Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Prezent dla wizjonerów „wolnych wyborów”

Prezent dla wizjonerów „wolnych wyborów”

żydowski namiestnik
azerbaijan-presidential-election
Namiestnik żydowski w Azerbejdżanie, Ilham Alijew, zwycięstwo wyborcze kosztem powszechnych naruszeń podstawowych praw wyborczych i praw człowieka.

Niebywały prezent zgotowała tzw. komisja wyborcza w Azerbejdżanie swojemu prezydentowi, ogłaszając go zwycięzcą w „wyborach” na dzień przed głosowaniem. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś zwidy na temat udziału w żydowskim głosowaniu, powinien koniecznie przeczytać ten krótki reportaż. Zbliża się dzień pokazania przez Polaków chazarskiej szmacie w Warszawie fuck-you-ka z okazji referendum. Oczywiście żydzi nie dopuszczą do ogłoszenia prawdziwych wyników tego referendum, ale trzeba w tej imprezie wziąć udział i pokazać koczownikom, że są tutaj tylko przejściowo, że i tak pójdą stąd precz. Mogą fałszować wybory, ale mają się nas bać, bo tutaj to MY jesteśmy u siebie w domu. Gronkowiec parchaty to pasożyt i należy się go pozbyć z organizmu, aby zachować zdrowie, co jest normalnym objawem instynktu samozachowawczego.

Do zabawnego wydarzenia doszło na dzień przed wyborami prezydenckimi w Azerbejdżanie, komisja wyborcza już ogłosiła zwycięzcę.

We wtorek, dzień przed rozpoczęciem głosowania, Centralna Komisja Wyborcza opublikowała wyniki wskazujące, że wygrał je dotychczasowy prezydent, Ilham Alijew, zdobywając 73 procent głosów.

We środę komisja powiedziała, że Alijew zdobył jednak 85 procent głosów. Komisja przeprosiła w czwartek za zbyt pochopną publikację wyników mówiąc, że był to tylko test z jednego z okręgów wyborczych oraz wyraziła „głęboki żal” z powodu „nieporozumienia”.

źródło: http://www.cbc.ca/news/world/azerbaijan-announces-election-winner-1-day-before-vote-1.1958378

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *