Strona główna > Rosja > Prawosławny duchowny rosyjski mówi prawdę o Rosji i Rosjanach

Prawosławny duchowny rosyjski mówi prawdę o Rosji i Rosjanach

Krótki fragment wywiadu z rosyjskim, prawosławnym duchownym, który mówi o pewnych interesujących faktach dotyczących wpływu żydowsko-antychrześcijańskich rządów w rosyjskim społeczeństwie.

a1,1

Transkrypt wywiadu zamieszczono poniżej video

Pyt.: W dzisiejszych czasach często słyszymy oświadczenia, zwłaszcza ze strony prawosławnej hierarchii i wielu patriotów, którzy cytują teksty patrystyczne o tym jak to Rosja podniesie się z upadku, o tym, że nastąpi pokuta i skrucha, że rozwój Rosji przez ostatnie 15 lat nie jest ostatecznie zakończony. Interesują mnie ojcze, twoje opinie w aspekcie duchowym.

Odp.: Jedynie idioci rodzą idiotów. Mądry człowiek nie może być zrodzony z idioty. Tak mało jest mądrych ludzi, tak mało jest wierzących ludzi. Nasze przekleństwo ciągnie się już przez cztery pokolenia z powodu krwi. Czy kiedyś ono przeminie? Czy ktoś przyniesie przemianę? Mam wątpliwości co do tego. Bez względu na to jak często słyszy się o pokucie, jak wielu ludzi pielgrzymuje do świętych miejsc to jednak oni absolutnie nie podnieśli się (z upadku – tłum.)!

Pyt.: Czy także sądzisz ojcze, że przekleństwo mordu cara ciąży ciągle nad Rosjanami?

Odp.: Tak, tak sądzę.

Pyt.: Ojcze, czy nie traktujesz obecnych, post-pieriestrojkowych czasów jako powtórkę tego co się stało po 1917 roku? Hierarchia powtarza swoje zachowania. Wtedy odwróciła się plecami do cara a teraz zasadniczo odwraca się od Rosji, od swoich własnych pasterzy. Czy tak właśnie nie uważasz?

Odp.: Tak, Rosja jest już zdradzona. Zdradzona i sprzedana. Kto nami rządzi? Nie ma ani jednego Rosjanina w rządzie Rosji. My, Rosjanie, stoimy na kolanach i kogo prosimy o jałmużnę? Żydów. Oni nami rządzą. O jakiej właściwie mówimy moralności? To jest niemożliwe, a nawet niewyobrażalne, aby porozumieć się z tymi władzami. One robią na co mają ochotę, nie pytają nas o nic. My nie jesteśmy dla nich żadnymi istotami ludzkimi. Tak, oni złocą nasze kopuły ale jak? Oni torturują i usuwają naszą Wiarę. To jest przerażające. Zmuszają nas do robienia rzeczy, których nie powinniśmy robić.

Pyt.: A jak widzi ojciec przyszłość Rosji? Czy ludzie będą pokutować?

Odp.: Naprawdę jest mi trudno powiedzieć. Gdyby ludzie pragnęli pokuty to nie szukaliby łatwego życia. Ale obecnie oni jedynie szukają łatwej drogi. O jakiej pokucie i skrusze możemy w ogóle mówić? Nikt nie chce wziąć ciężaru na siebie, nikt nie chce pomóc sobie i swoim dzieciom.

Pyt.: Obecnie wielu już rozumie, że złem jest przyjmowanie nowych paszportów, dokumentów i, szczególnie, plastikowych kart ale biorą jednak te rzeczy ponieważ zadają sobie pytanie: „Jak można bez nich przeżyć?”, chociaż wiedzą, że Apokalipsa ostrzega nas (przed liczbą „666”, która jest wpisana w te dokumenty). Tak więc pomimo, że oni to rozumieją to oni odrzucają krzyż?

Odp.: Tak, tak to jest w istocie. A więc jaka pokuta i skrucha może być w systemie antychrystowym (systemie Antychrysta)? My Boga nie kochamy. Podążamy tylko za Bogiem kiedy jest on w sytuacji przed ukrzyżowaniem ale kiedy zawisł na krzyżu i nadeszło cierpienie to w tym momencie odwracamy się i mówimy: „Nie, to nie jest nasza droga bo my podążamy za chlebem”.

Pyt.: Ojcze, czy w twojej opinii będą jakieś represje tak jak w 1917 roku? Czy 1917 rok się powtórzy?

Odp.: Oczywiście. Wszystko ku temu zmierza. Kto będzie tolerował wroga wewnątrz swojego państwa? Wróg zostanie przegnany! A my jesteśmy wrogami!

CZAS WYBORU – Krzyż albo chleb”

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.