Strona główna > Bez kategorii > Prawo kiłą pisane

Prawo kiłą pisane

źródło: http://www.kworum.com.pl

Zainstalowanie NIERZĄDU LUBELSKIEGO wymagało „podkładki” na której można zaszczepić zraz syfa! I taki materiał został wygenerowany z „obywateli polskich” na przestrzeni od 1918 do 2012, pokoleniowo osadzają oni kompleksowo 85% przestrzeni życia publicznego w jego wszystkich aspektach! liczbowo jest to „EKIPA” OK. 120tys. dzisiaj ! W latach czterdziestych było ich ok.12-5 tysięcy, ale dochodzili towarzysze delegowani.

Nowa prawda została zapisana w treści skandowanej przez młodych w Polsce: „sierpem i młotem w czerwona hołotę” i nie jest to folklor, jest to prawda o klonowaniu bermanów i bolków! Bermanów bo to kreatorzy i animatorzy klonowania, a bolków bo kundli nie brakuje! W Polsce tworzone jest prawo które można zilustrować jak prostytuowanie w każdym aspekcie życia i to prostytuowanie kończone zainfekowaniem planowanym! Ruch społeczny „Solidarność” został utopiony w szambie Magdalenki i Okrągłego Stołu a gówna pływają do dzisiaj! Jest to trwający stan chorobowy i my jesteśmy na tego syfa skazani przez czerwonych! A są oni tacy sami i w Brukseli, Waszyngtonie, Paryżu czy Berlinie! Warszawka zaś, jest najbardziej kochanym miejscem żydokomuny na świecie, bez tego spokoju, jaki tu mieli, nigdy nie było by Izraela, wszak cały kapitał intelektualny państwa żydów do dzisiaj jest z nad Wisły!

Dzisiaj stawiane są nam warunki przetrwania „pod stołem” przy którym siedzi towarzystwo Tęczowe, na które my mamy pracować!

Czerwone szturmówki zostały zastąpione szturmówkami w barwach tęczy! I jest to emblemat żydokomuny, gdzie kobiety mają mieć usta jak rozeta odbytu, szkoły mają formować idiotów bakałarzy, tata ma być mamą, a kalosze mają być marzeniem elegantek! 

Dobrze wariować jak przystępuje ,takie to przysłowie na co dzień formowało rozwagę! 
Rozwaga przychodzi różnymi drogami! 
Do lemingów ona też dotrze, bo czy można być tęczowcem, liberałem, komuchem, z gołą d..ą zimą? Wprawdzie igrzyska są latem, ale po tym przychodzi rozwaga potrzebna jak ciepłe gacie na zimę!

Chleba naszego powszedniego ,oby nie od Środy, daj nam panie

Konwencja Rady Europy o zwalczaniu przemocy wobec kobiet, taki to jest tytuł gdzie towarzyszki z towarzyszy, postanowiły skrzyknąć wokół siebie wyrastające z łażenia po drzewach zielone młodzieżówki, walące w bębny feministki, kochające inaczej, oraz niezachwiane wielbicielki trawki!
Dla każdej sierotki wychowanej na leminga, łykanie takich tekstów jest obowiązkowe i nie ma żadnego związku z treściami logicznymi!

Osłuchałem ostatnio szloch wychowanki tuby TV, Warakomskiej o jej trosce o kobiety polskie! 
Można by było rozgrywać personalnie, czy wystarczy być w zoo aby być zoologiem! Ale, a niech tam Środa z CAŁYM ZBIOREM! Aktywu tęczowej międzynarodówki posprzedaje banki mydlane na wagę, niech zarzuci katoli ich dogmatycznym podziałem na rodzinę z ojcem i matką. 

Ten bardzo wrażliwy team pań (o wyjątkowych familiach) bardzo zabiega o fasadowe tyrady ,pozbawione rygorów wykonywalności! Może to być np.: Walka z nierządem, Walka z głodem, Walka z skutkami ocieplenia, byle gremia kierownicze tych „walk” dostały granty-fanty, i aby były wytłuszczone w przekaziorach jak to wspierają jedynie, jedną słuszną służbę „wielbiących” wszystkich z „nocnej zmiany”!

Bo ten „zbiór” nie ma za zadanie powalczenie o to aby każda samotna matka dostawała za samotne rodzicielstwo rentę państwową, mieszkanie które pozwoli jej odejść od pijaka i ćpuna, dewianta i kata, czy też olśnionego fundamentalisty! Takich celów nie mają, bo wówczas musiały by dostrzegać szarganie konstytucji, a dalej prawa do pracy i bezpieczeństwa, kodeksu pracy który można wraz z ustawą emerytalną (działanie prawa wstecz)określić jako prawo bandyckie w którym nie liczą się ludzie tylko nadludzie! 

Kaci do pracy chadzają we frakach! a płeć ich to sprawa drugorzędna!
Ofiary i skazańcy schodzą ze sceny!

Bogdan Dziuma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.