Strona główna > Rosja > Jest później niż myślimy…Już kończy się budowa cerkwi Antychrysta !!!

Jest później niż myślimy…Już kończy się budowa cerkwi Antychrysta !!!

Od Redakcji portalu www.3rm.info :

Drodzy bracia i siostry ! Większość z nas uważa, że Antychryst i jego cerkiew (kościół) to jest jeszcze odległa perspektywa. Ale trzeźwo rozważcie to co się obecnie dzieje i zrozumcie to, że budowa antychrystowej cerkwi (kościoła) dobiega już końca !!!

I pierwszym tego znakiem jest powszechne milczenie i zgoda prawosławnych wiernych na zdradzieckie, wobec Boga (apostazja!), działania patriarchy , arcybiskupów, biskupów i kapłanów. Jedynie jednostki stawiają opór i zaczynają demaskować ich nieprawości odwracając się od nich.

Dlaczego milczymy i godzimy się na to ? Dlatego, że staliśmy się letnimi i bojaźliwymi chrześcijanami !!!

Staliśmy się takimi, których Pan ostrzega, że wypluje z ust Swoich: „Ale, że jesteś letni i ani zimny, ani gorący, pocznę cię wyrzucać z ust moich” (Apokalipsa Świętego Jana Apostoła 3:16). Letni duchowo gnije i butwieje przez całe swoje życie i chyba nie odda się Bogu całym sercem a już tym bardziej w obronie Cerkwi i Prawdy Bożej. A tacy dla Pana są obrzydliwi i nie są Mu potrzebni. Oni nie są godni Królestwa Niebieskiego!

aa

A teraz przypomnijmy słowa naszego Pana o bojaźliwych: „Bojaźliwym zaś i niewiernym i obmierzłym i mężobójcom i rozpustnikom i czarownikom i bałwochwalcom i wszystkim kłamcom – tym przypadnie część w jeziorze gorejącym ogniem i siarką; to jest śmierć druga” (Apokalipsa Świętego Jana Apostoła 21:8).

Bojaźliwi znajdują się na pierwszym miejscu na liście a dalej już są mordercy, czarownicy i inni! Ich udziałem jest, tak jak udziałem demonów, koniec w jeziorze gorejącym ogniem i siarką! Panie, zmiłuj się nad nami! Dlaczego taki straszny los i pierwsze miejsce pośród, wydawałoby się, największych złoczyńców i grzeszników?

Ano dlatego, że bojaźliwość jest skrajną formą miłości własnej i egoizmu, które są przeciwieństwem wymaganego przez Boga poświęcenia i ofiarności. Bojaźliwy zawsze uzasadnia i usprawiedliwia swój stan i sytuację, swój upadek i grzeszne życie. Na przykład posłuszeństwem wobec hierarchii chociaż to posłuszeństwo jest demoniczne ponieważ ta hierarchia zdradziła Boga.

Bojaźliwy boi się krzyża, boleści i zmartwień, nieprzyjemności (na przykład z biskupem lub kapłanem). Boi się choroby, śmierci i różnych trudności. Oto dlaczego bojaźliwy zawsze jest tchórzliwy, niewierny, nie budzący zaufania i gotowy jest zawsze do zdrady ze strachu.Panujące w bojaźliwym umiłowanie życia stale odciąga go od krzyża. „Zejdź Chryste z krzyża a ja wtedy uwierzę w Ciebie” – taka jest modlitwa bojaźliwego.

Właśnie z tego powodu, że prawosławni w swojej absolutnej większości, stali się letnimi i bojaźliwymi to gwałtownie posuwa się Antychryst w realizacji swojego celu a mianowicie w stworzeniu swojej bezbożnej cerkwi (kościoła).

Letni i bojaźliwi chrześcijanie nie bronią żarliwie Cerkwi, obawiając się problemów. I dlatego zło staje się coraz zuchwalsze i niszczy Ją od wewnątrz. Oni zawsze znajdą usprawiedliwienie i dla siebie, i dla zdradzieckiego patriarchy-apostaty, i dla swojego, takiego jak oni, kapłana.

a7

Nie biorąc już pod uwagę publicznego bratania się z bezbożnym jezuitą Franciszkiem, patriarcha Cyryl otwarcie i publicznie oświadczył (patrz poniższe video), że chrześcijanie i muzułmanie modlą się do tego samego, jednego Boga-Stworzyciela.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?v=pqvZ2IUcf4s

I wszyscy prawosławni wierni należący do Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu przemilczeli to wydarzenie. On to, przyrównując Chrystusa do Allacha, do którego modlą się muzułmanie, pogwałcił pierwsze i najważniejsze Przykazanie Boże: „Ja jestem Panem, Bogiem twoim, nie będziesz miał innych bogów oprócz Mnie„.

a77

Po tym stał się on już nie tylko heretykiem ale i zdradzieckim odstępcą od Boga (apostatą)!

Prawosławni żeby stali się apostatami niekoniecznie muszą wyrzekać się Chrystusa. Wystarczy żeby tylko uznali innego boga. Niechby nawet było to pozorne i udawane!

Sądzimy, że podczas „przyjmowania” nas do „cerkwi” Antychrysta będzie się od nas wymagać wyrzeczenia się Chrystusa. Nie! I jeszcze raz, nie! Nas po prostu wprowadzą do bezbożnej społeczności, do kohorty heretyków i złowierców wszelkiej maści! I to już się teraz dzieje!

Oto ona, cena naszego bojaźliwego i letniego milczenia wobec wszystkich zdradzieckich i odstępczych działań hierarchii! PANIE, ZMIŁUJ SIĘ NAD NAMI!

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Za: http://3rm.info/main/68066-uzhe-pozzhe-chem-my-dumaem-sliyanie-ver-v-cerkov-antihrista-video.html

Publikacja: 9.07.2017

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.