Strona główna > NWO > Prawdziwym terrorystą jest prawo. John Kaminski

Prawdziwym terrorystą jest prawo. John Kaminski

Wsłuchaj się w skandowanie tego bezmyślnego potwora – „USA! USA! „

TERAZ MOŻE BYĆ WYKONANA NA TOBIE EGZEKUCJA

JEDYNIE Z TEGO POWODU, ŻE JESTEŚ PODEJRZANY

a

Jedno jest pewne. To policjanci popełniają zbrodnie.

W imię terroru ogłupiają i doprowadzają do zezwierzęcenia społeczeństwa przy użyciu wymyślonych fantazji i prawdziwych epizodów autodestrukcyjnego społecznego sadyzmu.

A w imię bezpieczeństwa narodowego, wprowadzają wszystkich w błąd, aby uwierzyli, że zbrodnie naprawdę zostały popełnione, podczas gdy w rzeczywistości policja zajmuje się tworzeniem zbrodni, inscenizuje „ćwiczenia”, które zamieniają się w wydarzenia z prawdziwego życia, wynajmuje „aktorów kryzysowych” pozujących na ofiary oraz przekazywaniem fałszywych informacji do mediów, aby robaki medialne były zawsze chętne do podsycania płomieni strachu.

Teraz można cię wykończyć – jak już mogliśmy się przekonać – za samo bycie podejrzanym – bez dowodów, bez procesu, bez uznania winnym, ale tylko w oparciu o histerię generowaną przez fałszywe zeznania policjantów, jakie zostają potem wzmocnione i rozpowszechnione na cały świat przez skorumpowane media.

Jest właśnie dowód na to, jak niedawno uchwalona ustawa National Defense Authorization Act (NDAA) działa w czasie rzeczywistym.

Policjanci mogą popełniać stałe krzywoprzysięstwo i pozostają wolni od oskarżenia, ponieważ system prawny, całkowicie pogrążony w korupcji, chroni ich, a łatwowierna opinia publiczna, wierząc w to, co słyszy w telewizji, kładzie ręce na sercach i wyśpiewuje „USA, USA”, nie mając odrobiny głębszego zrozumienia rzeczywistości, i tego, o co w tym naprawdę chodzi.

To jest nowy hymn oznaczający bezkrytyczne poparcie udzielone dla strachu i zachowań  przestępczych, wszędzie tam, gdzie słychać – „USA! USA! „

To jest krwawy spisek przeciwko całej ludzkości. Nikt nie jest przed nim bezpieczny, nawet ludzie, którzy praktykują składanie krwawych ofiar za czek z wypłatą, ani społeczni stratedzy, którzy wynaleźli go do celów sprawowania nad nami kontroli.

Gliny mają nas niby chronić, ale ich zadaniem jest ścinanie naszych głów. Zamienili prawo w broń masowej zagłady.

Teraz każdy jest przestępcą z definicji i jesteś winny dopóki nie udowodnisz swojej niewinności. Dzieci są wyrywane spod opieki rodziców za to, że nie chcą poddać swych noworodków zatrutym szczepieniom. Nowy gubernator Cuomo w Nowym Jorku właśnie podpisał ustawę, że wszystkie karty chorób psychiatrycznych są teraz własnością rządu.

Nie ma już czegoś takiego jak stosunek poufności w relacji lekarz-pacjent, co oznacza, że twoje życie już do ciebie nie należy.

Teraz oni zajęci są tworzeniem przestępstw zamiast zwalczania ich, tak samo jak lekarze teraz zajmują się tworzeniem chorób, a nie ich eliminacją. Czy uda ci się powiedzieć „zastrzyk przeciw świńskiej grypie” bez dławienia się na sam dźwięk tego wyrażenia?

Gdy idziesz do lekarza, jesteś w trakcie popełnienia przestępstwa przeciwko sobie samemu, poprzez zagrażanie swoją wolnością nowym przepisom, jakie są rozsadnikiem i płodzą prawdziwy terror na świecie. Nasz demoniczny prezydent Obama otrzymał namaszczenie na kogoś, kto może zabić każdego, kogo tylko zechce, bez procesu, w każdym czasie i bez podania przyczyny. Nadszedł już czas, gdy ludzie, zwłaszcza rodzice, są zamykani do więzienia za odmowę zgody na szczepienia. Jak bardzo może być jeszcze gorzej?

Ale bądź pewien, że będzie jeszcze gorzej.

Niektórzy ludzie mają to gdzieś. Inni po prostu nie są w stanie tego zrozumieć.

Reszta z nas, którzy są świadomi do jakiegoś stopnia lub trochę bardziej bez końca troluje po internecie w poszukiwaniu kolejnego aktu deprawacji, zastanawiając się ze zdumieniem, jak mogliśmy zatopić się w tym do tej pory tak szybko, jak mogliśmy pozwolić na te wszystkie akty zła, jak to się stało, że te trendy się rozwijają i rosną coraz bardziej i coraz gorzej z każdym dniem.

Nie ma przesady w stwierdzeniu, że przyszłość Ameryki i świata wisi na włosku. To gatunek ludzi, którzy nie dbają o to, kto kontroluje losy świata.

Ci, którzy będą decydować, czy wszyscy będziemy żyć czy umrzemy, to ludzie, którzy naprawdę nie chcą znać prawdy, których zupełnie nie obchodzi, czy rząd jest zajęty zabijaniem własnych obywateli, którzy po prostu chcą być sam na sam ze swymi nałogami, natręctwami i urojeniami, ze swymi ulubionymi programami w tv i autodestrukcyjnymi stanowiskami w pracy.

To ci, którzy chcą oglądać football, łazić na zakupy i jeść pizzę.

Głoszenie kazań do chóru nie działa. To tylko wsiąka w tych z nas, którzy są świadomi głębszych pokładów depresji i frustracji. Zbyt wielu z nas zdawać zaczyna sobie teraz sprawę, że są ludzie, których zupełnie nie obchodzi, kto liczy się najbardziej. To do nas należy, aby ich przekonać, lecz nie udaje się nam.

Przekonać ich do czego?

Że informacje, jakie otrzymują, wpływają na kształt ich życia, a przesądy na każdą decyzję, jaką czynią w życiu na podstawie celowo sfałszowanych faktów.

Kwestia wolności w umysłach Amerykanów zależy od kwestii, czy rząd USA zabija celowo własnych obywateli, aby osiągnąć całkowitą kontrolę umysłową, eliminując w ten sposób możliwość sprzeciwu, czy też nie. Newsy w tv są ukształtowane w tym samym celu.

Wyobrażenie na temat wolności w Ameryce niepewnie chwieje się w kwestii, czy rząd celowo zabija własnych obywateli, aby osiągnąć cele bogatych rozdawców władzy.

Ludzie, którzy zaopatrują się i gromadzą broń, żywność w hurtowych ilościach, urządzenia komunikacyjne tylko oszukują sami siebie. Nie można wygrać strzelaniny z amerykańską machiną wojenną. I nie możesz przetrwać zachowując pewien poziom zdrowia wśród społeczeństwa, który całkowicie skisło i do niczego się nie nadaje.

Pani, która straciła nogi na Boylston Street nie wie nic o Waco. Lecz żadna pani nie straciła nóg w inscenizacji masakry w trakcie Boston Marathon. TO BYŁY ĆWICZENIA.

Była po amputacji i została zatrudniona jako aktor kryzysowy i dobrze wykonała swoją pracę. Jakie emocje musi budzić fakt, gdy już wiadomo, że pomogła policji narobić dookoła jeszcze więcej strachu.

a

KOBIETA PO AMPUTACJI Z BOSTON MARATHON

(Zaskakująco pogodna, jak na kogoś, kto właśnie stracił nogi)

(Zobacz także: Zamach bostoński: dowody inscenizacji)

Co to za chore społeczeństwo. Jest to ostateczny wynik nie zwracania uwagi na siły, które kontrolują nasze życie. Oto, co się dzieje, kiedy pozwolić komuś innemu uzurpować sobie odpowiedzialność za nasze własne życie.

Rzeczywistość rozpadła się na dwie części. Doszło do rozwidlenia na dwa poziomy świadomości, na jednym się myśli, a na drugim nie. Jeden reaguje na sfabrykowane dramaty terrorystyczne i kuli się ze strachu, a drugi gromadzi prawdziwe fakty i bezskutecznie odgradza się przed niesprawiedliwością.

Jedna rzecz, o jakiej się w ogóle nie wspomina, to wyjaśnienie, jaka jest prawdziwa przyczyna wszystkich problemów. Bowiem to jest niezgodne z prawem, aby o tym wspomnieć, a problemy nigdy nie zostaną rozwiązane. Problemy mogą się tylko pogarszać. A prawdziwa przyczyna nigdy nie zostaje zidentyfikowana w sposób otwarty.

W ciągu ostatnich dwóch dekad, incydenty terrorystyczne takie, jak wybuchające budynki i masowe strzelaniny w szkołach rozmnożyły się do niespotykanej skali. Oto, co spowodowało konieczność przeprowadzania „ćwiczeń antyterrorystycznych” w pierwszej kolejności.

W ostatnich dniach, po domniemanych masowych strzelaninach w Aurora i Sandy Hook, a także po zamachu Boston Marathon, wielu odważnych autorów pracowicie działało, aby odsłonić te oszustwa, zwrócił uwagę na nieścisłości i pokazać chronologię zmian w narracji na temat tych wydarzeń.

Ale znowu, rzucającym się w oczy faktem jest brak jakiejkolwiek wzmianki o rzeczywistej przyczynie: penetracji żydowskiej i wypaczaniu przez żydow rzeczywistości.

(Zauważyłem ze strachem i obrzydzeniem, że żydowscy autorzy w dużej części zajęli miejsce opozycji, zapewniając żydom rozwiązanie problemów żydowskich, jakie w pierwszej kolejności są tworem samych żydów).

Niewiele osób rzeczywiście zauważa, że od czasu zamachu na prezydenta McKinleya w roku 1900, prawdziwą przyczyną wszystkich tych tragicznych wydarzeń publicznych przez cały XX wiek – uchwalenia Federal Reserve Act, Wielkiego Kryzysu, obu wojen światowych, Wietnamu, Oklahoma City, 9/11 i nieliczonych zamachów terrorystycznych, ciągłych ataków i niszczenia krajów muzułmańskich, a ostatnio wydarzeń drugoplanowych, jak Aurora, Sandy Hook i Boston Marathon – że wszystkie zostały opracowane i przeprowadzone przez te same źródła zła – gliniarzy przeszkolonych w izrahellu i żołnierzy, którzy nie zadają sobie trudu pomyślenia o swych nieśmiertelnych duszach.

Ale to źródło niekończących się aktów terroru nigdy nie jest wspominane, bo to samo źródło kontroluje praktycznie wszystkie media publiczne na świecie, kontroluje każdy aspekt tego, w sposób, jakiego jeszcze w pełni nie dostrzegamy, jak gangsta rap, free sex i legalizacja narkotyków.

Tym źródłem jest żydowska mafia, która spowodowała demoralizację naszych szkół, dokonała lobotomii naszych mediów, zdeprawowała nasze instytucje społeczne przez różnorakie non-profit think-tanki, a także sprostytuowała nasze dzieci trucicielskimi lekami oraz promocją wypaczonych tendencji wywrotowych ukrytych pod maskaradą osobistego wyzwolenia.

Ale jeśli tylko o tym wspomnieć, wtedy prawdopodobnie nie będziesz publikowany, chyba że zaczniesz czytać niezadowolone witryny jak ta tutaj, trudne do znalezienia, zmarginalizowane i wyśmiewane przez ludzi, którzy nie bardzo wiedzą, o czym mówią, ale którzy twierdzą, że wiedzą, bo swoje informacje dostali ze źródeł, które nigdy nie wymieniają tego magicznego słowa.

Prawnicy są w zmowie przeciwko swym klientom, lekarze zajmują się truciem własnych pacjentów, nauczyciele wypełniają umysły swoich uczniów gównianą papką, o jakiej wiedzą, że jest fałszywa – ten samobójczy kurs został w całości stworzony przez żydów, podobnie jak szajka uczonych komentatorów, którzy nadal twierdzą, że to muzułmanie wysadzili Twin Towers, biali ludzie splądrowali kawał świata i zasługują na wyginięcie, oraz że można żyć szczęśliwym życiem jeśli po prostu weźmiesz tę łapówkę albo przyjmiesz ten lek, i należy zapomnieć o reszcie, bo i tak nic nie możesz zrobić.

Zwróć jednak uwagę na to, że wszyscy prezydenccy doradcy to żydzi, a także na to, że wszyscy prawnicy i lekarze, którzy zajmują się wytwarzaniem nowych przepisów, jakie zagrażają naszemu życiu to żydzi, i na to, że wszyscy obieralni urzędnicy są w niewoli u żydów, bo to jedyny sposób uzyskania pożyczki, aby zostali wybrani.

Proszę zauważyć, że wszyscy ludzie z Wall Street, którzy ukradli biliony od Amerykanów to żydzi, oni również czytają wiadomości w telewizji i uzasadniają ucisk rządu, to wszystko żydzi, a kto wyciąga ogromne pensje rządowe zajmując stanowiska, które tak naprawdę nie muszą w ogóle istnieć? żydzi lub niewolnicy żydowscy.

Proszę zauważyć, że wszelkie źródła informacji, które zabraniają używania słowa „żyd” nie należy obdarzać zaufaniem, bowiem to oznacza, że są tryskającymi fontannami propagandy, jakie zostały prześwietlone przez żydów, a przynajmniej, gdy nie wspominają o nich, żyją ogólnie rzecz biorąc w strachu przed żydami.

A co najważniejsze, proszę zauważyć, jak wszelkie źródła informacji, które mówią o terrorystach jako autentycznym podmiocie ze świata realnego – a konkretnie o całkowicie fikcyjnym tworze znanym jako al-kaida – po prostu rzygają dookoła żydowską propagandą, ponieważ al-kaida jest kreacją ze sfery false flag Zbigniewa Brzezińskiego, Mossadu i CIA, a obecnie z powodzeniem rozprzestrzenionym w każdym zakątku świata, ZARÓWNO jako powód konieczności prowadzenia działań militarnych przez wojska, jakie są pod żydowską  kontrolą, jak też sojusznicy przeciw krajom, które żydzi chcą zniszczyć.

Popatrzcie jacy to wygodni terroryści, można ich użyć ZARÓWNO do walki dla naszych spraw, jak też przeciwko nam, w zależności od tego, czego wymaga sytuacja. W Afganistanie, byli celami naszych bomb, ale w Libii, byli wybawicielami i dostawcami naszych bomb.

To są ludzie, których nie obchodzi, kto się liczy najbardziej, ponieważ oni należą do tych, którzy bezkrytycznie wierzą w rytm fałszywego żargonu, jaki słyszą w telewizji i dają rządowi pretekst potrzebny do kontynuowania opylania gładkiego oszustwa, jakie wywołuje chorobę wśród opinii publicznej i służy rozpowszechnianiu chorób przynoszących zyski na całym świecie.

To ludzie, którzy nie dbają o to, kto kontroluje losy świata, i że to od nas zależy, tych, którym to nie jest obojętne, przekonanie ich, że muszą o to również zadbać, że prawdziwym terrorystą jest prawo, a prawdziwi przestępcy to nasi przywódcy i gliniarze, którzy wykonują te kryminalne rozkazy. Bez ludzi, którym nie jest obojętne, że obojętność prowadzi wprost do naszego zniszczenia, jesteśmy niewątpliwie wszyscy skazani na zapomnienie.

Więc jeśli rozumiesz ten przekaz, bierz się do pracy, bowiem tylko wielkie liczby – a mówię o dziesiątkach milionów ludzi domagających się procesów sądowych i egzekucji tych wszystkich milionerów zabójców, którzy ustawiają wybory i unikają płacenia podatków z zagranicznych kont bankowych – może na tym późnym etapie dawać nadzieję uratowania naszego świata i naszego życia.

Należy się pozbyć wszelkich żydów z naszego rządu, z naszych szkół, z naszych umysłów. Jak Ben Franklin przewidział tak dawno temu, nasze dzieci będą przeklinać nas, gdy będziemy już leżeć w grobach, jeśli pozwolimy żydom dokonywać aktów sabotażu i niszczyć nasz kraj, co już im się prawie udało.

Ale tak długo, jak nie oddamy naszej broni, jak nie przestaniemy chodzić do lekarzy, i nigdy nie ufać zdominowanym przez żydów mediom mainstreamu, jeszcze nie jest za późno, aby ich powstrzymać.

Kluczem jest zbieranie coraz większej masy ludzi, którym nie zależy na zrozumieniu, że przyszłość ludzkości – cały ten turniej strzelecki – zależy od ich własnego przebudzenia wobec przykrego faktu, że są oni systematycznie rabowani i zabijani przez organizacje, które rzekomo powinny ich chronić i dbać o ich zdrowie, ale robią dokładnie na odwrót.

Biorąc pod uwagę, rozpustną, osłabioną i ogłupioną kondycję naiwnych pajaców,  zamieszkujących Stany Zjednoczone, zgadzam się, że jest to bardzo trudne zadanie. Niestety, jedyną alternatywą wobec tego zadania jest program żydowski masowego oszustwa i zagłady, jaki jest już na dobrej drodze, a był również od co najmniej stu minionych lat.

Źródło: http://www.darkmoon.me/2013/the-real-terror-is-the-law-by-john-kaminski/

The real terror is the law

autor: John Kaminski

przygotował: Pluszowy Miś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.