Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Powstanie i upadek synagogi szatana. Texe Marrs

Powstanie i upadek synagogi szatana. Texe Marrs

“Przekazać cokolwiek Gojowi o naszych relacjach religijnych to tak jakby zabić wszystkich Żydów, by gdyby Goje wiedzieli czego o nich uczymy, otwarcie by nas zabili”. – Talmud babiloński

Od kilku miesięcy bardzo ciężko pracuję nad nową książką zatytułowaną Krwawe przymierze z przeznaczeniem / Blood Covenant With Destiny, zdumiewający opis historii Żydów – i ich przyszłości. Jest kroniką zdumiewającego wzlotu i upadku prorokowanej synagogi szatana.

W Biblii synagoga szatana wymieniona jest 2 razy:

Znam twój ucisk i ubóstwo – ale ty jesteś bogaty – i [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami, a nie są nimi, lecz synagogą szatana.

„Przestań się lękać tego, co będziesz cierpiał. Oto diabeł ma niektórych spośród was wtrącić do więzienia, abyście próbie zostali poddani, a znosić będziecie ucisk przez dziesięć dni. Bądź wierny aż do śmierci, a dam ci wieniec życia„. – Ap 2:9-10

Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami – a nie są nimi, lecz kłamią. Oto sprawię, iż przyjdą i padną na twarz przed twymi stopami, a poznają, że Ja cię umiłowałem. 

„Skoro zachowałeś nakaz mojej wytrwałości i Ja cię zachowam od próby, która ma nadejść na cały obszar zamieszkany, by wypróbować mieszkańców ziemi.” – Ap 3:9-10

Synagoga szatana odgrywa ważną rolę w proroctwie biblijnym, jest wykorzystywana przez szatana do prześladowania kościoła chrześcijańskiego, mordując wielu i skupiając się na kontroli systemów religijnych, politycznych i ekonomicznych świata. Ale, jak to możliwe żeby ta maleńka część populacji – mniej niż 1% – mogła zdobyć taką władzę?

Odpowiedź może być tylko taka, że szatan ze swoimi ciemnymi aniołami dają Żydom motywację, ambicję, i narzędzia potrzebne do kontrolowania kół ludzkości.

W przeszłości istniały inne ludy i narody, które odgrywały rolę w sprawowaniu globalnej władzy przekraczającej ich rozmiar i populację. Przypominamy na przykład Grecję, Rzym i Wielką Brytanię, z których każde miało maleńkie populacje, ale odnosiły sukcesy militarne, kulturalne i polityczne daleko poza ich granicami. Biblia mówi, że wkrótce będzie to rola Izraela i narodu żydowskiego. W rzeczywistości już mają wielką siłę , wykorzystując inne, większe narody jako pełnomocników i pionki.

Ujawnianie tajemnic judeo-masońskich  

Gen. Erich von Ludendorff

W badaniach do Przymierza krwi z przeznaczeniem miałem przywilej przejrzeć 3 prace na ten temat. Pierwsza, fascynująca praca z 1927 opublikowana w Niemczech autorstwa gen. Ericha von Ludendorffa, zatytułowana Zniszczenie masonerii ujawnienie jej tajemnic /The Destruction of Freemasonry Through Revelation of Their Secrets.

Ludendorff, wielki dowódca wojskowy w I wojnie światowej, założył organizację po wojnie dla ujawnienia tajemnic loży masońskiej. Niemiecki patriota, był też jednym z pierwszych przeciwników Adolfa Hitlera i nazistów. Ostrzegł przed Hitlerem, mógł przejrzeć oszustwo Hitlera. Jednocześnie Ludendorff miał niesamowitą zdolność rozszyfrowania masonerii, którą postrzegał jako równie niebezpieczną tak dla Niemiec jak i światowego pokoju. Gdyby  Ludendorff żył (zmarł w 1937), moglibyśmy uniknąć II wojny światowej.

Autorytet w dziedzinie żydowskiego Talmudu i kabały, Ludendorff potrafił rozeznac, że światowa masoneria była faktycznie żydowską instytucją. Działała za kulisami w rządach, pociągając za dźwignie władzy, i wywołując wojny zawsze korzystne dla żydostwa. Stwierdził:

“Tajemnica masonerii jest wszędzie gdzie jest Żyd. Niemiec, ale też członek każdego innego narodu, tylko musi przyjść i to zobaczyć Dotyczy to także innych narodów”.

Ludendorff mówi, że „Sam naród żydowski, oczywiście, dobrze wie co jest ukryte w masonerii”. Cytuje rabina dr Isaaca M. Wise’a wyjaśniającego:

“Masoneria to żydowski establishment, którego historia, stopnie, oficjalne  mianowania, hasła i wyjaśnienia są żydowskie od początku do końca”.

Celem globalnego judaizmu w sprawowaniu kontroli nad masońskimi lożami jest długotrwały plan ustanowienia rządu światowego, do czego, mówi gen. Ludendorff, Żydzi są bardzo blisko.

Zauważa żydowskie przejęcie gigantycznego Związku Sowieckiego i mówi, że ich najbliższym celem jest wywołanie wojny by zniszczyć Niemcy. Najpierw Moskwa, później Berlin.

Vicomte Léon de Poncins

Tajne siły za rewolucją

W książce Masoneria i judaizm – tajne siły za rewolucją / Freemasonry and Judaism – Secret Powers Behind Revolution, Vicomte Léon de Poncins pokazuje podobne spostrzeżenia i dowody. Skupia się na masońskiej zdradzie we Francji i pokazuje jej wpływ na świecie. „Masoneria” – pisze de Poncins – „to zbiór nałożonych tajnych stowarzyszeń rozsianych po całym świecie. Jej celem” – mówi – „jest zniszczenie obecnej cywilizacji  opartej na zasadach chrześcijańskich”. Złowieszczo dodaje:

“Ludzie będą się śmiać z tego, i powiedzą, że to w najmniejszym stopniu nie pochodzi od Żydów… czy nieżyjący James de Rothschild z Paryża był złym człowiekiem? Tu mówimy o judaizmie i żydowskiej idei, która zmonopolizowała cały świat. 

“Judaizm i banki teraz rządzą wszystkim… całą cywilizacją i socjalizmem, szczególnie socjalizmem, bo dzięki jego pomocy judaizm wykorzeni chrześcijaństwo i zniszczy chrześcijańską kulturę”.

Nowy Babilon

Michael Collins Piper

Trzecią zbadaną przeze mnie książkę napisał mój dobry przyjaciel, nieżyjący już Michael Collins Piper, który pisał dla American Free Press. Zatytułowana Nowy Babilon – ci którzy panują / The New Babylon—Those Who Reign Supreme, jest o „historycznym, religijnym i ekonomicznym pochodzeniu Nowego Porządku Świata / NWO”.

W książce Piper pisze, że państwo Izrael jest dziś „cytadelą judaizmu, rajskim schronieniem… gdzie mieszka tylko 12 mln Żydów świata”. Diaspora, zwłaszcza USA, dalej jest uniwersalną duszą judaizmu.

To z USA światowe żydostwo działa by narzucać swoją wolę na świat. Ameryka jawi się dzisiaj jako „Nowa Jerozolima” – pisze, i Żydzi sprytnie sprawują władzę – często tajną władzę – z tego ogromnego zbiornika władzy.

Maleńka mniejszość potężnej elity rządzi Ameryką, mówi Piper, a nie ogólna populacja. Kontrolujesz koło pojazdu i ono skręca w pożądanym kierunku, zauważa.

Ta elita, pisze Piper, stanowi „zakulisową władzę, i ci na stanowiskach politycznych są elitarnymi mocodawcami. Oni mogą mianować amerykańskich prezydentów i polityków i ich usuwać. Ale” – podkreśla – „ich można zatrzymać„.

Proroctwo nigdy nie zawodzi

Książkami i pracami tych trzech wspaniałych autorytetów, i wielu innych, zajmuję się w przyszłej książce Przymierze krwi z przeznaczeniem / Blood Covenant With Destiny. Te Spostrzeżenia są dla nas ważne kiedy chcemy zrozumieć otaczający nas świat w Wieku Donalda Trumpa. Jak Michael Collins Piper, ja też uważam, że władzę żydowską można zatrzymać, i tak będzie! Moją gwarancją jest Słowo Boże, ono nigdy nie zawodzi.

Texe Marrs

http://www.texemarrs.com/102017/rise_fall_of_syanagogue_of_satan.htm

Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon

Czytaj: Przymierze krwi z przeznaczeniem na moim chomiku

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *