Strona główna > Rosja > Prawda o syjono-banderowsko-eurosodomickich bandziorach Majdanu

Prawda o syjono-banderowsko-eurosodomickich bandziorach Majdanu

a10Prawda o syjono-banderowsko-eurosodomickich bandziorach Majdanu. Specjalnie dla obrońców majdaniarzy-szmaciarz. Video-bomba Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Ukrainy o bandyckich orgiach, rzekomo pokojowych, eurosodomickich i demonokratycznych bojowników o wolność (syjono-banderowską) Ukrainy, które miały miejsce na Majdanie w Kijowie. Tego VIDEO nie pokażą wam „uczciwe”, sprzedajne i zgangreniałe prostytutko-me(n)dia, które karmią tele-oglądaczy mydlano-łzawą fabularną papką o „krwawym rozpędzeniu” pokojowej demonstracji i łzach pokojowych „prawie że dzieci”! 14 grudnia wielki manipulator, żyd Sawik Szuster (Schuster) cwanie, przebiegle i stanowczo odmówił pokazania na pierwszym kanale TV w programie „Schuster Live” operacyjnego video MWD Ukrainy (Ministerstwo Spraw Wewnętrznych). Co Szuster ukrywał przed telewidzami? Teraz czytelnicy mogą zostać telewidzami i zobaczyć w końcu to VIDEO, którego pokazania stanowczo odmówił żyd Sawik Szuster (Schuster). Ludziom o słabych nerwach odradzamy oglądania tego materiału! Czy „nieprzebudzonym” i kibicom eurosodomskiego Majdanu pomoże to nagle „otworzyć oczy”?

Video operacyjne MWS (Ministerstwo Spraw Wewnętrznych) ukazujące „pokojowe prowokacje”, „humanitarne ataki” i orgię syjono-banderowskiego bezprawia na eurosodomskim Majdanie.

https://www.youtube.com/watch?v=giFFfATRBlk

Od Red. w-p – Prosimy czytelników o zwrócenie uwagi na ukazującą się ,wśród syjono-banderowskiej tłuszczy, żydówkę T. Czornowił, przedstawianą przez me(n)dia jako niezależna dziennikarka, a w rzeczywistości będącą żydowską, bandycką rewolucjonistką podjudzającą rozjuszoną tłuszczę do ataku na organy przestrzegania prawa legalnej władzy państwowej i dokonującą osobiście niszczenia mienia państwowego.

Minuta 2:03- widoczna w czerwonym okręgu żydówka T. Czornowił, przez żydowskie me(n)dia zwana „niezależną dziennikarką” a w rzeczywistości będącą agresywną bandziorzycą i rewolucjonistką.

Minuta 4:46- żydówka T. Czornowił, „niezależna dziennikarka” (z majchrem i granatem za pazuchą) w akcji niszczenia mienia publicznego. Jak widać całkiem sprawna rewolucyjna bandziorzyca.

SUPLEMENT

Przed oglądaniem video proszę włączyć tłumaczenie za pomocą translatora.

VIDEO-Euromajdan 2013. Technologia Majdanu

VIDEO- Kto finansuje majdan?

http://www.youtube.com/watch?v=WFaElPKu6XM

Na podstawie: http://3rm.info/42562-specialno-dlya-zaschitnikov-maydanutyh-video-bomba-mvd-ukrainy-o-bespredele-na-evromaydane-video.html

Data publikacji: 2.01.2014

Opracowanie: RX

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.