Strona główna > Bez kategorii > Prawosławni chrześcijanie Sewastopola proszą prokuratora o wstrzymanie budowy satanistycznej świątyni

Prawosławni chrześcijanie Sewastopola proszą prokuratora o wstrzymanie budowy satanistycznej świątyni

Za: http://www.3rm.info/25798-pravoslavnye-hristiane-g-sevastopolya-prosyat-prokuratora-ostanovit-stroitelstvo-sataninskogo-hrama-v-bogospasaemom-grade.html

Data publikacji: 4.07.2012

Tłum. RX

NA SZCZĄTKACH MĘCZENNIKÓW BUDOWANA JEST SYNAGOGA! Prawosławni mieszkańcy Sewastopola protestują, a władze ignorują ich protest 

Treść apelu:

„Do Prokuratora miasta Sewastopola, I. G. Piłata, 99011   Sewastopol,  ulica Pawluczenki, d.1

Od prawosławnej społeczności Sewastopola

Oświadczenie

W odpowiedzi na nasz list otwarty skierowany do Pana, a zatytułowany „O niedopuszczeniu do budowy synagogi na Placu Powstańców przez sektę CHABAD”, otrzymaliśmy pisma od organizacji, którym przesłał Pan nasze orędzie i dokumenty na temat sekty CHABAD. Nie jesteśmy pańską reakcją usatysfakcjonowani ponieważ w historycznym centrum miasta budownictwo jest zabronione. 11 czerwca 2003 roku bez poinformowania opinii publicznej był postawiony tak zwany pomnik „Ofiarom holocaustu” na Placu Powstańców (w centrum miasta). Mieszkańcy Sewastopola wiedzą, że 12 maja 1942 roku rozstrzelano 4200 ludzi (żydów i ludzi innych narodowości) ale nie na Placu Powstańców a na 4-tym kilometrze drogi bałakławskiej, na daczy Maksimowej, pod Bakczysarajem i w okolicach wsi Staruje Szuli i Bałtaczokrak, ale nie na miejscu gdzie stoi pomnik.

Działka ta była zarejestrowana na gminę żydowską a następnie przerejestrowana na sektę CHABAD, która pojawiła się w Sewastopolu i którą kieruje obywatel Izraela, rabin W. Wolf.

Trzeba ponadto zaznaczyć, że w ziemi wybranej z wykopu pod fundamenty synagogi znaleziono ludzkie kości.

W tym miejscu, to znaczy na Placu Powstańców, jesienią 1920 roku, rozstrzelano tysiące prawosławnych Rosjan, mieszkańców miasta Sewastopol, pochodzących z różnych grup społecznych i w różnym wieku.

Wszystkie zbrodnie zostały dokonane pod kierownictwem żyda Beli Kuna i żydówki Rozalii Zalkind (Ziemniaczka).

Zalkind (Ziemniaczka) osobiście strzelała w potylicę ogromnej ilości oficerów rosyjskich.

czytaj więcej-link: http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/?s=wybitna+%C5%BCydowica

( Redakcja- w ten sposób judeje, chabadnicy, na kościach swoich ofiar, na pamiątkę przeprowadzonego przez nich składania ofiar czyli holocaustu rosyjskich chrześcijan, budują sobie świątynię, synagogę szatana. To niedopuszczalne! )Takiego masowego zabijania ludzi Rosja nie zaznała w całej swojej historii.

Żydzi rozstrzeliwali z karabinów maszynowych, topili w morzu, Zatoka Sewastopolska poczerwieniała od krwi. Nawet rząd turecki wystosował swój protest ponieważ wybrzeże i plaże tureckie zostały pokryte tysiącami trupów. Tylko w okresie jesieni i zimy 1920 roku wymordowano 96 tysięcy ludzi spośród 800 tysięcy ludności Krymu. Te straszne fakty znane są powszechnie. To jest bluźniercze szyderstwo z naszych przodków.

(Redakcja- ten judejski pomnik jest kpiną w wykonaniu potomków rewolucyjnych żydowskich zbrodniarzy).

Żądamy powstrzymania budowy synagogi i przeprowadzenia skrupulatnego dochodzenia. Wszystkie szczątki pomordowanych ludzi powinny być odnalezione i pochowane. A na miejscu tego ludobójstwa powinna być wybudowana prawosławna cerkiew ku czci rosyjskich męczenników i prawosławnych wyznawców. Uważamy, że budowa synagogi jest religijnym mistyczno-okultystycznym oddziaływaniem na mieszkańców Sewastopola. Jeżeli dochodzenie w tej sprawie nie będzie podjęte to będziemy uważać, że Pan dopuszcza do międzyetnicznych i międzyreligijnych starć i konfliktów co może doprowadzić, nie daj Boże, do rozlewu krwi, czego nie chcemy. Z Bożą pomocą, żywimy nadzieję, ta sprawa będzie rozwiązana pomyślnie i z korzyścią dla wszystkich mieszkańców Sewastopola.

Zdajemy się na pańskie sumienie i poczucie obowiązku.

Z poważaniem

Prawosławna społeczność Sewastopola

Wniosek – Prosimy o wezwanie w charakterze konsultanta znanego eksperta w kwestii kabały i okultyzmu, obywatela Rosji, Jurija Worobiewskiego.

Społeczność prawosławna- 1500 podpisów”.

Bracia i siostry !

 

W miejscu chrztu Świętej Rusi w Sewastopolu (Chersonesus, gdzie przyjął chrzest książę św. Włodzimierz, znajduje się 10 minut drogi od budowanej synagogi) chabadnicy budują swoją paskudną, bezbożną świątynię. I budują symbolicznie na tym miejscu gdzie ich pradziadowie-czciciele diabła, rozstrzeliwali rosyjski naród prawosławny. Panie Boże zmiłuj się !

Jaka arogancja i bluźnierstwo !

Nie powinniśmy do tego dopuścić.

Bracia i siostry !

Prosimy żebyście nie pozostawali obojętni i żebyście pisali listy do prokuratury miasta Sewastopola  władz lokalnych (odpowiedzi przysyłajcie na adres redakcji).

Prosimy także o rozsyłanie adresu do powyższej publikacji do wszystkich możliwych odbiorców (media, internetowe sieci społecznościowe, fora, itd.).

 

Севастопольский городской Совет : 99011, г. Севастополь, ул. Ленина, 3
тел.: +38(0692) 54-05-38, факс.: +38(0692) 54-03-53

 

P.S.

Kto pragnie dowiedzieć się co reprezentują sobą chabadnicy i dlaczego są satanistami, niechaj zaznajomi się z video wykładami eksperta w kwestii sekty CHABAD, Eduarda Hodosa.

Żydowskie media donosiły równo pół roku temu.

W Sewastopolu będzie synagoga.

W najbliższej przyszłości w Sewastopolu pojawi się synagoga. Poinformował o tym zastępca przewodniczącego sewastopolskiej gminy żydowskiej, Boris Gelman. Według jego słów, przewodniczącemu żydowskiej, religijnej gminy wyznaniowej CHABAD, rabinowi Benjaminowi Wolf’owi (w ubiegłym roku pisaliśmy o nim- Redakcja) udało się uzyskać pozwolenie na budowę niewielkiej synagogi zaraz przy pomniku poświęconemu ofiarom holocaustu (w samym centrum miasta). „Na ile mi wiadomo, projekt świątyni jest już zatwierdzony i obecnie prowadzi się zbiórkę funduszy na budowę synagogi. Rabin Benjamin Wolf często bywa i w Izraelu i w USA, gdzie prowadzi rozmowy w celu pozyskania funduszy na budowę świątyni. Synagoga będzie przeznaczona dla 500 osób”- zauważył Boris Gielman.

W 2001 roku podczas spisu ludności stwierdzono istnienie w Sewastopolu 1018 żydów .

Boris Gelman uważa, że ta liczba jest kilkakrotnie zaniżona: „Nie każda osoba należąca do narodu żydowskiego zachowuje swoje nazwisko. Moim zdaniem w Sewastopolu mieszka około 2,5 tysiąca żydów”- dodał Boris Gielman.

 

(Uwaga Redakcji- I oto dla tysiąca żydów w 400 tysięcznym rosyjskim mieście oddaje się dużą działkę w samym jego centrum pod budowę chabadskiej, satanistycznej synagogi i żydowskiego centrum).

Sewastopolska religijna gmina żydowska CHABAD, działa w Sewastopolu od 2004 roku.

Według Borisa Gelmana w Sewastopolu istnieje dom modlitwy wyposażony jak synagoga w którym działa biblioteka i obchodzi się święta.

Źródło:http://jn.com.ua/community/sevas_1107.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.