Strona główna > Świat > Prawda i propaganda po obu stronach barykady

Prawda i propaganda po obu stronach barykady

W miarę nasilania się konfrontacji pomiędzy Stanami a Rosją, której to głównym motorem jest tzw. deep state, w prostej linii biologicznej i ideologicznej wywodzący się z bandy Trockiego, którą to Stalin przegnał na Zachód w okresie sowieckich czystek, zauważyć można też znaczące przemiany, po drugiej stronie barykady, w Rosji.

W mediach publicznych Federacji narasta proces gloryfikacji Związku Sowieckiego i jego osiągnięć. Żydzi, zarządzający tymi mediami, zawsze chełpili się dziełem swych umysłów i rąk, zwanym Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich. Jedynymi krytykami tego okresu są tzw. „pro-zachodni żydowscy liberałowie”, którzy na obecnym etapie są całkowicie zdyskredytowani w oczach rosyjskiej opinii publicznej, jako agenci wrogiego Zachodu. Tak więc nadszedł wymarzony moment, w którym można już bez żenady pokazywać osiągnięcia ZSRR, takie jak zwycięstwo w wojnie z Niemcami, industrializację, czy wyniesienie czerwonego Imperium Zła do rangi światowego supermocarstwa. W tym kontekście, można już także pokazywać największych zbrodniarzy w historii ludzkości, Lenina i Stalina, co prawda jeszcze bez gloryfikacji, ale już bez niepotrzebnego wstydu. W końcu w obliczu zachodniej agresji trzeba zjednoczyć Naród Rosyjski, wokół jedynie słusznych wartości, aby umożliwić mu kolejne zwycięstwo.

Trzeba tu obiektywnie podkreślić, że geniusz „narodu wybranego” jest godny podziwu. Pełny pragmatyzm w działaniach po wszystkich stronach wszystkich barykad z jedynym celem na widoku, jakim jest korzyść plemienia żmijowego.

Najbliższym i głównym przeciwnikiem Federacji jest obecnie Ukraina rządzona przez judeo-banderowski reżim. Żydowscy oligarchowie, z prezydentem Poroszenko na czele, nie wahają się wykrzykiwać w twarze potomkom banderowskich zbrodniarzy „sława Ukrainie!”, rabując przy tym bez litości to co jeszcze w niej pozostało do zrabowania. W sąsiedniej III RP, „patriotyczny” judeo-katolicki reżim wspiera bratnią Banderowszczyznę, w jej działaniach przeciw Rosji. No bo przecież Rosja to największy wróg Polski! Nieprawdaż ?!

Niedawno opublikowana naukowa publikacja: https://russia-insider.com/en/history/1983-book-jewish-historians-celebrates-jewish-role-mass-murder-russians-under-bolshevism , omawia rolę żydów w zbrodniach okresu rewolucji i wczesnym ZSRR, dokonanych na Rosjanach i innych narodach byłego Imperium Rosyjskiego, takich jak Ukraińcy, czy Polacy.

Poniżej streszczenie najważniejszych faktów i tez:

Jeszcze w czasach Imperium Rosyjskiego próbowano żydów emancypować do nowej roli w społeczeństwie i gospodarce, tak by zminimalizować ich szkodliwą rolę. Przykładem tego były choćby próby poboru do armii. Niestety wszystkie one okazały się bezowocnymi. Nawet rewolucyjny anarchista Michaił Bakunin stwierdził bez ogródek, że „żydzi stanowią ściśle zorganizowaną sektę krwiożerczych pasożytów działającą w całym politycznym spektrum społeczeństwa.”

Dziś dyskusja o autentycznej roli żydów podważa ich oficjalną rolę, jako samo-proklamowanych permanentnych ofiar. Dla przykładu, od 1945 roku, wyprodukowano ponad 150 filmów o tzw. „Holokauście” , podczas gdy o zbrodniach dokonanych na wschodnich Europejczykach powstało ich zaledwie kilka, a żaden w Hollywood.

Determinacja w wysiłkach oczyszczenia siebie z odpowiedzialności za zbrodnie komunizmu wyraża się między innymi w twierdzeniach, że udział żydów w tym ruchu był zawsze „mesjanistyczny, optymistyczny i zorientowany na dobro”. Przy czym straszliwe konsekwencje Bolszewizmu dla milionów jego ofiar nie martwią żydów. Nawet żydowski historyk Norman Cantor nie ukrywa, że motywem do zbrodni była chęć rewanżu za okres upokorzenia w carskiej Rosji.

Sam Trocki był fetowany przez światowe żydostwo jako „mściciel ,żydowskich upokorzeń z czasów caratu, niosący ogień i rzeź swym słowiańskim wrogom”.

Etniczny rewanż był również motywem działania żydowskiego członka Politbiura, Lazara Kaganowicza, zwanego „rzeźnikiem Ukrainy”, który organizował tam „wielki głód” w końcowym efekcie z milionami chłopskich ofiar. Ukraina pozbawiona została dostaw żywności, a karne ekspedycje pod dowództwem szefa NKWD, Genricha Jagody (również żyda), likwidowała wszystkich „wrogów partii”.

Kaganowicz rozwścieczony faktem niewystarczającej liczby zamordowanych Ukraińców wprowadził obowiązkowe kwoty egzekucji w wysokości 10 tysięcy osób tygodniowo. Zimą 32-33 roku 25 tysięcy Ukraińców było dziennie mordowanych lub umierało z głodu.

Bolszewicy rozpętywali zbrodnicze kampanie przeciw całym grupom etnicznym. W pierwszym ćwierćwieczu panowania (czyli okresu największych żydowskich wpływów), zamordowali w ZSRR co najmniej 30 milionów ludzi!

Od siebie zadam tylko pytanie, jak na tym tle wygląda gloryfikacja ZSRR w dzisiejsze telewizji publicznej Federacji Rosyjskiej i komu ona rzeczywiście służy?

Ignacy Nowopolski

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/941199,prawda-i-propaganda-po-obu-stronach-barykady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.