Strona główna > NWO > Apokalipsa > Prawdziwie prawosławni Grecy walczą w Salonikach z pachołkami Szatana !!!

Prawdziwie prawosławni Grecy walczą w Salonikach z pachołkami Szatana !!!

W greckich Salonikach prawosławni Grecy i prawosławni duchowni z Greckiej Prawdziwej Cerkwi Prawosławnej (ortodoksyjne, antyjudeomasońsko-antyekumeniczne czyli antysatanistyczne prawdziwe prawosławie) udaremnili pachołkom Szatana wystawienie antychrześcijańskiej sztuki „Godzina diabła”.

a,a

Na kadrach poniżej zamieszczonych filmów video słychać jak ludzie krzyczą «Ελλάδα σημαίνει Ορθοδοξία» co dosłownie znaczy „Grecja to prawosławie”. Pojawiły się także transparenty i flagi z hasłem „Orthodoxia i Thanatos” co tłumaczy się „Prawosławie albo śmierć”.

a

aa

Powyżej: Prawdziwie prawosławny grecki monaster Esfigmenu zwieńczony jest KRZYŻEM i flagą z hasłem „PRAWOSŁAWIE ALBO ŚMIERĆ”.

Prawdziwie prawosławni chrześcijanie protestują przeciwko gloryfikacji diabła !

Saloniki, 19 października 2017 roku.

Około 100 prawdziwie prawosławnych chrześcijan zebrało się ostatniego wieczoru przed Arystotelijskim Teatrem w Salonikach w proteście przeciwko wystawianiu przedstawienia „Godzina Diabła”, które to przedstawienie odmalowuje dyskusję pomiędzy młodą kobietą a przystojnym diabłem, donosi The Associated Press.

Według Newsflare, przedstawienie jest adaptacją opowiadania portugalskiego autora Fernando Pessoa, które gloryfikuje i przedstawia diabła jako brata Chrystusa i wykpiwa Święty Krzyż, Modlitwę Pańską i Bogarodzicę (Theotokos). 

Tłum protestujących prawdziwych chrześcijan prawosławnych niósł w rękach krzyże, ikony, greckie flagi, razem z kapłanami, mnichami i świeckimi wiernymi. Protest był zorganizowany przez grupę znaną jako „Święte Towarzystwo”, według doniesień ekatimerini.com.

Oprócz skandowania hasła „Judeomasoni won z Grecji”, video z tego wydarzenia pokazuje także tłum skandujący hasło „Tobie nasza Orędowniczko i Hetmanko” na cześć Bogarodzicy, „Tobie nasza Orędowniczko i Hetmanko, Twoi słudzy, poświęcamy święto zwycięstwa i dziękczynienia jako wybawiające nas od cierpień, o Bogarodzico bo Ty napełniasz człeka mocą nieugiętą, bronisz przed wszelkimi niebezpieczeństwami abyśmy ku Tobie mogli wznosić swe wołanie: Bądź pozdrowiona, o Przeczysta Dziewico Maryjo!”.

W pewnym momencie członkowie demonstracji zyskali okazję do porozmawiania z właścicielem teatru, Eleftheriosem Gigakisem, według in.gr, błagając go ażeby odwołał wystawienie przedstawienia. Właściciel teatru zignorował błagania zgromadzonych i tłum zaczął krzyczeć „Hańba!” kiedy ludzie zaczęli wchodzić do teatru.

Członkini obsady aktorskiej Evgenia Samara wyraziła swój wstrząs i zaskoczenie wywołane przez protest demonstrantów podczas kiedy reżyser Grigoris Apostolopoulos stwierdził, że „symboliczne” przedstawienie opowiada o dobru i złu drzemiących w każdym człowieku.

Wystawianie przedstawienia rozpoczęło się 11 października i będzie trwało aż do 22 października.

Na podstawie: http://orthochristian.com/107361.html

19.10.2017 

Powyżej: wierni z Prawdziwej Greckiej Cerkwi Prawosławnej, wraz ze swoim biskupem, zebrali się w Salonikach aby zaprotestować przeciwko prześladowaniom atoskiego monasteru Esfigmenu, oraz globalnemu Nowemu Porządkowi Świata (stary chaos Szatana!) i szerzącemu się ekumenizmowi. Doszło do starć z policją.

Mnich Kleomenis z Prawdziwej Greckiej Cerkwi Prawosławnej próbuje przerwać teatralny spektakl satanistyczny „Godzina diabła” w dniu 18.10.2017 roku w greckim mieście Saloniki.

Poniżej na filmie video pokazany jest protest prawdziwych prawosławnych chrześcijan greckich maszerujących pod przewodnictwem władyki Ambrożego Filipijskiego przed budynkiem Sądu Państwowego w Salonikach z poparciem dla bohaterskich mnichów monasteru Esfigmenu ze Świętej Góry Athos po tym jak salonicki Sąd Państwowy skazał archimandrytę monasteru i mnicha na 20 lat więzienia. W międzyczasie satano-anarchiści próbowali zaatakować chrześcijańską demonstrację.

„Ręce precz od Esfigmenu!” – padały okrzyki ze strony prawdziwych prawosławnych chrześcijan zgromadzonych na demonstracji. Mnich został uznany za winnego rzucania koktajli Mołotowa w przedstawiciela Sądu próbującego eksmitować mnichów w lipcu 2013 roku z budynku w Karyes, stolicy republiki Świętej Góry Athos, podczas gdy archimandryta Methodios został skazany za podburzanie.

Jeszcze innych 6 mnichów skazanych zostało na 10 lat więzienia za pomocnictwo ale zostali uwolnieni po apelacji. Monaster Esfigmenu od bardzo dawna tkwi w sporze z „ekumenicznym patriarchą”, którego mnisi oskarżają o zdradę spowodowaną wchodzeniem w bliskie relacje z judeochrześcijańską sektą soborową, która podaje się za Kościół Rzymsko-Katolicki.

Prawosławie prześladowane ! Prawosławny monaster Esfigmenu broniący nieugięcie czystości Wiary Chrystusowej którego mnisi zdecydowani są do poświęcenia nawet życia w obronie Chrystusa i prawdziwego PRAWOSŁAWIA. Orthodoxia i Thanatos” czyli Prawosławie albo śmierć”.

Poniżej: Film video wykonany przez przez prawdziwych chrześcijan prawosławnych Grecji i przez przyjaciół monasteru Esfigmenu Prawdziwej Greckiej Cerkwi Prawosławnej. Monaster Esfigmenu zachowuje nieskażoną Wiarę Prawosławną sprzeciwiając się judeomasońskiemu ekumenizmowi co powoduje prześladowania mnichów z monasteru Esfigmenu przez judeomasona i fałszywego chrześcijanina, fałszywego patriarchę istambulskiego (bo przecież nie patriarchę Konstantynopola) Bartłomieja. Monaster Esfigmenu jest jedną z ostatnich twierdz Prawdziwego Prawosławia bronionego przez mężnych mnichów przed apokaliptyczną bestią Antychrysta.

Demonstracja greckich, prawdziwych chrześcijan prawosławnych pod przewodem mnichów z greckiego monasteru Esfigmenu Prawdziwej Greckiej Cerkwi Prawosławnej (Genuine Orthodox Christians), przeciwko wprowadzaniu szatańskiego Nowego Porządku Świata a raczej starego chaosu Szatana!

PATRZ TAKŻE http://prawoslawnikatolicy.pl/swiety-monaster-esfigmenu-gora-atos-oswiadczenie-z-2002-r/

Na podstawie internetowych informacji greckojęzycznych i anglojęzycznych

Opracowanie Benedictus Servus Dei

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.