Strona główna > Zdrowie > Jak z powietrza sfabrykować śmiertelną pandemię!

Jak z powietrza sfabrykować śmiertelną pandemię!

Wydaje się, że „pandemii” świńskiej grypy oczekiwanej przez iluminatów nie będzie, bez względu na to jak bardzo na to nalegają! Tego nie udało im się wywołać, bo  jeszcze są uczciwi i głośni ludzie, którzy ich rozliczają i na ich kłamstwa odpowiadają prawdą.

a

Ale można być pewnym, że oni wrócą, albo z tą samą chorobą albo z inną, czy nawet wielu innymi chorobami, znowu gotowi przerażać ludzi by się szczepili. Dlatego tak ważne jest żeby zrozumieć – i pamiętać – jak oni próbują fabrykować epidemię / pandemię.

Jednym z głównych celów przestraszenia was byś uwierzył, że ty i twoja rodzina musicie się zaszczepić przeciwko „zagrażającej życiu” chorobie. W ten sposób będą mogli wstrzyknąć wam wiele różnych śmiertelnych bakterii i / lub wirusów, które zapewnią wam śmierć.

Ich ostatecznym celem jest eksterminacja populacji.

Poniżej kilka cytatów członków iluminatów, którzy wypowiadają całkowita pogardę dla reszty populacji świata:

Iluminat Bertrand Russell, doradca prezydentów, autor i guru eksterminacji populacji, napisał w książce Wpływ nauki na społeczeństwo [The Impact of Science on Society, 1953]:

„Obecnie populacja świata się zwiększa… Wojna do tej pory nie miała wielkiego wpływu na ten wzrost… Nie udaję, że kontrola urodzeń jest jedynym sposobem w jaki można powstrzymać wzrost populacji. Są inne… Gdyby czarną śmierć można było szerzyć po całym świecie raz w każdym pokoleniu, to ci którzy przeżyją mogliby swobodnie się prokreować nie czyniąc świata zbyt pełnym… Sytuacja mogłaby być nieco nieprzyjemna, ale co z tego. Naprawdę szlachetni ludzie są obojętni na cierpienie, zwłaszcza cierpienie innych„.

Książę Filip i jego syn, książę Karol, obaj są bardzo zaangażowani w World Wildlife Fund i „zrównoważony rozwój” – eufemizm dla eksterminacji populacji. Elity chcą mieć świat i zasoby dla siebie. Chcą pozbyć się reszty nas, którą nazywają „bezużytecznymi zjadaczami”. Oni twierdzą, że my „zanieczyszczamy” ich ziemię.

Poniżej cytat z księcia Filipa:

„Gdybym miał być reinkarnowany, chciałbym wrócić jako śmiertelny wirus, żeby mieć jakiś wkład w sprawę przeludnienia”. – Deutsche Press Agentur (DPA) 1988.

Podsumujmy ich formułę fabrykacji „pandemii”:

 1. Nagle, znikąd [nowhere], wypełnijmy dzienniki [newspapers] i wiadomości TV przerażającymi nagłówkami [headlines].
 2. Kontynuuj ten szum do znudzenia [ad nauseum.].
 3. Upewnij się, żeby ci którzy mogą mieć chorobę otrzymali nieograniczoną wizę [unlimited entry] do USA i innych krajów, żeby w końcu epidemia wydawała się szerzyć.
 4. Upewnij się by władze zdrowia publicznego, w tym CDC [Centers for] mogli głosić swoje kłamstwa.
 5. Ściągaj ogromne zyski dla firm farmaceutycznych [pharmaceutical companies] z obowiązkowych leków (w tym przypadku niebezpieczny lek Tamiflu) i przymusowych szczepień.
 6. Daj kontrakt na produkcję szczepionki wtajemniczonej firmie [insider company] – jednej z najbardziej pozbawionej skrupułów firmie farmaceutycznej w kraju (w tym przypadku tej którą złapano na gorącym uczynku wysyłania skażonych szczepionek do 18 krajów).
 7. Zmuś państwa do wprowadzenia stanu wyjątkowego [martial law] żeby na siłę wstrzyknęli ci bardzo niebezpieczne substancje (szczepionki) wbrew twojej woli – pod groźbą kary więzienia.
 8. Pokieruj Bezpieczeństwo Wewnętrzne by ogłosiło stan wyjątkowy [National Emergency] z powodu tak małej liczby przypadków, że to absurdalne. A naród amerykański uwierzy prawie w e wszystko.
 9. Zapewnij, że World Health Organization też będzie okłamywać naród amerykański.
 10. Nie ostrzegaj narodu [Do not warn] by przestali jeść mięso zwierząt zainfekowanych właśnie tą chorobą której nie chcą. Trzymaj szczęśliwymi ich bogatych przyjaciół-przemysłowców w dużym biznesie fabrycznej hodowli mówiąc opinii publicznej by nadal konsumowali mięso skażonych zwierząt. Powiedz ludziom, że nie można dostać świńskiej grypy od świń!
 11. Powiedz opinii publicznej, że wcześniejsza epidemia świńskiej grypy w in 1976 była ŚMIERTELNA, mimo że jest dowód na tylko JEDEN zgon (nawet jeśli) – żołnierza w Fort Dix, NJ. Który niewątpliwie dostał wiele różnych rodzajów szczepionek w Boot Camp, dużo bardziej prawdopodobne wyjaśnienie jego choroby i śmierci.
 12. Próbuj pomniejszać raporty prawowitych naukowców mówiących prawdę (że świńska grypa nie jest gorsza [no worse] od zwykłej grypy [regular flu].
 13. Nie pozwól by ludzie dowiedzieli się, że jedynymi [only people] którzy zachorowali na grypę w pandemii 1918 byli ci którzy się zaszczepili.
 14. Dezorientuj ludzi mieszanymi przekazami. Z jednej strony mów im „nadchodzi straszna pandemia”, a później „Nie ma żadnego powodu paniki!” [There’s NO cause for]
 15. Dezorientuj ludzi jeszcze bardziej zmieniając nazwę [changing the name] rzekomej pandemii.
 16. Przede wszystkim nie mów ludziom, że wirus wyprodukowano w laboratorium [laboratory] konkretnie żeby rozpocząć pandemię i próbować zabić miliardy ludzi [kill billions].
 17. Nie pozwól by ludzie dowiedzieli się o wcześniejszych epidemiach wywołanych przez człowieka [man-made].
 18. „Jeśli początkowo im się nie uda, to na pewno będą próbować dalej [try again], bo Amerykanie mają bardzo krótką pamięć.

a

Ważne jest by zrozumieć, że elita iluminatów która chce zniszczyć 5.5 mld ludzi na świecie do roku 2020, będzie kontynuować fabrykację jednej „pandemii” po drugiej. Oni chcą byś błagał o szczepionkę [plead for a vaccine that] która, „uważasz”, cię uchroni.

Ale szczepionki NIE DZIAŁAJĄ i NIE są bezpieczne. Są pełne licznych niebezpiecznych mikroorganizmów (bakterie i wirusy) które mogą cię zabić.

Tłum. Ola Gordon

Źródło: http://www.goodnewsaboutgod.com/studies/medical/flu_pandemic.htm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.