Strona główna > Świat > Pracowity tydzień pachołków antychrysta

Pracowity tydzień pachołków antychrysta


W Syrii, podczas ataku izrahellskiego helikoptera został zabity general Mohammad Allahdadi i pięciu innych oficerów irańskiej Gwardii Rewolucyjnej. W tym samym czasie na amerykańskim Środkowym Zachodzie, profesjonalni zabójcy zabili filmowca, David Crowleya, znanego z produkcji anty-NWO, jego żonę oraz 5-letnią córkę – wykorzystując ten sam modus operandi, jak podczas zabójstwa autora ujawniającego prawdę na temat 9/11, Philipa Marshalla, sprzed dwóch lat.

a
Lekcja jest boleśnie wyraźna: amerykańscy, irańscy oraz patrioci z wielu innych krajów mają przed sobą wspólnego wroga.

Zabójstwo generała Allahdadi i jego kolegów było ostatnim (jak na razie) z wielu izrahellskich ataków na terytorium Syrii, mających na celu pomoc dla ISIL.

ISIL i Izrahell są bliskimi sojusznikami. Media o tym nie powiedzą.

Media masowego łgania i ogłupiania są własnością satanistów z zapamiętaniem dążących do osiągnięcia New World Order. W czerwcu 1991, na spotkaniu Bilderberg w Baden, Niemcy, David Rockefeller, którego rodzina od pokoleń służy Rothschildom za fronton ich polityki, powiedział:

„Jesteśmy wdzięczni Washington Post, the New York Times, Time Magazine i innym wielkim wydawnictwom, których dyrektorzy uczestniczyli w naszych spotkaniach i wywiązali się z obietnic zachowania dyskrecji przez prawie czterdzieści lat. Nie byłoby możliwe, aby rozwijać nasz plan dla świata, gdyby plan ten znalazł się pod okiem opinii publicznej przez te lata. Świat jest obecnie bardziej skomplikowany i gotowy do marszu w kierunku rządu światowego. Ponadnarodowa suwerenność elity intelektualnej i bankierów światowych jest z pewnością lepsza niż narodowa odrębność praktykowana w przeszłości”.

Satanizm New World Order ma na celu rozwalenie Bliskiego Wschodu na malutkie kawałki zgodnie z planem Yinona oraz utworzenie Wielkiego Izrahella rozciągającego się od Nilu do Eufratu z okupowaną Jerozolimą w roli stolicy. Po to sataniści NWO stworzyli ISIL i wysłali ją do walki z muzułmanami i chrześcijanami w Syrii i Iraku. I dlatego teraz Izrahell atakuje Syrię, aby wspomóc ISIL.

Satanizm New World Order próbuje również zniszczyć USA. Satanistyczna elita banksterska zorganizowała zamach stanu z 11 września 2001 r, którego celem było przekształcenie USA w państwo policyjne – i wysłanie amerykańskich sił zbrojnych na Bliski Wschód, aby rozbić wrogów Izrahella na kawałki.

David Crowley był jednym z najbardziej skutecznych wrogów NWO. Jego filmowy projekt „Grey State” ma potencjał, aby zmobilizować miliony ludzi.

(Film jest co chwilę cenzurowany – prosimy kopiować/Red.)

https://www.youtube.com/watch?v=Mac9NA4Cd20

Film „Grey State” został już opisany jako „bardzo oczekiwany niezależny film przedstawiający rzeczywistość brutalnego państwa policyjnego, represje stanu wojennego, identyfikację biometryczną obywateli, wszechobecny nadzór państwa oraz szturmowców FEMA wyłapujących dysydentów do obozów”. Teraz państwo policyjne New World Order, przed którym ostrzegał nas Crowley, zapobiegawczo morduje tych, którzy mogą obudzić Amerykanów i zebrać ich do walki z nadchodzącą morderczą antyutopią.

Sataniści mordują lub w inny sposób wyłączają z walki tych, których uznają za aktywne zagrożenie dla swych planów. Każdy, kto ich zdaniem, może poważnie zagrozić interesom New World Order jest potencjalnym celem eliminacji.

Gen. Mohammad Allahdadi stanowił poważne zagrożenie dla satanistów z Izrahella. Kompetentny, zdolny, patriotyczny żołnierz, był kluczową postacią w szeregach Osi Oporu, jaka rzuciła wyzwanie planom satanistów całkowitego zniszczenia Syrii, Iraku i Iranu.

David Crowley był także realnym zagrożeniem. Film Crowleya, „Grey State”, powodował ogromny szum wśród Amerykanów, zwłaszcza ruchu anty-NWO, i mógł stać się ikoną definiującą ten ruch.

Zabójstwo Crowleya i jego rodziny jest przykładem, jak sataniści planują „morderstwa na  przyszłość”. Inny przykład to 22 lipca 2011 r., zamach w Oslo, zabójstwo całego młodego  przywództwa norweskiej Partii Pracy. Zespół profesjonalnych zabójców wymordował w sumie 77 osób, podczas gdy żydo-masońskie marionetki w norweskiej policji i wojsku zacierały ślady zbrodni.

Młodzieżówka Partii Pracy była bliska odniesienia sukcesu, aby Norwegia stała się pierwszym krajem europejskim dokonującym oficjalnego bojkotu Izrahella. Zabicie przywódców norweskiego ruchu BDS spowodowało, że sataniści nie tylko zatrzymali działania tej organizacji, ale również wyeliminowali dziesiątki prawdopodobnych przyszłych przywódców norweskich, którzy stanowiliby zagrożenie długoterminowe dla Izrahella i jego aspiracji do globalnej tyranii NWO.

Innym przykładem „mordu na przyszłość” było morderstwo Malcolma Shabazza, wnuka Malcolma X, 9 maja 2013 roku. To zabójstwo zaprojektowano, aby zniweczyć nadchodzący wpływ publiczny Malcolma w charakterze dysydenta-superstar. Malcolm Shabazz tak samo, jak jego dziadek, stanowił poważne zagrożenie, aktywne długoterminowe zagrożenie dla satanistów przy władzy. Malcolm przeszedł na islam szyicki i stał się rzecznikiem Osi Oporu – nie tylko dla sił anty-syjonistycznych na Bliskim Wschodzie, ale także dla sił walczących z Imperium NWO na całym świecie.

Tajni organizatorzy New World Order dawno temu zrozumieli, że zabicie charyzmatycznego posłańca Prawdy jest skutecznym sposobem powstrzymującym jej rozprzestrzenianie się. 10 września 1935 zabili Huey’a Longa, aby powstrzymać narastanie rewolucji anty-banksterskiej podczas amerykańskiej Wielkiej Depresji. Otruli swoją marionetkę, F. D. Roosevelta w 1945 roku, aby zatrzymać prace nad Bill of Rights Gospodarki i sfinansować Zimną Wojnę. Zastrzelili kolejne marionetki, Johna i Roberta Kennedy, aby chronić Rezerwę Federalną, kompleks wojskowo-przemysłowy i program produkcji broni jądrowej Izrahella.

Zamordowali senatora Paul Wellstone’a, jego żonę i córkę, aby ukryć fakty o 9/11 i usunąć przeszkody dla amerykańskiej inwazji na Irak.

Ci sami ludzie – masońscy sataniści finansowani przez największe banki na świecie – zabijają patriotów Amerykanów i patriotów Irańczyków. Zabójstwa generała Allahdadi w Syrii, i Davida Crowleya i jego rodziny, w stanie Minnesota, w ten sam weekend, powinny zmobilizować ludzi i wojsko obu tych krajów do walki przeciwko wspólnemu wrogowi.

Źródło: http://presstv.com/Detail/2015/01/20/393941/Zionist-assassins-had-a-big-weekend

Tłum. Pluszowy Miś.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *