Strona główna > NWO > Apokalipsa > Prawdziwa orgia w prawosławnej cerkwi…to już norma ?

Prawdziwa orgia w prawosławnej cerkwi…to już norma ?

Prawdziwa orgia w prawosławnej świątyni…Cerkiewna ambona (podwyższenie przed ołtarzem w cerkwi prawosławnej – tłum.) posłużyła za estradę koncertową!

Zaprawdę nadeszły czasy ostateczne. Rozpoczęła się epidemiczna profanacja i tratowanie fundamentów Wiary Prawosławnej i rujnowanie Cerkwi Prawosławnej. Heretyccy moderniści-ekumeniści z łona episkopatu i kapłanów, nikogo już się nie obawiając, dokonują plugawych, bezbożnych czynów i działań.

Obyś Panie zakazał im tego!

——————————————————————————————————————————–

Dnia 22 września 2016 roku, na ambonie cerkwi p.w. Zwiastowania, w rumuńskim mieście Bacau (nawiasem mówiąc miasto Bacau jest miastem partnerskim włoskiego Turynu) odbył się koncert instrumentalny z udziałem rumuńskiej gwiazdy pop, Pauli Seling (piosenkarka, kompozytorka i radiowa DJ-ka, Paula Seling, w duecie z Ovi, reprezentowała Rumunię na konkursie Eurowizji-2010 w Oslo i zajęła 3 miejsce. A później, w konkursie Eurowizji-2014 zajęła 12 miejsce).

Impreza odbyła się z błogosławieństwem miejscowego arcybiskupa Joachima Giosanu, który osobiście był na koncercie obecny (na fotografii poniżej, po lewej stronie siedzi arcybiskup eparchii Romanu, Joachim Giosanu).

aa

Trzeba zwłaszcza zaznaczyć, że arcybiskup Joachim Giosanu , w latach 1991-1994, odbywał studia doktoranckie w , założonym przez judeomasonów, modernistycznym Instytucie Teologicznym Św. Sergiusza w Paryżu. Studia doktoranckie arcybiskup Joachim Giosanu odbywał pod kierunkiem najczystszej wody ekumenistów, profesorów: Borisa Bobrinskiego i Olivier’a Clement’a.

Widzowie, z arcybiskupem Joachimem Giosanu na czele i zwierzchnikiem cerkwi ojcem Julianem Musatu, ocenili wysiłki wykonawczyni długimi brawami.

a0

a00

a000

a2

Informacje z wikipedii o arcybiskupie Joachimie Giosanu

(https://pl.wikipedia.org/wiki/Joachim_(Giosanu))

Za: http://3rm.info/main/64873-nastoyaschaya-vakhanaliya-v-hrame-cerkovnyy-amvon-kak-koncertnaya-ploschadka-foto-video.html

Data publikacji: 22.10.2016

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *