Strona główna > Zdrowie > Czy pozwolimy zamknąć nam usta? Justyna Socha

Czy pozwolimy zamknąć nam usta? Justyna Socha

Zobacz także: Pomagała rodzicom dzieci z NOP, teraz sama potrzebuje pomocy, ale poddać się nie zamierza

Przed jutrzejszą sprawą cywilną przeciw mnie o usunięcie petycji „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej” przeczytałam publikację na temat trwania klik w państwie postkomunistycznym https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27206533 Opisuje dokładnie to o czym mówiłam na posiedzeniu sejmowej komisji zdrowia w lipcu.

Wszyscy nabrali wody w usta, a petycja, która ujawnia patologię i apeluje o zmiany, ma zostać ocenzurowana i usunięta na żądanie jednego z funkcjonariuszy publicznych.

Czy pozwolimy na to? Czy kolejny zostanie to zamiecione pod dywan? Czy media będą karmić ludzi zakłamanym, jednostronnym przekazem?

Nie zgodzimy się na to! Przyjdźcie do sądu i na spotkanie! Powiadomcie znajomych! Podpiszcie petycję „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w administracji publicznej” http://zmienmy.to/…/stop-lobbystom-koncernow-farmaceutyczn…/

Zapraszam na sprawę cywilną przeciw mnie ” o usunięcie petycji STOP NOP „Stop lobbystom koncernów farmaceutycznych w Polsce” 18.10.16 o godz. 12:15, sala nr 505, Sąd Okręgowy w Warszawie, Al. Solidarności 127.

Sprawę założył dr Paweł Grzesiowski, Sekretarz Pediatrycznego Zespołu ds. Programu Szczepień Ochronnych powołanego przez Ministerstwo Zdrowia – świadczący usługi dla Baxter, GSK, Novartis, MSD, Aventis Pasteur, Pfizer, Wyeth i Solvay.

Paweł Grzesiowski
Paweł Grzesiowski

Zaraz po sprawie zapraszamy na spotkanie z prawnikiem (sala jest blisko sądu – ul. Ogrodowa 58, sala VIP, I piętro, budynek A). Będziemy rozmawiać o tym jak się bronić przed przymusem szczepień oraz o tym jak doprowadzić do respektowania praw pacjenta i człowieka w naszym systemie ochrony zdrowia.

Brak społecznego nadzoru oraz niekontrolowany wpływ przemysłu farmaceutycznego na system ochrony zdrowia jest przyczyną wszelkich patologii dotyczących szczepień w Polsce. Rodzice dzieci z powikłaniami poszczepiennymi mają już dość przymusu i chcą powstrzymania opresyjnych działań urzędników, żeby wreszcie zdrowie było ważniejsze niż procedury.

Obecny system próbuje zniszczyć każdego, kto mu się nie podporządkuje. Oprócz rodzin, terroryzowani są też lekarze, przeciw którym toczą się sprawy w sądach lekarskich za krytykę systemu szczepień. Ludziom, którzy walczą o prawo do zdrowia, próbuje się zamknąć usta pozwami sądowymi.

Zapraszam do sądu i na spotkanie wszystkich, którym nie jest obojętny los dzieci i przyszłych pokoleń w naszym kraju.

Kontakt dla mediów:
Justyna Socha tel. 515307859
Email [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *