Strona główna > NWO > Apokalipsa > Prawiesławna Cerkiew Moshiacha Sowieckiego Patriarchatu ? !

Prawiesławna Cerkiew Moshiacha Sowieckiego Patriarchatu ? !

Oto do czego dożyliśmy…czasy ostateczne! Sześcioramienne gwiazdy na prosforach! List do Redakcji portalu www.3rm.info: 

„Witajcie. Ludzie widzieli już w moskiewskich cerkwiach prosfory z sześcioramiennymi gwiazdami (heksagramami – tłum.) umieszczonymi w miejsce prawosławnego krzyża. Czy to teraz jest jeszcze świątynia prawosławna jeżeli na prosforach są sześcioramienne gwiazdy?

Od Redakcji portalu www.3rm.info: Kategorycznie sześcioramienne gwiazdy, utworzone z dwóch trójkątów, absolutnie są niedopuszczalne na prosforach pomimo tego, że żydzi dopiero z początkiem XIX wieku zaczęli używać tego symbolu jako godła narodowego i dopiero od ostatnich dwóch wieków taka sześcioramienna gwiazda umieszczana jest na synagogach, w żydowskich budynkach, na płytach nagrobnych i, w XX wieku, na izraelskiej fladze.

Na prosforach w prawosławnych cerkwiach powinien widnieć Krzyż Chrystusowy. Ale, jak wiemy, obecna, heretyzująca hierarchia, na czele z fałszywym patriarchą Cyrylem, która przechwyciła władzę w Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, zmierza siedmiomilowymi krokami w objęcia Antychrysta. Sami zmierzają na zatracenie i całą prawosławną, łatwowierną trzodę taszczą za sobą.

Obyś pokarał ich, Panie!

a0

„Krzyży nie będzie. Na początku znikną mnisie krzyże, następnie małe krzyżyki naszyjne…a zachce się wam niemowlę ochrzcić a tu krzyżyków już nie będzie”.

Schiarchimandryta Kristofor

Za: http://3rm.info/main/69251-dozhilis-poslednie-vremena-shestikonechnye-zvezdy-na-prosforah-foto.html

Data publikacji: 17.10.2017

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *