Strona główna > Świat > Prawdziwy powód ISIS i wojny z Assadem

Prawdziwy powód ISIS i wojny z Assadem

Prawdziwy powód powstania ISIS i ich wojny z Assadem i Syria jest licząca 995 lat tajemnica plemiennego konfliktu chazarskiej mafii z Persami i Rosjanami.

Preston James and Mike Harris

a

Chazarska Mafia* [ChM] ma długoterminowy plan zniewolenia i zniszczenia Rosji i Persji (teraz Iran). Ona zinfiltrowała Rosję i porwała ją w 1917 swoją rewolucją bolszewicką sfinansowaną przez banksterów z CM z City of London i Wall Street.

Agent ChM ograbił matkę Rosję z miliardów w złocie, srebrze, klejnotach i dziełach sztuki, rozpoczynając krwawy potop gwałtów, tortur i masowy mord około 100 mln nie-chazarskich Rosjan.

Konflikt z Rosją opiera się na międzypokoleniowej absolutnej wściekłości Chazarów na Rosję za pomoc Persom (Irańczykom) w zniszczeniu Chazarii około 1010 AD, bo stała się przestępczym narodem rabusiów, morderców i pozorantów tożsamości i nie posłuchała ostrzeżeń by oczyścić kraj od góry do dołu.

Temu konflikowi ChM z Rosją towarzyszył także konflikt z Persją za pomoc Rosji w zniszczeniu Chazarii około 1200 AD.

Ten plan obejmuje zniszczenie Syrii, a następnie wykorzystanie jej jako sceny dla zniszczenia Iranu, który jest najważniejszym krokiem w zbudowaniu Wielkiego Izraela obejmującego cały Bliski Wschód dla ChM i Izraela, jej głównego agenta-sprawcy.

Ten plan obejmuje także wykorzystanie NATO i amerykańskiego wojska by otoczyć Federację Rosyjską rakietami atakującymi i obroną rakietową, przy jednoczesnych międzynarodowych manipulacjach by zniszczyć gospodarczo Rosję.

Plan zawsze wykorzystuje terror czerwonej flagi by służył jako cel w uzasadnieniu ulokowania amerykańskiego wojska jako egzekutora ChM. Kiedy już zniszczy się krajowy rząd i wykorzeni jego obywateli i wypędzi z ich ziemi, pojawiają się powiązane z ChM duże korporacje i tanio nabywają wszystkie zasoby naturalne żeby osiągnąć ogromne zyski.

To coś więcej niż high-tech PIRACTWO ChM, ale zamiast piractwa na dalekich morzach, jest to piractwo przeciwko suwerennym krajom i wszystko robi się dla masowego mordu żeby mieć dostęp do ich zasobów naturalnych tak tanio jak możliwe. Ten rodzaj międzynarodowego piractwa na lądzie to tylko poszerzenie zachowania przydrożnego wojownika, z czego państwo Chazaria i jej przywódcy byli znani, i to w końcu zakończyło się atakiem Rosji i Persji i zniszczeniem Chazarii.

a

Federacja Rosyjska wiedziała, że to wszystko nadejdzie i teraz podjęła istotne kroki działając z większością świata by ustanowić finansowe i ekonomiczne kroki przeciwko amerykańskiemu petrodolarowi, który faktycznie należy do i jest pod kontrolą banksterów z ChM pracujących z City of London.

Wszystkie niedawne wojny na Bliskim Wschodzie z Irakiem przez Busha 1 są faktycznie częścią dokładnego planu ChM by wykorzystać zinfiltrowaną i porwaną amerykańską armię do toczenia zastępczych wojen dla ChM i jej wykrojonego Izraela dla ustanowienia jej ekspansjonistycznego planu „Wielkiego Izraela” opracowanego by w końcu zniszczyć Syrię i Iran, a potem otoczyć i zniszczyć Federację Rosyjską.

Ale faktyczną leżącą u podstaw przyczyną dla najwyższych liderów ChM wywoływania wszystkich wojen blisko-wschodnich rozpoczynając od Busha 1 jest ich międzypokoleniowy Konflikt Plemienny z Rosją i Persją.

Ten chazarski Konflikt Plemienny opiera się także na ekstremalnej i prawdziwej nienawiści do Rosji za dwukrotną pomoc Ameryce w jej sprzeciwie wobec ich prywatnego ulokowanego w City of London centralnego systemu bankowego opartego na niewymienialnym banknocie papierowym, pierwszy raz blokując Anglię od Ameryki w wojnie rewolucyjnej, i drugi blokując Anglię w wojnie domowej.

Ambasador Lee Wanta, tajny agent prezydenta Reagana zgodnie z Totten Doktryną wynegocjował bez przemocy i zwycięzców rozwiązanie i szybki kres zimnej wojny, która zapobiegła III wojnie światowej.
Ambasador Lee Wanta, tajny agent prezydenta Reagana
zgodnie z Totten Doktryną wynegocjował bez przemocy i zwycięzców rozwiązanie
i szybki kres zimnej wojny, która zapobiegła III wojnie światowej.

Wykorzystali zimną wojnę do próby i wywołania III wojny światowej, która całkowicie zniszczyłaby Rosję, ale to powstrzymał prezydent Reagan wykorzystując swojego osobistego tajnego agenta Lee Wanta, który wynegocjował porozumienie bez strony zwycięskiej, które poskutkowało nową Federacja Rosyjską, niekomunistycznym, niefaszystowskim krajem, który odbudowano pod względem gospodarczym.

Liderzy ChM są częścią systemu „rodziny plemiennej”, który nigdy nie zapomina kiedy grupa lub naród udaremnia programy jej złego imperium. Kiedy ChM blokuje się w realizacji któregoś z jej celów, albo blokuje ją jakiś naród lub grupa, dalej żywi zemstę i spiski przeciwko jej wrogom (potajemnie nazywa ich „Goyim”) na zawsze, aż zostaną całkowicie zinfiltrowani, porwani i zniszczeni po całkowitym ograbieniu z bogactwa.

RChM [Chazarska Mafia Rotszylda] nie była w stanie zniszczyć Rosji i masowo wymordować nie-chazarskich Rosjan, tak długo jak była jej celem jako część 995-letniego plemiennego konfliktu z Matką Rosją.

Część jej ekspansjonistycznego planu Wielkiego Izraela zniszczenia 7 krajów blisko-wschodnich w ciągu 5 lat obejmowała Iran. Persja jako jeden z krajów na celowniku z powodu 995-letniego konfliktu RChM z Rosją, jest także wystawiana przeciwko Persji [winno być: Rosji? oryg, tekst: Persia as one of its targeted nations because the RKM’s 995 year old blood feud against Russia is also targeted against Persia.]

Bardzo dziwny 995-letni Konflikt Plemienny ChM z Persami i nie-chazarskimi Rosjanami.

Ten 995-letni chazarski konflikt plemienny sięga do około 1020 AD, kiedy po setkach lat ostrzeżeń, Persowie i Rosja zaatakowali Chazarię i zniszczyli ją za odmowę zaprzestania ich częstych przestępstw wobec podróżujących i sąsiadów w Persji i Rosji.

Około 780 AD Rosjanie i Persowie ostrzegli chazarskiego króla, że to zachowanie bandziora drogowego – mordowanie i rabowanie podróżujących i kradzież ich tożsamości musi się skończyć. Dano im ultimatum, przyjmą jedną z trzech religii Abrahama jako ich oficjalną państwową, albo się nimi zajmą i ich zniszczą.

a
Plan Wielkiego Izraela ChM, kamień milowy do wykorzystania jako scena wyeliminowania Iranu a potem islamu, służył jako istotny krok w okrążeniu i zniszczeniu Federacji Rosyjskiej. Arabia Saudyjska i Turcja zostaną wtedy zdestabilizowane przez organizowane przez RChM „kolorowe rewolucje”, a tym samym zacisną koło wokół Federacji Rosyjskiej.

Chazarski król zadeklarował, że wybrał judaizm na narodowa religię chazarską, ale w wyższych kręgach rządzących kontynuowano tajny kult Baala. Kult ten znany jest także jako talmudyzm babiloński (tajna lucyferiańska czarna magia) i obejmuje składanie Lucyferowi w ofierze dzieci, jak również stosowanie babilońskiej magii pieniądza, czyli „robienie pieniądza z niczego”. Odbywa się to poprzez naliczanie szkodliwej lichwy pożyczając ludziom prywatnych pieniędzy, które powinny były ich własnymi na pierwszym miejscu. Ten wewnętrzny chazarski krąg rządzący zaczął funkcjonować jako duża zorganizowana grupa narodowa, typ przestępczości zorganizowanej, która zdobyła kontrolę nad przywódcami kraju.

Około 1020 AD kiedy rosyjscy i perscy liderzy zgodzili się, że Chazarowie nie zmienili swojego zachowania, a ich narodowy judaizm nie zrobił żadnej różnicy, zaatakowali Chazarię i zniszczyli ją jako kraj. Zanim mogli dokonać inwazji, chazarski król i jego główni lichwiarze mogli zabrać swoje ogromne bogactwo zdobyte przestępczymi działaniami i opuścić Chazarię by udać się do Europy.

W końcu mogli założyć ważne imperium lichwiarskie w Niemczech, a potem wykorzystali swoje sztuczki by manipulować i przejąć angielską giełdę. To pozwoliło bankowej rodzinie Rotszylda przejąć City of London i przejąć przywództwo nad upadającym Imperium Brytyjskim.

Kiedy ChM zinfiltrowała i porwała brytyjskie banki w City of London i mogła wytwarzać wszystkie pieniądze jakie chciała i rozdzielać je komu chciała, stała się największym i najbogatszym syndykatem zorganizowanej przestępczości na świecie.

Rotszyldowscy Chazarowie wyszli ze sprytnym planem przekształcenia słabnącego Imperium Brytyjskiego w tajne światowe imperium bankowe ChM oparte na fiat bankowości franczyzowanej z City of London. Kiedy ten prywatny system bankowy ChM wyfranczyzowała do Ameryki w 1913 przez nielegalne, niekonstytucyjne uchwalenie Aktu Rezerwy Federalnej, kostka została rzucona. ChM mogła wtedy kupować, przekupywać i kompromitować niemal każdego wybranego oficjela, urzędnika rządowego i sędziego federalnego w Ameryce.

Izrael zaatakował Amerykę 11 IX 2001 z pomocą amerykańskich zdrajców
Izrael zaatakował Amerykę 11 IX 2001 z pomocą amerykańskich zdrajców

W tej chwili każdy członek Kongresu z wyjątkiem Rep. Waltera Jonesa, oczywiście podpisał Przysięgę lojalności AIPAC by umieścić Izrael na pierwszym miejscu, nawet przed Ameryką, i został nagrodzony ogromnymi funduszami na kampanię i bardzo dużymi przywilejami. Ludzie, podpisanie czegoś takiego jak umowę z AIPAC to zdrada i działanie wywrotowe, bo AIPAC to szpiegowski front dla ChM, który okazał się być aktywnym wrogiem Ameryki, bo oni zaatakowali Amerykę 11 IX 2001 z pomocą izraelsko-amerykańskich „Izrael Pierwszy” zdrajców o podwójnym obywatelstwie w PNAC, czołówce Neokonów zdrajców w rządzie, JCS, USAF, NORAD i FAA. Kiedy sprawdzałem ostatni raz 'zdradę' określono ją jako pomoc i posłuszeństwo wobec wroga Stanów Zjednoczonych Ameryki. Na pewno podpisanie Przysięgi lojalności AIPAC umieszczającej Izrael jako pierwszy jest bezpośrednim naruszeniem Przysięgi Urzędu przez każdego członka Kongresu.

Kiedy już chazarscy banksterzy wykorzystali swoją nieograniczoną podaż pieniądza (mogą drukować albo emitować wszystko co chcą i nie ma nad tym żadnego nadzoru) by zdobyć kontrolę nad Kongresem, administracją i Pentagonem, łatwo im było wtedy rozlokować wyszkolonych, uzbrojonych i opłacanych przez CIA, Izrael i Arabię Saudyjską najemników, by zorganizowali blisko-wschodni terror żeby wszczynać wojny. Kiedy już umieszczono tę machinę terroru i wykorzystano do wywołania chaosu, śmierci i niszczenia niewinnych cywilów na Bliskim Wschodzie i w Ameryce 11 IX 2001, łatwo było poderwać amerykańskie masy do wsparcia dla rozmieszczenia amerykańskich wojsk do toczenia tych wojen dla Izraela i ChM.

Bardzo trudno jest pokazać dokładne daty w historii i rozwiązania Chazarii jako kraju, albo innych szczegółów, bo większość historii usunęła z bibliotek ChM, największy, najpotężniejszy syndykat zorganizowanej przestępczości świata. Dlatego wykorzystaliśmy przybliżone daty. Kiedy odkryje się więcej historii, będziemy próbować ustalić faktyczne daty.

a

W tej chwili Putin i Federacja Rosyjska zaszachowali ISIS ChM i izraelsko-amerykańską machinę terroru, i w pełni zdemaskowali Amerykę, Izrael, Arabię Saudyjską i Turcję jako twórców, dostawców broni i pieniędzy dla najemników ISIS (aka Państwo Islamskie, którym nie jest).

Federację Rosyjską zaproszono by pomóc bronić Syrię przed ISIS, i ma każde prawo tam być zgodnie z prawem międzynarodowym. W tej chwili Federacja Rosyjska dziesiątkuje ISIS swoją wyrachowaną potęgą lotniczą i bardzo dobrym wywiadem.

Można się założyć, że Putin i czołowi przywódcy Rosji uważają, że jest dobry czas na mata i 'rozprucie' ChM i izraelsko-amerykańskiej machiny zanim całkowicie osaczy Rosję i może stać się na tyle potężna by zagrażać przyszłości Rosji. Poza tym Rosja ma dużo pieniędzy zainwestowanych w swojego lojalnego sojusznika Syrię, i na pewno kieruje nią pomoc ochrony swoich inwestycji, zwłaszcza zaproszona oficjalnie przez Syrię.

Podsumowanie:

Najważniejsze jest to, że trwający 995 lat plemienny konflikt ChM z Rosją i Persją jest prawdziwym powodem wprowadzenia izraelsko-amerykańskiej machiny terroru, która zatrudniła najemników zwerbowanych, wyszkolonych, wyposażonych i opłacanych przez CIA, Izrael, Arabię Saudyjską i Turcję do atakowania Syrii. Tych najemników określa się jako ISIS, ISIL, Daesh, al.-nusra, al.-kaida (aka Al CIA Duh) itp., ale one wszystkie są częścią izraelsko-amerykańskiej machiny terroru Chazarskiej Mafii.

A teraz Putin pokazał się jako bardzo pomysłowy mąż stanu i dyplomata, dzięki swojej zdolności zadania mata izraelsko-amerykańskiej machinie terroru w Syrii, po otrzymaniu oficjalnego zaproszenia przez prezydenta Assada do pomocy Syrii. To oczywiście jest wszystko legalne w ramach prawa międzynarodowego i narasta, podczas gdy izraelsko-amerykańska i CIA machina terroru to działania przestępcze ChM, teraz w pełni pokazane światu. Amerykańska administracja i kilku emerytowanych amerykańskich generałów nawet potwierdzili to wszystko publicznie, że rząd USA zorganizował i kieruje ISIS.

* Chazarska Mafia to skrót przedstawiający zorganizowaną grupę przestępczą, która później przekształciła się w Chazarską Mafię Rotszylda [RChM], określenie ukute przez redaktora finansowego portalu VT Mike’a Harrisa, którego program radiowy VT jest we wtorki i czwartki 7-9 PM CST. Mike Harris zaczął używać tego opisowego terminu Chazarska Mafia po dokładnym zbadaniu prawdziwej choć ukrytej historii kraju Chazarii i jego związku ze światowym syjonizmem Rotszylda, teraz z ośrodkiem w City of London. Odkrył także długotrwałą nienawiść jaką żywiła RChM od około 1020 AD wobec nie-chazarskich Rosjan. która jest głównym motywem ChM dzisiaj w jej dążeniu do zniszczeniu Persji (Iran), a następnie osaczenia i jeszcze raz zniszczenia Rosji, ich cel? Kradzież wszystkich aktywów Rosji jak w 1917, i masowy mord wszystkich pozostających przy życiu nie-chazarskich Rosjan, jako powtórka ich rewolucji bolszewickiej z 1917.

ChM działa z City of London, oddzielnego państwa wewnątrz Brytanii, które ma własne siły policyjne i dyplomatów i nie płaci żadnych podatków brytyjskiemu rządowi, jak Watykan, ale ma światową potęgę dzięki prywatnemu systemowi banków centralnych, który wykorzystuje FIAT pieniądz wydawany i puszczany w obieg (pożyczany do wykorzystania na procentową / złośliwą lichwę).

ChM głęboko zinfiltrowała Amerykę i porwała jej produkcję i dystrybucję pieniądza i większość jej instytucji rządowych, wykorzystuje amerykańską armię do toczenia jej zastępczych wojen dla Izraela i osiągania ogromnych zysków. ChM wykorzystuje Brytanię, izraelski i amerykański wywiad, a zwłaszcza Pentagon, do transportu ogromnych ilości nielegalnych narkotyków by generować ogromne „poza księgami” pieniądze na czarne operacje i wypłaty dla „należących do nich” polityków i oficjeli rządowych.

Źródło: http://www.veteranstoday.com/2015/10/26/real-reason-for-isis-and-the-war-against-assad/

Tłum. Ola Gordon.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.