Strona główna > Bez kategorii > „Prawicowe” szambo wybija po raz kolejny

„Prawicowe” szambo wybija po raz kolejny

Źródło: http://polacy.eu.org/3344/-prawicowe-szambo-wybija-po-raz-kolejny/

Data publikacji: 2.02.2013

„Prawicowe” szambo wybija po raz kolejny

dając kolejny dowód na to że „prawica” praktycznie nie istnieje , oraz nie stanowi o niczym, ale jest częścią „układu” od lat pasożytującego na tzw „społeczeństwie” mamiąc ludzi swą „wyjątkowością” i „prawością”. A faktycznie spełniając rolę taką samą jak „komuna” czy tzw „lewica” czy obecnie „liberałowie-libertyni”.
O co więc chodzi ? Ano, o to samo co wszystkim ludziom tego pokroju.

Niezwykle trafnie określił to kiedyś JKM. „Gdy ludzie się kłócą i nie wiadomo o co chodzi. To wiadomo, że chodzi o pieniądze”. Dodał bym jeszcze do tego że: o zdobycie i zachowanie wpływów oraz „status quo” na danym terytorium. Dlatego nieustannie panowie i panie w tych ugrupowaniach odbijają sobie nawzajem piłeczkę (ze zmiennym szczęściem), ale zawsze z takim samym efektem dla kraju i ludzi. Dla niektórych z nich takie działanie stało się już normą, wręcz weszło im w krew do tego stopnia że powoli sami sobie uwierzyli stanowiąc cel sam sobie. Stając się metodą na niszczenie każdego, kto by zechciał ten stan rzeczy zmienić.
W piłkarstwie jest metoda nazywana „krótkim kryciem” lub „pressing” i dotyczy to zawodników drużyny przeciwnej. Tu jednak i w tym przypadku bardziej przypomina to walkę o hierarchię w stadzie. Tyle, że tutaj ten termin obowiązuje nawet zdawać by się mogło członków tego samego gatunku. Bo wyznaczone osobniki nie dopuszczają do walki o przywództwo dbając o niepodzielność władzy i autorytetu osobnika „alfa” stając się formą ukrytej „prewencji” charakterystycznej dla metodologii działania pewnych „służb” u ludzi.
Dlatego nie jest już istotne która formacja stanowiąca „układ” zyska. Ważne by ten „układ” przetrwał, a ludzie przez niego wykorzystywani byli nadal od niego uzależnieni.
Stąd te wściekłe ataki na próby budowania dla niego alternatywy (bo niemal od początku zaistnienia NE ŁŁ). Tym bardziej, że działania tej redakcji zaczęły przynosić efekty.
Dlaczego „prawicowe” szambo ? Bo „prawica” tak jest postrzegana przez większości ludzi stając się synonimem pazerności, kłótliwości , wybujałych ambicji i rozdmuchanego ponad miarę „ego” i pogardy dla innych. Na co trzeba przyznać ci panowie i panie uczciwie sobie zapracowali.
Sprawa jest o tyle istotna bo „przedwyborcza karuzela” zaczęła się kręcić, czego dowodem lansowanie pewnych osób i kręgów ostatnimi czasy. Tymczasem ludzie stanowiący podmiot naszego narodu nadal pozostają bez swojej reprezentacji. I czy nie o to chodziło ?

PS.
Pomijam już pana Oparę i Grabowskiego oraz ich powiązania i cele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.