Strona główna > NWO > Apokalipsa > Prawosławni starcy o czasach ostatecznych

Prawosławni starcy o czasach ostatecznych

Prawosławni starcy

ROSYJSCY PROROCY (2). PRAWOSŁAWNI STARCY O CZASACH OSTATECZNYCH. ARCHIMANDRYTA GAWRIIŁ (URGEBADZE)

starcy, antychryst, apokalipsa, prawosławie

Archimandryta Gawriił (Urgebadze) – 29.08.1929 – 02.11.1995 r.

W ostatnich czasach, nie patrzcie na niebo, możecie być zwiedzeni cudami, które tam będą się pojawiać – pomylicie się i zginiecie.

Zwolennicy Antychrysta będą chodzić skąpo ubrani. Chrześcijanie będą ubrani przyzwoicie. Zgodnie z kanonami kościelnymi, kobieta nie powinna nosić męskiej odzieży. Według odzieży człowieka widać jego stan duchowy

Diabeł ma 666 sieci. W czasach Antychrysta ludzie będą oczekiwać ratunku z kosmosu. Stanie się to największym podstępem diabła: ludzkość będzie prosić o pomoc „przybyszów z innych planet”, nie wiedząc, że są oni w rzeczywistości demonami.

Starzec mówił: „W walce świętych proroków Enocha i Eliasza z Antychrystem będą transmitować w telewizji; Kiedy Iwierska Ikona Bogurodzicy będzie zamierzała opuścić Górę Atos, rozpocznie się bicie dzwonów w cerkwiach, co będzie widzialnym znakiem Jej uczczenia i odprowadzenia. Wszystko to będzie pokazane w telewizji. To jest miłosierdzie Boże ” – mówił starzec.

„Nadejdzie czas, że nastąpi ucieczka ludzi w góry. Ale pojedynczo nie idźcie… Uciekajcie do lasów i w góry małymi grupami.

Dla chrześcijan największym cierpieniem będzie to, że sami uciekną do lasu, a ich bliscy przyjmą znamię Antychrysta. Produkty, na których znajduje się kod kreskowy Antychrysta, nie uczynią wam krzywdy. To jeszcze nie pieczęć. Konieczne jest, aby odmówić modlitwę „Ojcze nasz”, przeżegnać, pokropić wodą święconą – i tak należy święcić wszelkie pokarmy”.

Jeśli ukradniesz, to złamiesz jedno z dziesięciu Przykazań Bożych. Kto tak postąpi – i tak przyjmie Antychrysta. Wierzący człowiek będzie ufał Panu Bogu. A Pan w ostatnich czasach takie cuda sprawi dla swojego ludu, że jeden listek z drzewa wystarczy na cały miesiąc. A ziemi nie ubędzie; przeżegnasz ją i ona da tobie chleb.

Nie bójcie się, najważniejsze, aby nie przyjąć pieczęci Antychrysta na prawą rękę i czoło. Nie jedzcie chleba od człowieka, który przyjął pieczęć Antychrysta.

W ostatnich czasach zwolennicy Antychrysta będą chodzić do cerkwi (kościoła), będą się żegnać i będą głosić ewangeliczne przykazania. Ale nie wierzcie tym, u których nie będzie dobrych uczynków. Jedynie według uczynków można poznać prawdziwego chrześcijanina.

Prawdziwa wiara zajmuje miejsce w sercu, a nie w umyśle.Za Antychrystem pójdzie ten, u kogo wiara będzie w rozumie. A kto będzie miał wiarę w sercu, ten go rozpozna.

A teraz zaczynają się ważne wydarzenia. Takiego niebezpieczeństwa nie było na ziemi, od czasu stworzenia świata. To jest ostatnie … Wyobraźcie sobie matkę pięciorga dzieci: jak ona powinna wykarmić dzieci, nie przyjmując pieczęci Antychrysta? Widzicie, jakie pułapki zastawi Antychryst na ludzi. Na początku będzie to według życzenia. Ale kiedy Antychryst zasiądzie na tronie i stanie się panem świata, będzie zmuszał wszystkich do przyjęcia tej pieczęci. Tych, którzy nie przyjmą – ogłoszą jako zdrajców. Wtedy trzeba będzie uciekać do lasu: po dziesięć-piętnaście ludzi razem. Ale pojedynczo lub we dwoje nie idźcie, bo nie uratujecie się…Będzie was chronić Duch Święty. Nigdy nie traćcie nadziei. Pan Bóg da wam mądrość, jak macie postąpić.

W ostatnich czasach ludzi uratuje miłość, pokora i dobroć. Życzliwość otworzy bramy Raju, pokora przyprowadzi tam, a miłość pokaże Boga

Źródło:

Православные старцы о Последних Временах. Архимандрит Гавриил (Ургебадзе)

http://3rm.info/publications/12241-pravoslavnye-starcy-o-poslednix-vremenax.html

06.03.2016

Tłumaczenie: B.K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *