Strona główna > Polska > „Poznacie ich po ich OWOCACH”

„Poznacie ich po ich OWOCACH”

Solidna trója za ten artykuł dla Pana Michalkiewicza,

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3787

Przynajmniej raczył on zauważyć, że Franciszek to taki trochę podejrzany papież, który coś tam ględzi o komunizmie. Warto by dodać, że Franciszek to ŻADEN katolicki papież, a atrapa osadzona w Watykanie przez swych współbraci, judeo-masonów, po to by zwodzić całe masy heretyków i apostatów, którym się WYDAJE, ŻE SĄ katolikami.

Poniekąd, trafił swój na swego. Czasami trudno faktycznie zauważyć, czy to tzw. ‚wierni-katolicy’, (którzy grzeszą radośnie, na prawo i lewo, bez ograniczeń i poczucia winy, i liczą, że Pan Bóg ma psi obowiązek im przebaczyć, jeśli oni na stare lata hukną się mocno w pierś i będą udawać, że jest im STRASZNIE przykro za to wszystko zło, które świadomie i celowo poczynili), są bardziej ‚hej do przodu’, czy tez ta ich ‚hierarchia’, która im z zapałem przygrywa w owych podrygach.

Posoborowa nauka sekty watykańskiej- 2 , a zwłaszcza w wersji Franciszka (który już odrzucił wszelkie pozory i gra w otwarte karty), do tego ich zachęca i to (czyli radosne grzeszenie), publicznie wspiera.

Komunizm tym się rożni od chrześcijaństwa, że w chrześcijaństwie ludzie maja DOBROWOLNIE, z własnej woli  (a właściwe z tzw. miłości wyższej, czyli miłości do Boga), porzucić pożądanie bogactw, władzy, chwały ludzkiej itd. Ludzie NIE SA równi, nie byli i nie będą. Ale każdy ma wyjść poza tzw. swój stan (komu zostało wiele dane od tego więcej się wymaga) i starać się pokonać swoje własne słabości, pożądania, namiętności, upodobania, które przyczyniają się do jego duchowego upadku czyli grzechu. Chrześcijaństwo to praca nad sobą, nad swoim zbawieniem, doskonalenie swej duszy przy aktywnej, stałej pomocy Boga. Komuna odrzuca Boga i wierzy, że człowiek sam z siebie, bez współpracy z Bogiem stworzy sobie ‚raj na ziemi’. Ten ‚raj na ziemi’ został, na nieszczęście, zrealizowany i ponad sto milionów poszło do piachu w tym’ raju’ zbudowanym na ludzkiej ‚sile i mocy ‚ bez Boga.

Franciszek nie jest idiotą, on doskonale wie co mówi i dlaczego. Szkoda, że większość baranów tego nie zauważa.

A DLACZEGO ???

Bo maja tzw. naturalną wiarę, a nie super-naturalna. Czyli wierzą w autorytet człowieka, nie patrzą, że ten człowiek NIE JEST katolikiem, bo to, co on mówi i robi jawnie i publicznie ZAPRZECZA prawie 2000 lat nauce Magisterium Kościoła Katolickiego. Wiara super-naturalna sprawia, że człowiek jest w stanie to zauważyć, gdyż jego lojalność leży w stosunku do Boga i Jego KK , a nie w stosunku do ziemskiej, fizycznej atrapy, która ów Kościół udaje, pozoruje.

„Jezus powiedział do swoich uczniów: “…STRZEŻCIE SIĘ fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz SĄ drapieżnymi WILKAMI. POZNACIE ich PO ich OWOCACH. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi? Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce. Nie MOŻE dobre drzewo wydać złych owoców ANI złe drzewo wydać dobrych owoców. Każde drzewo, które NIE WYDAJE dobrego owocu, BĘDZIE wycięte i w OGIEŃ WRZUCONE. A więc: poznacie ich po ich OWOCACH… „ (Mat. 7,15-20)

Renata

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *