Strona główna > NWO > Kościół i cerkiew > Prawda o FSSPX – Koszerna tradycja katolicka ?

Prawda o FSSPX – Koszerna tradycja katolicka ?

Film video o prawdziwym, i mało znanym, obliczu FSSPX (tak zwane Bractwo Kapłańskie Św. Piusa X) i innych tego rodzaju „tradycyjnych grupach katolickich”. Materiał video, który koniecznie trzeba obejrzeć! Każdy kto jest w ogóle zainteresowany tradycyjnym katolicyzmem powinien obejrzeć to video w całości. Wiele niezwykle istotnych, a wręcz szokujących, tematów jest w nim poruszonych. Mówi się prawdę o wielu osobach. To video zawiera wiele odkrywczych i nieznanych szerzej faktów.

Niestety materiał nie został jeszcze przetłumaczony na język polski. W związku z tym przed oglądaniem video sugeruje się wykorzystanie automatycznego translatora w celu lepszego zrozumienia zawartych na video informacji. Niestety, czasami szokujących! Czym jest FSSPX i inne analogiczne grupy „tradycyjnego katolicyzmu”? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami, szanowni poszukiwacze prawdy i czytelnicy.

Nadesłała: Inka

Za: portal katolicki (nie mylić z judeochrześcijańską sektą soborową) http://www.mostholyfamilymonastery.com/catholicchurch/truth-about-the-sspx-mc-similar-groups/#.VVWFydLtmko

Data publikacji: 16.04.2015

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *