Strona główna > NWO > Prawdziwa Historia Zbigniewa Brzezińskiego [wideo]

Prawdziwa Historia Zbigniewa Brzezińskiego [wideo]

Zbigniew Brzeziński – Jeden z największych współczesnych ideologów Nowego Porządku Światowego, doradca amerykańskich prezydentów oraz członek Grupy Bilderberg i Komisji Trójstronnej.

5-Zbigniew-Brzeziński-wyraża-zaniepokojenie-o-Nowy-Porządek-Świata

Zbigniew Brzeziński urodził się Warszawie w 1928 roku. Jego ród, szlachta herbu Trąby, wywodził się z Galicji. Jego ojciec, Tadeusz Brzeziński, był polskim dyplomatą wydelegowanym do Niemiec w latach 1931-1935. Po ukończeniu szkoły w Montrealu, Brzeziński rozpoczął edukację na uniwersytecie McGill w 1945, gdzie zdobył tytuły licencjata i magistra. W pracy magisterskiej skupił się na kwestii różnych narodowości na terenie Związku Radzieckiego.

Kolejnym etapem był Universytet w Harvardzie, gdzie Brzeziński pracował nad doktoratem na temat Związku Radzieckiego, oraz związkiem pomiędzy Rewolucją Październikową, państwem Władimira Lenina, oraz działaniami Józefa Stalina. Otrzymał stopień doktora w 1953 roku, a obywatelstwo amerykańskie w 1958.

W 1959 roku, przeprowadził się do Nowego Jorku, aby wykładać na uniwersytecie Columbia, gdzie napisał książkę „Blok sowiecki: Jedność i konflikt”. Został również członkiem Rady ds. Stosunków Międzynarodowych w Nowym Jorku i uczestniczył w spotkaniach Grupy Bilderberg. Podczas amerykańskich wyborów prezydenckich w 1960 Brzeziński  był doradcą w kampanii Johna F. Kennedy’ego, a w 1964, wspierał kampanię prezydencką Lyndona Johnsona.

Był także zwolennikiem wojny w Wietnamie, podczas której zginęło około 58 148 Amerykan oraz ponad milion Wietnamczyków. W latach 1966-1968 był członkiem Rady Planowania Strategicznego w amerykańskim Departamencie Stanu. Podczas kampanii prezydenckiej w 1968, Brzeziński był przewodniczącym uformowanego przez Huberta Humphreya oddziału ds. strategii.

W 1969 roku, gdy przebywał na uniwersytecie Columbia, napisał książkę zatytułowaną „ Między dwoma epokami: Rola Ameryki w erze technotroniki”, opublikowaną w roku 1970.  W swojej książce pisał:

„ Stopniowym pojawianiu się bardziej ukierunkowanego i opanowanego społeczeństwa związanego z technologią. Zostanie ono zdominowane przez elitarną grupę, posiadającą ogromną wiedzę naukową. Nieograniczona zakazami i tradycyjnymi liberalnymi wartościami, grupa ta nie zawaha się osiągnąć swoich politycznych celów, poprzez użycie najnowszych nowoczesnych technik wpływania na zachowanie obywateli, oraz utrzymywania społeczeństwa pod nadzorem i całkowitą kontrolą. Sytuacja stanie się motorem dla technologii i nauki.”

Po przeczytaniu książki, David Rockefeller zaproponował Brzezińskiemu porzucenie etatu na uniwersytecie, by ten został przewodniczącym oraz współzałożycielem Komisji Trójstronnej w 1973r.

więcej w filmie poniżej:

Michał KK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *