Strona główna > Bez kategorii > Precz z nie-świętym Żydołajem!

Precz z nie-świętym Żydołajem!

mikołaj

Nie dajmy się oszukiwać żydokomunistycznemu trollowi, żydosowieckiemu dziadowi Mrozowi, przebranemu w czerwone szmaty i czapę z pomponem, udającemu biskupa z Miry, Świętego Mikołaja. Powstrzymajmy żydowską wojnę ze Świętami Bożego Narodzenia włącznie z ostatnimi atakami na to Święto żyda Ratzingera-Taubera, siejącego wśród chrześcijan trujące ziarna wątpliwości.

“Santa Claus to efekt sprytu szatana”

– Odarcie św. Mikołaja z wymiaru sakralnego jest efektem sprytu szatana, który kryje się pod szyldem Santa Claus w czerwonym kubraku – mówi o. Atanazy Dębowski, ojciec duchowny w monasterze świętych Cyryla i Metodego w Ujkowicach.
Święty Mikołaj to postać prawdziwa, święty Kościołów chrześcijańskich, a nie Santa Claus ani Dziadek Mróz, jak się go ostatnio przedstawia – podkreśla prawosławny mnich, autor książki „Mikołaj – święty nieznany”. Jego zdaniem to obecna komercja zakłamuje prawdziwy obraz świętego biskupa z Miry.

– Zręczna podmiana św. Mikołaja na skandynawskiego bożka szczęścia lub sowieckiego Dziadka Mroza przechodzi bezboleśnie przez chrześcijańskie Kościoły, które wchłaniają ją i – biernie się jej poddając – tracą na swej tożsamości – pisze w swojej książce o. Atanazy.

To efekt sprytu szatana, który kryje się pod szyldem Santa Claus w czerwonym kubraku i zamiast promować dzieła miłosierdzia, zachęca do zakupów, czym wypełnia cały przedświąteczny czas – uważa prawosławny mnich.

Aby zapobiec dalszego krzewienia fałszywego obrazu św. Mikołaja, zdaniem o. Atanazego należy przypominać wiernym życiorys świętego i powody, dla których stał się on symbolem dobroczynności a w jego wspomnienie rozdawane są prezenty.

http://wiadomosci.monasterujkowice.pl/?p=7322#more-7322

Oto jest prawdziwy Święty Mikołaj

[youtube=http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WpenFhseCRo#!]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.