się zjednoczyć przeciwko światowemu syjonizmowi

Prezydent Iranu: Narody muszą się zjednoczyć przeciwko światowemu syjonizmowi

źródło: http://www.nacjonalista.pl

Podczas spotkania w Teheranie z ambasadorami Jego Ekscelencja Prezydent Islamskiej Republiki Iranu dr Mahmud Ahmadineżad podkreślił konieczność budowy zjednoczonego frontu narodów przeciwko nieludzkiej hegemonii syjonizmu.

Syjonistyczny reżim (Izrael) jest zarówno symbolem światowego syjonizmu jak i narzędziem aroganckich potęg mającym na celu utrzymanie ich dominacji w regionie i w skali globu.

Irański prezydent stwierdził, iż „koszmarny syjonistyczny czynnik” zarządza kluczowymi sprawami międzynarodowymi na przestrzeni ostatnich 400-stu lat za sceną głównych światowych potęg, mediów, centrów bankowych i finansowych. Mahmud Ahmadineżad dodał także, iż ludzie na całym świecie mają prawo do cieszenia się sprawiedliwością, szacunkiem i wolnością oraz wezwał wszystkie narody do podjęcia wysiłków w celu rozgromienia syjonistycznej hegemonii i ustanowienia sprawiedliwości i wolności na całym świecie.Tymczasem Najwyższy Przywódca ajatollah Ali Chamenei podczas spotkania ze studentami poddał krytyce kapitalizm i socjalizm.

Narastające na Zachodzie problemy ekonomiczne i napięcia mają swoje źródła w samej naturze systemu kapitalistycznego, mianowicie we władzy kapitału.

Podkreślając zasady „ekonomii oporu” bazującej na sprawiedliwości, Ali Chamenei przypomniał o konieczności przeciwstawienia się „socjalistycznym poglądom”.

Na podstawie: Press TV

Komentarz: Dr Mahmud Ahmadineżad – jeden z Nas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.