Strona główna > Świat > Prawdą ściągniesz na siebie kłopot. Gilad Atzmon

Prawdą ściągniesz na siebie kłopot. Gilad Atzmon


David Hirsh i JC: Nie pozwól by fakty ingerowały w „prawdę”…

a

Może w gojowskim świecie prawda cię wyzwoli, ale we wszechświecie Jewish Chronicle prawda sprowadzi na ciebie kłopot. W getcie prawda jest w najlepszym przypadku przeszkodą, a w najgorszym strasznym wrogiem, którego należy tłumić. Dzisiejsza The Jewish Chronicle ujawnia, że wszczęto dochodzenie w sprawie mówiącego prawdę nauczyciela, który miał czelność przedstawiać fakty historyczne „w obecności uczniów”.

Ethan Saunders, nauczyciel historii i polityki w Jewish Free School, „mocno bronił” prawdziwych opinii Kena Livingstona o kolaboracji syjonistów z nazistami. Opinie Saundersa pokazały się na premierze najnowszej książki dr Davida Hirsha Współczesny lewicowy antysemityzm / Contemporary Left Antisemitism.

Hirsh, antyintelektualny akademik i oddany głosiciel hasbary, skarżył się JC: „Były pytania od uczniów, a potem wstał nauczyciel i w agresywny sposób powiedział: „Nie zgadzam się z niczym co powiedziałeś”. Powiedział, że nie powiedziałem uczniom całej historii; był to wyraźny zarzut nie tylko, że źle rozumowałem, ale że mówiłem w złej wierze”.

Robienie rzeczy w złej wierze jest symptomatyczne dla zachowania Hirsha jako notorycznego syjonistycznego handlarza  dezinformacji. Wielu, w tym ja [yours truly], pokazywaliśmy jego dwulicowe inklinacje w przeszłości.

Mr Saunders rzekomo powiedział:  „Ty (Hirsh) nie wyjaśniłeś studentom o Porozumieniu Ha’avara i prawdziwej kolaboracji między nazistami i syjonistami. […] Nie wyjaśniłeś, że to Izrael odpowiadał za popieranie Hamasu na początku, i Hamas jest tworem Izraela”.

1933 Haavara Agreement pokazuje wyraźnie współpracę między władzami nazistowskimi i bytami syjonistycznymi. Prawdą jest też, że Izrael, a szczególnie Ariel Sharon (jako szef południowego IDF) wysiał nasiona islamskiego oporu w latach 1970.

Hirsh dalej skamlał do JC, że „On [Saunders] mocno bronił  Livingstone’a – jego obrona  Livingstone’a była taka, że Livingstone miał rację”.

Ani Hirsh ani JC nawet nie próbowali spierać się o wiarygodności uwag Saundersa. Zamiast tego pokazali niepokój, że prawda może faktycznie wyzwolić żydowskich uczniów. „Nie mam pojęcia czego on naucza uczniów” – Hirsh powiedział JC – „ale muszę powiedzieć, że na tej imprezie on wyraźnie próbował uczyć ich czegoś co by mnie martwiło. Czego próbował nauczyć ich na pewno było powodem niepokoju”.

Hirsh, JC i inne żydowskie instytucje fakty i poprawne myślenie historyczne wyraźnie postrzegają jako śmiertelną groźbę. Dlaczego? Jeśli Żydzi sięgną do swojej przeszłości próbując zrozumieć historię, to zgodzą się też, że powtarzają dokładnie te same błędy w teraźniejszości!

Gilad Atzmon

Tłum. Ola Gordon

http://www.gilad.co.uk/writings/2017/11/24/the-truth-will-get-you


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *