Strona główna > Bez kategorii > „Prawiesławny” prezydent Putin zapala żydowski ogień.

„Prawiesławny” prezydent Putin zapala żydowski ogień.

Źródło: http://3rm.info/33281-pgavoslavnyy-pgezident-zazhigaet.html

Data publikacji: 25.02.2013

Tłum. RX

put10

Prezydent Rosji Władimir Władimirowicz Putin prawdopodobnie zapomniał, że „znaki i symbole rządzą światem a nie słowa i prawo”. Albo jego wizytę źle przygotowali współpracownicy albo Putin zwariował. Albo już bez żadnego skrępowania jest on gotów manifestować czyich tak naprawdę broni interesów. No i co się stanie z rdzennymi ludami Rosji.

19 lutego 2013 roku na posiedzeniu „Rady ds. Stosunków Międzynarodowych” prezydent Władimir Putin powiedział: „Szanowni koledzy, dzień dobry! Jestem pewien, że już zaznajomiliście się, tak ja teraz, z miejscem w którym się znajdujemy, z rosyjskim Żydowskim Centrum Tolerancji, i jestem przekonany, że to miejsce nie pozostawia nikogo obojętnym”. O samej naradzie jak i o „żydowskim centrum tolerancji”, na którego ścianach złotymi literami wyryte jest nazwisko i imię Anatolija Czubajsa, już mówiliśmy wcześniej ale jednakże to wydarzenie rzeczywiście nie pozostawiło nas obojętnymi. Tym bardziej kiedy zaczęto w jego trakcie wyjaśniać dodatkowe, uzupełniające szczegóły i znaki. Żydowskie Centrum Tolerancji jest tymi symbolami i znakami przepełnione. A diabeł, jak wiadomo, ukryty jest w szczegółach. Odbywając przechadzkę po tym miejscu Putin zapalił ogień przed napisem o treści: „…i dołączy do grona wiecznie żywych ich dusz…”. Jak się wyjaśniło, jest to cytat z modlitewnika „Shear Tefilah”- modlitwa wspomnieniowa „Kadish” na cześć zabitych w latach wojny rzekomych 6 milionów żydów. Pełny tekst modlitwy zawiera także i wezwania do krwawej zemsty, graniczącej z otwartym ekstremizmem, o treści: „B-że zemsty. Sędzio Ziemi, wspomnij na rzeki krwi płynącej jak woda, krwi ojców i synów, matek i niemowląt, nauczycieli i uczniów ich, odpłać ze wszech miar prześladowcom ludu Twojego. Krzyku „Shema Israel”, złapanych w śmiertelną pułapkę, nie pomijaj milczeniem, jęk umęczonych podnieś do tronu Chwały Twojej, odemścij szybko, za naszych dni, przed naszymi oczyma, krwawą zemstą za synów i córki Twoje, świętych i czystych, którzy nie mieli zaszczytu pogrzebu na żydowskim cmentarzu, jak powiedziano: „Krew wiernych jego pomści on i odpłatą pokarze wrogów Jego i odkupi ziemia Jego lud Jego. Amen”.

(…………………………………………………………………………………………………….)

Jeżeli kontynuować mówienie o „krwawej zemście” to wychodzi na to, że teraz żydzi powinni się przygotowywać do popełnienia harakiri. Ale w judaiźmie skruchę okazuje tylko Bóg, żydzi jej nie okazują. Właściwie to oni i teraz gotowi są przenieść błędy systemowe swojego upadłego państwa „Izrael” na cały świat. O czym całkowicie szczerze mówią żydowscy historycy wojskowości: „Mamy kilkaset atomowych głowic bojowych i rakiet, które możemy wystrzelić na różne cele, być może, że nawet na Rzym. Większość stolic europejskich to tarcze strzelnicze dla naszego lotnictwa. Mamy możliwość pogrzebać świat razem z nami. I mogę zapewnić was, że to się zdarzy zanim Izrael odczuje swój koniec”. Tylko w ciągu XX wieku Rosja poddana została trzykrotnemu ludobójstwu w którym zginęło co najmniej 50 milionów Rosjan i innych rdzennych narodów Rosji. To są nasze rzeki krwi, które płynęły jak woda, krwi ojców i synów, matek i dzieci. I z ruskich łez i krwi można utworzyć „Górę płaczu”. Dlatego nikogo w naszym kraju nie może nie niepokoić pytanie: „na kim tym razem żydzi będą się mścić?”. Zwłaszcza kiedy w Żydowskim Centrum Tolerancji podjęto decyzję o stworzeniu jakiejś „rossijańskiej nacji” na tle tego, że, według publicznie głoszonych programów państwowych, już do 2016 roku przewiduje się dwukrotne zmniejszenie udziału ludności Rosji w wieku produkcyjnym w stosunku do roku 2000. Od 2014 roku ma nastąpić nieograniczony napływ emigrantów o obcej kulturze a w 2020 roku ponad 1/3 ludności kraju będzie imigrantami.

A „prezydent Rosji” (!!!) w tym czasie zapala ogień żydowskiemu „B-gu zemsty”. Właściwie to będzie tak się działo aż do czasu kiedy naród rosyjski nie stworzy własnej ideologii narodowej.

Kiriłł Mjamlin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.