Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Prawda czy półprawda, emocje czy fakty?

Prawda czy półprawda, emocje czy fakty?

10 sprawdzonych metod, jakie służą odszukaniu różnic między tymi, którzy mówią prawdę, a opowiadaczami półprawd.

Półprawda to całkowite łgarstwo
Półprawda to całkowite łgarstwo

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że nie mam żadnej niechęci wobec opowiadaczy pół-prawd. Myślę, że każdy z nas przywykł do trybu pół-prawdy, przynajmniej na jakimś etapie naszej życiowej podróży. Staram się zrozumieć ludzi, którzy przechodzą ten etap przejściowy, jeśli tylko dokonali odkrycia prawdy jakiś rok lub dwa lata temu.

Lecz mam znacznie mniej tolerancji względem zagorzałych długoterminowych opowiadaczy półprawd, którzy trwają na swych pozycjach. Zatrzymani zostali na etapie świata pseudo-prawdy Alexa Jonesa i Davida Icke’a. To są ugrupowania cheerleaderskie tych guru prawdy. Rok za rokiem zakotwiczają się oni w każdy nowy kawałek informacji, jakim karmią ich ich guru. Łażą na organizowane przez nich imprezy, noszą T-shirty z ich wizerunkami oraz zaciekle bronią swych ulubionych podwójnych agentów, jeśli tylko nawet lekko spróbujesz  podważyć ich autorytet.

Powiem tyle, że półprawda jest bardziej niebezpieczna w obecnej chwili niż newsy głównych mediów mainstreamowych. To po prostu mówi samo za siebie. Tacy ludzie, którzy popierają tę plastykową wersję prawdy są zwyczajnie niebezpiecznymi nie myślącymi powtarzaczami półprawd.

[HT = Half Truthers] [OP = Opowiadacze półprawd]

1/. Holokit

Czyż nie powtarzają oni bez końca bajeczki o micie holokau$tu? Albo przynajmniej, czy podjęli jakąś próbę aktywnego zaprzeczenia tym bzdurom? A przecież ta bajka musi zostać rozbita w drobny mak. Jest to bufor dla wszystkich zbrodni, jakie popełnia żydowska siatka kryminalistów. Ta bajeczka i jej podtrzymywanie udaremnia większości ludziom dostrzec zło tkwiące w judaizmie. Pozwala również w jawny sposób robić ludziom wodę z mózgu w sprawie zbrodni i postępków tego plemienia. Kiedyś wierzyłem w ten mit. Ale w obecnym czasie nie ma żadnej wymówki, gdyż wszędzie można znaleźć mnóstwo informacji i nie można się tłumaczyć brakiem świadomości w sprawie faktów o tym największym kłamstwie  20 wieku.

2 /. Hitler to zły dyktator, otoczony przez paskudnych nazistów

Jest to oczywiście oficjalny temat koshernych mediów mainstreamu, a mimo to wszyscy ci opowiadacze półprawd nie próbują nawet dostrzegać CZEGOŚ, CZEGO te media nie chcą im powiedzieć. Często sami mówią: „Nie wierz w ani jedno słowo, jakie usłyszysz w mediach”, ale jednocześnie są szczęśliwi, gdy godzą się z tą bajeczką. Zdaje się, że nie umieją poradzić sobie z tymi najsilniejszymi i opracowanymi w każdym szczególe kłamstwami. To powinno co najmniej zdumiewać. Oto jak potężnie działać może siła narzuconego komuś poczucia winy. To jest siła emocjonalnego programowania.

3/. Koszerna lichwa

Wszystko, co usłyszysz wokoło brzmi: „Bankierzy, bankierzy, bankierzy”, jak mantra. Ale co to o​​znacza? To tylko jeden z wielu innych oklepanych zwrotów ze sfery pustosłowia. Wygodnie i bezpiecznie ufortyfikowana pozycja obronna. Kto lubi bankierów? Dziś każdy nieuk może otwarcie jeździć po bankierach bez cenzury, ale to nie jest bunt ani żadne odkrycie. To nie oznacza, że ktoś mówi prawdę. To jest język wygodnego przeglądacza informacji, który sobie siedzi i bez końca przegląda filmy z Alexem Jonesem i tym podobnymi.

Kiedyś wziąłem udział w publicznym spotkaniu w jednym z takich żałosnych obozów organizacji „Jesteśmy 99%”. Słuchałem faceta, jaki wygłaszał odczyt w sprawie „bankierów”, a któremu dodano mały łańcuszek pomocników. Napomknąłem: „Tak, to było dobre – ale czemu nie powiedziałeś niczego na temat „lichwy”?” O kurna, okazało się, że wyskoczyłem z czymś złym. I otrzymałem wyraźny przekaz, że tego rodzaju retoryka nie zostanie zaakceptowana. Kontrolowana opozycja.

Więc można rozmawiać przez cały dzień o „bankierach” i ich stopach procentowych, może nawet o odsetkach i odsetkach od odstek. Ale spróbuj użyć tego specjalnego hasła – lichwa, głównej broni „bankierów”. I WIELKIE ŁUBUDUU. Jesteś oślizgłym antysemitą. Zauważ, jak wówczas otaczające cię stado baranów, których życie zostało zrujnowane przez lichwę, jak rzucą się wszyscy na ciebie połączeni w jeden gang. Żałosne. To sposób na kontrolę umysłu.

4/. Protokoły Mędrców Syjonu

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jaki jest plan gry w kwestii postępu NWO, po prostu sprawdź ten rękopis. Ale w jakiś tajemny sposób udało się przemycić teoryjkę, że jest to 'falsyfikat „. Fałszerstwo? Ale fałszerstwo czego – oryginału? To już klasyczne cwane koszerne słówko dla siania jeszcze większego zamętu. I zdaję się, że przy pomocy tej techniki udało się omamić wielu ludzi. Zamiast dyskusji – trzeba je po prostu przeczytać. To trudna lektura, ale postępuj w taki sposób – weź jeden rozdział i spróbuj wytłumaczyć sam sobie, że to, co tam napisano, nie dzieje się naprawdę w twoim życiu. Powiedz sobie, że to nie jest część NWO. Dasz radę?

Oczywiście, że to dzieje się naprawdę, bo to jest ściśle żydowska specyfikacja, ich własny podręcznik – jak mają postępować. To jest demoniczny dokument żydowskiego porządku światowego, nakreślony przez nich samych na temat tego, jak zniszczyć świat. Szatański harmonogram działań. Ale kto o tym zechce wspomnieć w świecie opowiadaczy półprawd?

5/. 100 mln Rosjan zaszlachtowanych przez „komunistów”

Uważam ten etap półprawdy za szczególnie odrażający. Konstrukcyjnie podobny do bezkształtnego pojęcia „bankierzy”, lecz jeszcze bardziej zwodniczy i szczególnie oszukańczy. Służy jako przykrywka dla jednej z największych masowych rzezi, jakie poznał świat zastosowanej wobec jednego narodu – dokonanej przez żydów. W tym wypadku również przy użyciu sztuczek i gierek słownych, żydowskiej siatce kryminalistów udaje się umywać ręce od udziału w tej zbrodni masowego ludobójstwa. A naiwny goj uważający siebie za ambasadora prawdy, paple coś bez składu o „tych socjalistach”, „tych komuchach”, nie mając pojęcia, o kim tak naprawdę mówi. To jest przerażające, jak łatwo jest oszukiwać ludzi – a wszystko to dzięki bezgranicznemu zaufaniu. Zaufaniu do agentów grających na dwie strony rzygających naokoło oczywistymi łgarstwami i półprawdami.

6/. Eufemizmy na określenie żydów

Jak z wyżej opisanymi kwestiami, tak i ten problem jest bardzo rozległy. Cały plan opowiadaczy półprawd zawiera się w jednym – jak odwrócić uwagę od sprawców całego zła. Skupia się na tym, żeby nie rzucić światła na żydów. Zatem jedynym sposobem dokonania tego tricku jest wykorzystanie ich najpotężniejszego narzędzia – oszustwa. Królowie oszustwa opanowali tę sztukę tysięce lat temu. Oto lista niektórych eufemizmów i bezosobowych terminów, które są rzucane gojom, jak kości psom, aby zaprowadzić ich na manowce.

* The Bilderburgers

* The Illuminati

* The Anglo-American Establishment

* The banksters

* The Jesuits and Black pope

* Criminal cartel

* The Club of Rome and many other secret societies

* The Bush/Obama Aminsitration

* German Death Cult

* The aliens

* Moon matrix (produkt własny Icke’a)

* The Annunaki (Zecharia Sutchin)

* The shape-shifting lizards

* Technocrats

* Nazi death cult

* The global power elite (ulubiony zwrot Adriana Zalbutchi)

* Neocons

* Imperialists

* The British Royal family

* The Globalists (typowe dla Alexa Jonesa)

* The Rothschild zionists (znowu zwrot Icke’a, przydługa terminologia, której skrót to słowo na 3 litery)

Czy oni nie robią “dobrej roboty” posługując się tymi frazami?

7/. Rozwiązanie istnienia dwóch państw w sprawie izrahella

Ktoś, kto rozgłasza takie śmierdzące szwindle najwyraźniej nie studiował judaistycznej ideologii. Taki ktoś nie ma świadomości na temat spraw żydowskich. W jaki sposób, do jasnej cholery, wyobrazić sobie zawarcie umowy z własnym prześladowcą? W jaki sposób jest w ogóle możliwe zaangażowanie się w zawarcie prawdziwej umowy ze złodziejem, który ukradł ci twoją własność? Czy w ogóle możliwe są negocjacje z dziećmi szatana? To jest kliniczny przypadek szaleństwa myślenie w tych kategoriach. A nadto kolejna metoda kontroli umysłu. W rzeczywistości sposobem poddawania się kontroli umysłowej jest samo opisywanie okupowanej Palestyny jako izrahell. Ta banda rabusiów zwyczajnie ma stamtąd zabierać swe żałosne dupska, i to na zawsze! Żadnych debat, negocjacji czy planów rozliczeń bądź porozumień, po prostu WON!

8/. Skupienie głównej uwagi na objawach tej agendy

Na pewno trzeba przyjrzeć się problemom tego procesu niszczenia. Ale należy je traktować dokładnie tak, czym one są – problemami. Nie one są przyczyną. Przyczyną, za każdym razem jest natomiast jedno i to samo – uważająca się za lepszych od innych żydowska elita psychopatów pracująca usilnie w kierunku zniszczenia naszej planety w celu realizacji swoich kierowanych przez demony nieludzkich celów. Zwracanie zbyt wielkiej uwagi na objawy, nie zaś źródła tych objawów jest bezowocne i marnuje nasz czas.

Odkąd całą naszą energię zużywamy na nagłośnienie problemów z chemtrails, fluoryzacją sieci wodociągowej, roztaczania nad nami sieci sterowania rodem z Orwella, kamerach CCTV, państwem policyjnym, szczepionkach, kręgach pedofilskich, niekończących się wojnach, korupcji rządu, GMO itp., itd. – w tym samym czasie nasza koncentracja odwracana jest od przyglądania się poczynaniom ŻYDOWSKIEJ ELITY POPAPRAŃCÓW.  A to oni właśnie są przyczyną wymienionego po kolei zła. I to właśnie oni są za to bezpośrednio odpowiedzialni.

Gdyby każdy, kto teraz wkładał całą swoją uwagę i energię w badanie tych objawów skierował całkowicie tę  energię i w pełni skoncentrował  się na elicie ŻYDOWSKICH rasistów – to prawdopodobnie moglibyśmy rozwiązać te poważne symptomy w ciągu kilku tygodni.

9/. judaizm to tylko jedna z wielu religii

Całkiem niezła sztuczka. Często widzimy w różnych miejscach, takich jak szkoły, uczelnie lub biblioteki, plakat na ścianie z nazwami rozmaitych religii świata – włącznie z judaizmem. Jakie to słodkie. Znowu jakiś nieszkodliwy typ wierzeń, służących dobru ludzkości.

Nie można już chyba bardziej mijać się z prawdą. Judaizm jest kultem niszczenia i pochwałą zniszczenia. Jest to produkt członków plemienia, którzy odrzucili obowiązek służenia ludzkości dla dobra społeczeństwa i dobra naszej planety. Jest to egoistyczna ideologia nienawiści do ludzkości, mająca na celu zniszczenie świata. To demonicznie napędzana siła niszczycielska. To esencja jądra ciemności. To szatańska broń masowego rażenia.

10/. Użycie terminu antysemicki

To najbardziej oczywisty sposób obnażania się opowiadaczy półprawd. Chociaż nawet Pan Jaszczur (Icke) otwarcie mówi o nadużywaniu tego określenia. Każdy, nawet pół świadomy Prawdy wie, że żydzi ukradli to określenie. Należy ono do Arabów i Palestyńczyków. Ale banda żydowskich kryminalistów musi przecież zagarnąć wszystko dla siebie. Mają wyłączne prawa.

To ich ulubiony chwyt z ostatniej chwili w celu spowodowania rozdźwięku między logiką i rozumem, a tym, co mówią. Ma to miejsce wtedy, gdy ktoś wywoła temat żydowskiej przestępczości. Rozumie się samo przez się, że nie potrafią wygrać za pomocą rozumu i faktów, więc wszystko, co im pozostaje to rzucanie oszczerstw i fałszywych oskarżeń. Dobrą wiadomością jest to, że ta wyświechtana etykietka staje się coraz mniej wydajna. Rzucanie błotem po prostu przestaje dawać efekty, nie trzyma się już na osobie obrzuconej. My, prawidłowo postępujący członkowie społeczeństwa, jesteśmy coraz lepiej naoliwieni esencją  prawdy i ten olej jest naszą tarczą ochronną na bełkot opowiadaczy półprawd.

Tytułem Podsumowania

Obecnie nie wolno nam dalej zabawiać się w marnowanie czasu. Jesteśmy w takiej oto poważnej i złożonej sytuacji, że należy powiedzieć wprost każdemu opowiadaczowi półprawd: „Obudź się. Wyleź ze swojej wygodnej dziury – ponieważ jesteś niebezpieczny dla Prawdy „.

Digger

Źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2013/01/24/10-sure-pointers-to-define-the-difference-between-truthers-and-half-truthers/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.