Strona główna > NWO > Stop Syjonizmowi > Prawdziwą przyczyną sekularyzmu jest satanizm

Prawdziwą przyczyną sekularyzmu jest satanizm

Źródło: http://alles-schallundrauch.blogspot.de/2013/03/der-wahre-grund-fur-sakularismus-ist.html

Piatek 29 marca 2013, Freeman o godzinie 18.00

Tłum. z języka niemieckiego: Bogusław

aWielkanoc to nie tylko najstarsze i najważniejsze święto Chrystianizmu, to jest tez święto radości! Chodzi o odwagę do życia i radość, bo Wiara w Zmartwychwstanie niesie Nadzieje, która pomaga nam przejść przez przeciwności i lęki życia. Wielkanoc zapowiada nie tylko wiosnę i nadejście pięknej pory roku, ale chodzi o zwycięstwo dobra nad złem! „ Syn Boży pojawił się, aby zniszczyć dzieło diabla“ ( 1 Jan 3,8).

Jezus powiedział: „ Diabeł był od początku mordercą…, bo on jest kłamcą, ojcem oszustwa“ ( Jan 8,44). Nasz świat stał się ogromnym kłamstwem i wszystko zostało postawione na głowie. Wojna to pokój, zło jest dobrem, perwersja jest nową moralnością… Bóg dał nam wolna wolę, ale poprzez nadużycie tej wolności, rozprzestrzeniło się zło, które jest wszędzie widoczne.

Wybawienie, które jest na Wielkanoc świętowane oznacza wykupienie ludzi z niewolnictwa szatana, uwolnienie ludzkich dusz z jego tyranii oraz ratunek ku wiecznemu życiu. Kiedy szatan dowiedział się o zejściu na świat Boga, podjął zniszczenie owoców działania Bożego. Od tego czasu prowadzi wojnę przeciwko ludzkości, która ze zbliżaniem się „końca czasu“ coraz bardziej się nasila. ( Objaw. 12,1-14,5).

Wprawdzie moc szatana została przez Chrystusa ostatecznie zwyciężona, ale od jej mocy nie jesteśmy automatycznie odcięci. Dopiero, jeśli dobrowolnie opowiemy się za Bogiem, odnajdziemy u Niego schronienie i będziemy w stanie odeprzeć zamysły szatana. Ważne jest przy tym uznać, że znajdujemy się w ustawicznym polu walki Dobra ze Złem i wszystko, co wiąże się ze śmiercią, cierpieniem, nędzą na świecie, to nie jest przypadek, tylko działanie szatana, dokonane za pośrednictwem jego wyznawców. Powinno stać się dla nas jasne, że globalna elita władzy składa się przeważnie z satanistów. To może dla wielu brzmieć absurdalnie, ale tylko tak można wytłumaczyć zniszczenia i perwersje, spotykaną na wszystkich szczeblach społeczeństwa. To jest jasne, bo żyjemy w świecie, gdzie:…

-system zdrowotny niszczy zdrowie,
-przemysł spożywczy niszczy jedzenie,
-system prawny zabija sprawiedliwość,
-system kształcenia niszczy i manipuluje wiedzę,
-państwo tłamsi wolność,
-media zabijają i manipulują wolny przepływ informacji,
-związki zawodowe niszczą prawa robotnika,
-elita finansowa niszczy gospodarkę,
-banki centralne rozbijają siłę nabycia pieniędzy,
-religie niszczą wiarę.

Wszystkie instytucje czynią akurat odwrotność tego, co sie od nich oczekuje. Dlaczego? Bo są przejęte przez satanistów, przekręcone tak, aby mogły jedynie służyć ich interesom! Mordują bez skrupułów miliony ludzi i przedstawiają to jeszcze jako błogosławieństwo. Mówią, ze w ich wojnach chodzi o ochronę ludności przed tyranami, przy tym zabijają akurat ludzi, których mieli chronić i wprowadzają własnych tyranów! Mówią, ze trzeba walczyć z terroryzmem, a sami go produkują! Mówią, że broń atomowa musi być zwalczana, a przechowują i udoskonalają własną! Mówią, że należy zwalczać dyktatorów, a przecież są nimi sami! Mówią, że trzeba rozszerzać demokracje, a niszczą ja wszędzie! Mówią, że chcą pokoju, a rozprzestrzeniają wojny! Mówią, że walczą o prawa dla ludzi a masowo torturują i skrycie mordują!

„Po czynach ich poznacie!“ ( 1. Jan 2,1-6)

Ostateczne spacyfikowanie społeczeństwa dokonało sie z wprowadzenie SEKULARYZMU, czyli oddzieleniu kościoła i państwa. Przy tym chodzi jednak wyłącznie o oszustwo, bo w rzeczywistości zależy satanistom na pozbawienie państwa swojego życia duchowego! Kościoły i religie stały sie instytucjami światowymi i nie maja juz z życiem duchowym wiele wspólnego. Religie można oddzielić od państwa, ale nie prawdziwe ŻYCIE DUCHOWE, a wiec WIARĘ W BOGA, a co za tym idzie poszukiwanie MIŁOSCI, PRAWDY, SPRAWIEDLIWOŚCI, POKOJU, oraz UZYSKANIE WGLĄDU, jak wspaniale jest BOSKIE STWORZENIE!

Wszystko, co robimy i każde zdanie, które wypowiadamy jest wyrazem naszego stanu duchowego. Nasz własny „porządek moralny“ albo „ kultura etyczna“ w zasadzie definiują nasze czyny. To określa wszystko to, co czynimy. To samo tyczy państwa, gdyż jest ono manifestacja naszej kolektywnej identyfikacji. Ułożono nam juz w głowie, że rozdział kościoła i państwa jest czymś dobrym, ale nie sposób rozdzielić państwa i jego stanu duchowego, obojętnie, o czym myślimy. Jedno jest wyrazem drugiego.

Przed 50 laty, albo wcześniej, przeważająca większość Europejczyków opisywała swoją kulturę jako „ chrześcijańską“. Obecnie jest ona określana raczej jako „ sekularystyczna“, „ liberalna“, albo „ humanistyczna“.

Wygląda na to, że jeśli sie spojrzy na naszą historię, powiedzmy do średniowiecza, a szczególnie na to, co działo się przez ostatnie 100 lat, ideologie państw można określić jako satanistyczną. Wojny rozpętane i prowadzone przez elity, mordowały miliony i w zasadzie są do dzisiaj na porządku dziennym. Kościoły wtedy i „ humanizm“ dzisiaj, używały chętnie pretekstu „ moralnego“ do wymordowania niewinnych. W ten sposób uzyskano całkiem odwrotne skutki poczucia odbioru „ duchowości“, do jakiego w naturalny sposób byliśmy zawsze przyzwyczajeni. Widzimy na co dzień w Syrii, jak Zachód wspomaga i zasila w broń, najradykalniejszych terrorystów, aby wprowadzać w Syrii „ pokój“ i „ demokracje“, pozwalając na dokonanie najpotworniejszych masakr ludności cywilnej!
Kościół chrześcijański wspierał ten satanizm państwowy ( i czyni to nadal), chociaż Ewangelia i słowa Chrystusa go całkowicie kompromitują. „ Trzymać drugi policzek“, „ Pokonanie zła dobrem“ i „ miłowanie swoich wrogów“ jest wciąż kompromitującymi oskarżeniami mentalności judaszowej Kościoła. Dlatego Chrystus musi zostać przepędzony ze wspólnej świadomości. Dlatego nauka religii składa się prawie jedynie z poprawnej politycznie światowej indoktrynacji i nie ma z nauką Chrystusa nic wspólnego. Również dlatego to, co Chrystus prezentuje, zostaje w mediach
obrzucone błotem, wulgaryzowane, a w najlepszym razie, ignorowane.

Wyjaśnijmy jednoznacznie, że BÓG-JEZUS objawił ludzkości Prawdę, która pełna była BOSKIEJ MIŁOŚCI, PRAWDY i DOSKONAŁOŚCI. Szatan jest tego odwrotnością…, mianowicie kłamstwa, wojny, niesprawiedliwość, gniew, potworność i obojetność na los innych ludzi. On chce zostać „księciem świata“, sekularyzm, liberalizm, humanizm i pluralizm są do tego droga.

Mamy humanizm, bo prowadzimy niezliczone wojny, aby go wprowadzić! Mamy pluralizm, aby nie powstała juz więcej wspólnota, poza taka, która rządzą sataniści. Mamy sekularyzm, aby przepędzić objawienie Chrystusa, a właściwie wymazać BOGA z naszych myśli. Mamy liberalizm, abyśmy nie mieli sumienia i wykonywali rozkazy szatana bez konsekwencji.

Mamy materializm, abyśmy mogli spełniać nasze zwierzęce rządze, odwracając sie od naszej wewnętrznej duchowości. Dlatego jest jasne, ze słowo „sekularyzm“, które ponoć jedynie czyni społeczeństwo świadomym, rezygnując z dalszych, nasuwających sie tematów, jest jedynie oszustwem i kłamstwem. Sekularyzm to satanizm. To jest koncepcja, wymyślona przez cwanych oszustów, która ma nas wprowadzać w pole i oddalić nas od prawdziwego sensu życia. To jest instrument, aby przekazać autorytet moralny w łapy kryminalnych potworów bez sumienia.

Czy Unia Chrzescijansko-Demokratyczna ( CDU) jest na prawdę chrześcijańska i demokratyczna? Czy przewodniczącą jest Angela Merkel? Na pewno nie, bo jeśli sie prowadzi wojny i zabija ludzi, oraz pułkownika, który dopuścił sie masowego mordu na ludności cywilnej w Afganistanie, awansuje sie do stopnia generała, nie może być CHRZESCIJANINEM!

Kto chce stopienia w EUDSSR, nie pytając o to ludności, nie może być DEMOKRATA! To sie wzajemnie totalnie wyklucza! Ta partia to całkowita odwrotność tego, jak sie nazywa! Prezydent George W. Bush twierdził o sobie, ze jest Chrześcijaninem i BÓG nakazał mu napaść na Irak. To jest potworność, bo BÓG nigdy nie pozwoliłby, zabijać miliony niewinnych ludzi! Jeśli juz, był to szatan, który mu to polecił, i właściwie jest juz od dawna oczywiste, ze rodzina Bushow nalezy do satanistow. Georg W Bush przyznal, ze oklamal caly swiat, jak chodzi o powod rozpoczecia wojny w Iraku. On wiedzial, ze Saddam Husein nie mial broni masowego razenia. Przez to klamstwo zostalo zamordowanych 1,4 miliona bezbronnych ludzi, a caly Irak jest teraz jedynie skazona pustynia gruzow. Taka wlasnie jest taktyka tych czcicieli diabla. Niszczyc i mordowac, gdzie sie tylko da i jeszcze do tego bezczelnie wyszczerzac zeby.

Szatan jest uosobieniem oszustwa i w jego imieniu dokonuja sie potwornosci i stawia sie swiat na glowie. Tak, wojna to pokoj, klamstwo to prawda a perwersja to nowa moralnosc. Jako nastepce Busha wprowadzono Obame i dzieki masowej propagandzie swiatowej, okrzyczano go jako nowego „ mesjasza“. On mialby wprowadzic pokoj i odznaczono go nawet pokojowa nagroda Nobla, zanim jeszcze czegokolwiek dokonal.

Co z tego sie wyleglo? On jest jeszcze gorszy! Jeszcze bardziej sklonny do wojen i bardziej morderczy, niz Bush! Okazal sie dokladnym przeciwienstwem tego, co zapowiedzial. „Szatan przyjdzie w anielskiej postaci“ – mogloby do niego pasowac.

Tak, jak juz mowilem dla Press Tv, to co teraz przezywamy, to generalna wojna przeciwko duchowosci. Po tym jak satanisci ze swoim sekularyzmem mniej czy wiecej, zniszczyli chrzescijanstwo, teraz czas na islam. Rowniez dlatego Iran jest pod zmasowanym obstrzalem.

Wojna przeciwko Islamowi rowniez jest prowadzona z wlasna perwersja, tzn. ich islamscy uzyteczni idioci zostali do niej uzyci jako bojownicy tzw. „ratownicy wiary„ sa w istocie niszczycielami duchowosci. Ida na wojne za pokoj, czynia milosc z nienawiscia, zabijaja, aby ratowac zycie, czuja sie tam niepewni, wiec otaczaja sie niebezpieczenstwami. Jakze mozna stwarzac zycie, bazujac tylko na smierci?

Wmawia sie nam, ze wiara w Boga jest dla czlowieka kompromitacja, bo przeciez On w ogole nie istnieje, tak samo, jak szatan. Wazne, aby wlasne odczucia cielesne i radosc zmyslowa pozostala glownym celem zycia.

Mozg, dzieki odkrycion naukowym wie wszystko i potrafi wszystko wyjasnic, bez pomocy jakichkolwiek duchowych komponentow. Poza tym, chodzo glownie o materialne: bogactwo, skapstwo, zachlannosc, jako cechy godne do nasladowania. Wygrywa ten, co MA najwiecej, choc za to trzeba sprzedac swoje sumienie i dusze.

Mialby to byc caly sens zycia?

Dni Wielkanocy powinnismy uzyc na namysl, aby rozpoznac, o co tutaj na swiecie chodzi i dlaczego dzieje sie to, co sie dzieje oraz dlaczego nas sie zwodzi oraz manipuluje. To nie jest nasza niezdolnosc, ze tak codziennie zyjemy, to nie my zawiedlismy nasze niespelnione cele, nie jest to zly przypadek, ani nie zdarzyl sie jakis wypadek, tylko jest to konsekwencja walki Zla z Dobrym. Popatrzmy na jeden tylko kwiatek wiosenny, i uswiadommy sobie, jak wiele za tym tkwi, oraz jak cudowne jest to stworzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.