Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Pożar pod fałszywą flagą w Grecji jako jaskrawy przykład terrorystycznej geo-inżynierii

Pożar pod fałszywą flagą w Grecji jako jaskrawy przykład terrorystycznej geo-inżynierii

Themillenniumreport: Video i fotografie potwierdzają podobny rodzaj „podpalenia z nieba”, jaki miał miejsce podczas ostatniej serii katastrofalnych burz ogniowych w Kalifornii.

Uwaga redaktora TMRFotografie, zamieszczone poniżej ukazują przykład geo-inżynieryjnego terroryzmu. Tym razem Ateny (Grecja) i przyległe obszary stały się celem dla geo-inżynierów i ich podręcznych podpalaczy w ogarniętych pożarem rejonach, którzy koordynowali ten apokaliptyczny scenariusz ogniowej burzy. Taki bezprecedensowy akt terrorystyczny niesie w sobie wszystkie cechy operacji NATO „Gladio”.

Zdumiewające zbiegi okoliczności z geo-inżynieryjnymi burzami ogniowymi w Kalifornii, których jest tak wiele i i są zbyt przekonujące, ażeby można było je zignorować. W obu wypadkach była wykorzystana ta sama zaawansowana technologia podłożenia ognia.

Patrz: FIREGEDDON: Geoengineered California Firestorms Propagated to Terrorize and Manufacture Consent

Pożar w Grecji posiada wszelkie symptomy podpalenia przy użyciu latających dronów i podpalaczy znajdujących się na ziemi. W raporcie zamieszczonym poniżej nawet wspomina się, że: „Grecja poprosiła ażeby amerykański dron „ujawnił podejrzaną działalność”, kiedy okazało się, że 15 pożarów wybuchło jednocześnie.” Na fotografiach poniżej pokazane jest nawet to charakterystyczne spalonenie środków transportowych wraz z nienaruszonymi przez ogień drzewami, takie samo jak podczas burz ogniowych pod fałszywą flagą w Kalifornii.

Przełomowy moment: co jeszcze mogło doprowadzić do nadzwyczajnego, niezwykłego zniszczenia ulic przepełnionych spalonymi samochodami, obok drzew i budynków, które pozostały nienaruszone, oprócz DEW (energetyczna broń kierunkowa). W ten sposób ten atak na Grecję z wykorzystaniem DEW i podpaleniem, jak widać, jest aktem oczywistego zastraszania, ażeby rząd w Atenach nie dołączył do Włoch w oporze przeciwko Unii Europejskiej.

Jest także kilka doniesień opisujących oczywisty „efekt eksplozji ogniowej”, który był zaobserwowany przez wielu ludzi. Pisaliśmy o tym: „Ponad 70 ofiar śmiertelnych, 100 osób zaginionych podczas pożarów, które uderzyły jak „miotacz płomieni”. Jest także wiele innych śladów wskazujących na atak na Grecję pod fałszywą flagą, które to ślady będą przedstawione w nadchodzącym dochodzeniu.

Przy rozpatrywaniu tego w takim świetle pozostaje jedynie właściwie odnieść to wszystko do takich zamachów terrorystycznych jak „Gladio”, z zadaniami politycznymi, gospodarczymi albo społecznymi, które mają na uwadze zbrodniarze. Nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że ludzie w Grecji byli wystarczająco wstrząśnięci tą katastrofą żywiołową tak, że założone przez elitę władzy cele mogą być osiągnięte.

Wniosek: greckie burze ogniowe nie były spowodowane czynnikami naturalnymi. Tak, tego lata na całej planecie szaleją upały, ale właśnie tak działa „Gladio”. Geo-inżynierowie w całym zakresie wykorzystują ekstremalne warunki pogodowe dla realizacji swoich operacji geo-inżynieryjnego terroryzmu. Oto dlaczego ten grecki pożar jest klasyczną „FAŁSZYWĄ FLAGĄ”, można go łatwo przypisać warunkom pogodowym.

 

SputnikNews: Nikos Toskas, minister rządu greckiego odpowiedzialny za porządek publiczny i ochronę obywatelską, wspomniał o „poważnych oznakach” wskazujących na podpalenie i pod tym kątem władze badają jeden z najbardziej śmiercionośnych kataklizmów w całej historii kraju. Jego spostrzeżenia pojawiły się wkrótce po tym jak inny wysoko postawiony urzędnik obwinił nielegalnie zbudowane domy o blokowanie dróg ewakuacji ofiar.

Greckie oficjalne osobistości przypuszczają, że masowe pożary lasów, pustoszące cały region, obejmujące Ateny, które spowodowały co najmniej śmierć 85 ludzi, były zainicjowane z premedytacją.

„Mamy poważne i istotne oznaki świadczące o zbrodniczych aktach podpaleń” – oświadczył wiceminister porządku publicznego i ochrony obywateli, Nikos Toskas, podczas czwartkowej konferencji prasowej.

Według niego fotografie satelitarne pokazują, że śmiercionośne płomienie ukazały się jednocześnie w wielu miejscach na południu Grecji niedaleko stolicy.

W poniedziałek podczas dnia, w Attyce na południu Grecji, na wschód i zachód od stolicy, Aten, wybuchło ponad 15 leśnych pożarów, które ogarnęły przybrzeżne obszary popularne wśród turystów. Miasto Mati, leżące około 30 kilometrów na wschód od Aten, było miejscem, które najbardziej ucierpiało i w którym znaleziono grupę 26 zwłok, zaledwie 30 metrów od morza.

Liczba śmiertelnych ofiar wzrosła do 85 osób, co przekracza liczbę śmiertelnych ofiar leśnych pożarów w kraju w 2007 roku i czyni katastrofę tego tygodnia najbardziej śmiercionośnym pożarem w kraju w ciągu ostatnich dziesięcioleci. Co najmniej 187 ludzi odniosło rany, w tym także 23 dzieci. Poszukiwania nowych ofiar na lądzie i na morzu jest kontynuowane. Dziesiątki ludzi są zaginione.

Poniżej kilka fotografii, które nie mogą być uzasadnione jedynie pożarem lasu:

Themillenniumreport

Za: http://protivkart.org/main/12723-ognennyy-falshflag-v-grecii-kak-yarkiy-primer-geoinzhiniring-terrorizma.html

Data publikacji: 31.07.2018

Nadesłał Borys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.