Strona główna > Polska > Prezydent Duda i prawo fasadowe prowadzą do NWO

Prezydent Duda i prawo fasadowe prowadzą do NWO

Potwierdzają się pogłoski, że za Dudą stoi Soros.

a

Było o tym głośno kiedy Zespół Ekspertów Fundacji Stefana Batorego ufundowanej w czasach komuny przez George’a Sorosa, który ją wciąż finansuje i kontroluje upublicznił apel do Dudy „o powstrzymanie wejścia w życie ustaw o Sądzie Najwyższym, Krajowej Radzie Sądownictwa oraz o ustroju sądów powszechnych”. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sensacja-duda-kieruja-ludzie-fundacji-georga-sorosa-2017-07

Kiedy za tworzeniem prawa stoją biznesmeni, zawsze jest to prawo fasadowe, działające wybiórczo w interesie ich wycinka rzeczywistości. Kiedy po stronie biznesu korporacjonistycznego staje prezydent, staje się zdrajcą narodu automatycznie, bo jest tu sprzeczność celów (sprzeczność interesów). Sprzeczność związana zwłaszcza z dobrami wspólnymi narodu, na które chęć mają korporacje tak państwowe jak prywatne. Jeżeli ktoś uważa że Duda ma prawo robić to co robi, to musi zrozumieć że to tylko prawo fasadowe, że to fasada pozorująca co innego jak to, co się za nią ukrywa – że to fałsz i podróbka prawa, a w rzeczywistości bezprawie.

Teraz już widać, że Duda nie tylko że posłuchał Sorosa, ale i zmierza ku modyfikacji całego systemu ustrojowego państwa w system prezydencki(on jest autorytarny, więc i znajdzie w lewactwie wrogów, a w tych co odrzucają lewactwo jako wielką patologię zwolenników), a jednocześnie konserwuje władze partii z ich zamkniętą sceną polityczną (kiedy dwie największe a dominujące ponad połowę sceny politycznej partie wejdą w zmowę), a za tym już idzie możliwy totalitaryzm. Jasne, że o tym co się z tego zrodzi nie zadecuduje żadne prawo, żadna sprawiedliwość a dopiero moralność.

Nie ma problemu, aby i bez zmiany Konstytucji realizować w praktyce system prezydencki, a to już rodzi poważne niebezpieczeństwo pominięcia Narodu jako najważniejszego Decydenta.

Trzeba tez widzieć, że taki system władzy to już faktyczna wszechwładza mediów. W czyich one są rękach to już lepiej nie mówić.

a

I te metody. Duda powstrzymuje to co konieczne dla Państwa i Narodu, a więc wymusza przemocą na tych co chcą wywiązywać się z obowiązków wobec Państwa Polskiego i Narodu uznanie jego władzy w uzurpowanym zakresie. Przemocą opartą o prawo stanowione, a w realiach ideologii satanizmu i poprawności politycznej, oraz prawnictwa z prawem wynoszonym do rangi wartości samej w sobie to już prawo bezprawne faktycznie bo niemoralne, czyli prawo fasadowe. Że w postawie Dudy w kwestii sądów jest niemoralność i to nakierowana przeciw Państwu i Narodowi Polskiemu tu tłumaczyć nie trzeba.

Sam tego nie wymyślił. Śmiało można powiedzieć iż potwierdzają się pogłoski, że za Dudą stoi Soros (nad którym jest jeszcze Rotszyld).

Od razu widać, że Naród Polski nie miałby tu nic do powiedzenia. Jak uzna uzurpację Dudy, to już wpadnie na samo dno wywłaszczenia już ze wszystkiego – nie tylko z dóbr wspólnych narodu w tym Państwa, oraz samego Narodu Polskiego i jego niezbywalnej (nawet zapisanej w Konstytucji pokomunistycznej) władzy zwierzchniej nad władzami państwowymi), ale i tożsamości i własności osobistej, oraz z posiadania i praw realnych, płynących ze spełnianych uprzednio obowiązków, a na rzecz zniewolenia i bezkarnej już, ie tylko możliwej ukrainizacji i żydzizacji Polski, ale możliwej depopulacji Polaków.

To w ogóle wygląda na próbę w ramach już nie planu a potajemnie realizowanego spisku NWO – nowego ładu korporacjonistyczno-syjonistyczno-globalistycznego.

aMiarka

Źródło: http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/140169,prezydent-duda-i-prawo-fasadowe-prowadza-do-nwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *