Strona główna > NWO > Prawo które zmieniło świat

Prawo które zmieniło świat

Wielu odnosi wrażenie, że prawa moralne, które dziś wszędzie zbliżają się do bycia częścią sumienia wykształconych mężczyzn i kobiet, były po części głoszone przez Sokratesa, który został skazany na cykutę prawie 2.500 lat temu. To jest niezbyt dokładne.

Jedynym prawdziwym prawem moralnym rządzącym we współczesnych społeczeństwach jest nowe przykazanie Jezusa Chrystusa Miłujcie się wzajemnie, nakaz który jest podsumowaniem 10 Praw Moralnych czy Przykazań jakie Bóg dał nam tysiące lat przed Sokratesem.

Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak Ja was umiłowałem; żebyście i wy tak [ang. też] się miłowali wzajemnie„. – Jan 13:34

W czasach przed Chrystusem niezwykle trudno było komuś miłować swego bliźniego. Dzięki ofierze Chrystusa na Krzyżu, Jego Zmartwychwstaniu, i nadejściu Ducha Świetego, stosowanie takiego prawa moralnego stało się dużo łatwiejsze.

Od tego momentu w historii nic nie było takie samo. Duch Święty Chrystusa inspirował świat do przodu poprzez olśniewające innowacje i osiągnięcia technologiczne, nie wspominając o tym, że zacofane i nienawistne myślenie pogańskich kultur wymazała cywilizacja chrześcijańska, która wpłynęła na cały świat.

Każda religia czy filozofia, która głosi wzajemną miłość i dobrą wolę wobec człowieka, czy świadoma tego czy nie, skorzystała z nowego przykazania Jezusa, które jest fundamentem chrześcijańskiego oświecenia.

A gdy już wszystko zostanie Mu poddane [ang. Chrystusowi], wtedy i sam Syn zostanie poddany Temu, który Synowi poddał wszystko, aby Bóg był wszystkim we wszystkich„. – 1 Kor 15:28

Niestety, nakaz Jezusa miłuj bliźniego swego jest teraz atakowany.

Zdominowane przez Żydów media wszczepiły w nasze społeczeństwo ducha antychrysta nienawidź swojego bliźniego z waleniem w muzułmanów – tak i rasistowskie państwo Izrael, które nienawidzi wszystkich arabskich sąsiadów, może wyglądać dobrze przez porównanie.

Czego nie byli w stanie pojąć, to że Bóg zezwolił na chwilowe urzeczywistnienie by pomyślnie wydarzył się  oszust-Izrael, żeby przetestować nie tylko prawdziwych chrześcijan, ale świat jako całość, i poddać ogniu ich gorliwość wobec Jego przykazania MIŁUJ BLIŹNIEGO SWEGO.

Każdy kto popiera Izrael popiera anty-Chrystusowego ducha Nienawidź bliźniego swego, zupełne przeciwieństwo tego czego uczy Jezus. Żadnych gdyby, i czy ale. To jest tak proste.

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Źródło: https://cufpa.wordpress.com/2018/02/24/the-law-that-changed-the-world/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *