Strona główna > Świat > Poza-ziemski, pełen namiętności chaos, mający bzika na swym punkcie

Poza-ziemski, pełen namiętności chaos, mający bzika na swym punkcie

Komentarz: Problemy „ludzi” z tzw. pierwszego świata.

Mężczyzna wydaje  $50 000 na ponad 100 zabiegów, które maja go przekształcić w „bezpłciowego przybysza z innej planety” (alien). Planuje on tez usunięcie genitaliów, sutków i pępka w kolejnych zabiegach.

a

a

Vinny Ohh, 22-lata, z Los Angeles w Kalifornii, miał ponad 110 procedur, aby przekształcić się w „bezpłciowego” poza-ziemskiego stwora.

Ów wizażysta (zajmujący się robieniem tzw. makijażu), uważa, że NIE jest już on ani mężczyzną, ani kobieta, a jego ekstremalny wygląd odbija, jak w lustrze, to co on czuje w  środku.

Vinny powiedział: „Chcę być bezpłciową, poza-ziemską istotą. Chcę by mój zewnętrzny wygląd odzwierciedlał to, co czuję w środku.Ogólny wizerunek, jaki chcę osiągnąć to wizerunek obcej, pozaziemskiej istoty (alien). Chcę być HYBRYDĄ, ani męską, ani żeńską. Chciałem być a-seksualny i bezpłciowy już od 17 roku życia.”

„Nie chcę, aby ludzie myśleli że próbuję zmienić się w kobietę. Mógłbym żyć bez narządów płciowych, więc dlaczego mam mieć penisa lub pochwę?”

„Nie widzę przyczyny dla której nie miałbym całkowicie usunąć swych genitaliów i nie mieć nic tam u na dole. Do tej pory wydałem około $ 50,000 na zabiegi skórne i inne procedury, w tym dwie operacje nosa, zabiegi wypełniania twarzy, warg, policzków i kości czoła, aby wyglądać jak istota pozaziemska .”

„Ja rzeczywiście trochę wyglądam jak Marsjanin, mam naprawdę dużą głowę, brak brwi, i zaczyna to do mnie docierać. Kiedy ludzie pytają mnie jak bym siebie określił, mówię im: „poza-ziemski, pełen namiętności chaos, mający bzika na swym punkcie  –  to staje się moim hasłem.”

Vinny ma  pojawić się w  Hollywood Show („Plastic Hollywood”), o ludziach z „plastyku”, uzależnionych od operacji plastycznych po to, aby promować swe talenty.

a

a

a

On powiedział: „Moim celem jest ZMIANA nastawienia ludzi a propos „ludzkich lalek” ( human dolls ). Staram się obudzić ludzi i  im ukazać, że role płci w społeczeństwie są bez znaczenia, i pokazać im, że musimy być tylko lepszymi ludźmi i milszymi dla siebie.” Ten TV show, który ma niedługo być wypuszczony w Ameryce, będzie śledzić tzw. Agencję Talentów, która będzie starała się im pomóc, aby osiągnąć  Hollywood Fame (czyli Holywudzka sławę) bez polegania na wyglądzie.

Marcela Iglesias, producent i prezenter, powiedział: „Vinny jest „obcym”, przedstawicielem nowej  generacji, nowych ludzi, którzy chcą wyglądać inaczej. Za 15 lat setki ludzi będzie chciało wyglądać tak jak on. Żyjemy w czasach, gdy są ludzie, którzy chcą wyglądać jak JASZCZURKI, którzy chcą wszczepić ROGI do swych czasze , i ludzie, którzy chcą mięć tatuaże na całej  twarzy… Chcemy być pierwszą agencją, która będzie traktować tych ludzi – lalki, ludzi – obcych, i ludzi – karykatury, jako normalną część społeczeństwa, w którym  ​​żyjemy obecnie. Mamy wszystkie te osoby, tych maniaków i dziwaków, i chcemy, aby społeczeństwo ich zrozumiało.”

Tłum. Renata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *