Strona główna > NWO > Apokalipsa > Potwierdzenie proroctw Apokalipsy o III Wojnie Światowej

Potwierdzenie proroctw Apokalipsy o III Wojnie Światowej

Słudzy Zła muszą najpierw zorganizować kolejną wojnę światową ażeby następnie podporządkować cały świat władzy swojego „króla żydowskiego”,  moshiacha, to znaczy, nazywając go po prawosławnemu, Antychrysta.

W przerażającej atmosferze krwawej, wszechświatowej anarchii, fałszywy mesjasz czyli Antychryst, przyjdzie jako „genialny polityk”, „szlachetny rozjemca”, „zjednoczyciel” i „zbawca” ginącej ludzkości.

W tych warunkach przekazanie władzy nad światem jedynemu „rządowi światowemu”, kierowanemu przez jednego światowego przywódcę, będzie wyglądało na naturalny, konieczny warunek przetrwania ludzkości.

W sierpniu 1871 roku w Charleston (gdzie został założony „kościół Szatana”) zebrała się Rada Najwyższa, super-rząd świata, składający się z 11 najważniejszych żydomasonów, „największych oświecicieli świata”, jak oni sami siebie nazywali. Na tym zebraniu satanistów został przyjęty program organizacji trzech wojen światowych, opracowany przez Alberta Pike (założyciela Ku-Klux-Klanu, autora „szatańskiej biblii).

Zgodnie z tym programem, III Wojna Światowa powinna rozpocząć się na Bliskim Wschodzie od konfliktu pomiędzy Arabami a Izraelczykami, i powinna zakończyć się ustanowieniem światowej dyktatury, to znaczy „rządu światowego”. Albert Pike w liście z dnia 15 sierpnia 1871 roku do szefa żydomasonów-iluminatów Mazziniego, przedstawił w ogólnym zarysie plan podboju świata za pomocą trzech wojen światowych, co było drogą do utorowania Nowego Porządku Świata.

Albert Pike
Albert Pike

I Wojna Światowa, według tego listu, powinna była być zainscenizowana w tym celu ażeby kontrolę nad carską Rosją przejęli żydomasoni. Trzeba było obalić w Rosji cara a następnie użyć Rosję jako „straszaka” po to aby rozwiązywać zadania stojące przed żydomasonami.

II Wojna Światowa powinna była, poprzez sterowanie niemieckimi nacjonalistami i politycznymi syjonistami, doprowadzić do utworzenia powszechnego rozłamu w opiniach i doprowadzenia do utworzenia w Palestynie państwa Izrael.

III Wojna Światowa, zgodnie z tym planem, powinna rozpocząć się z powodu różnic w poglądach, a sprowokowanych przez żydomasonów, pomiędzy syjonistami a Arabami. Zaplanowano rozprzestrzenienie tego konfliktu na cały świat.

O wojnie wszechświatowej przed końcem świata Święty Apostoł Jan Ewangelista  mówi w Apokalipsie w ten sposób: „I szósty anioł zatrąbił i słyszałem głos jeden z czterech rogów ołtarza złotego, który jest przed oczyma Boga, a ów rzekł szóstemu aniołowi, który miał trąbę: Rozwiąż czterech aniołów, co są uwiązani w wielkiej rzece Eufrates. I rozwiązani zostali czterej aniołowie, którzy byli gotowi na godzinę i dzień i miesiąc i rok, aby zabić trzecią część ludzi. A liczba konnego wojska dwakroć dziesięć tysięcy miriad i slyszałem ich liczbę.

I tak ujrzałem konie w widzeniu, a siedzący na nich mieli pancerze ogniste i hiacyntowe i siarczane, a głowy koni były jak głowy lwie i z pysków ich wychodzi ogień i dym i siarka. Od tych trzech plag zginęła trzecia część ludzi, od ognia i od dymu i od siarki, które wychodziły z ich pysków. Siła bowiem koni jest w ich pyskach i w ich ogonach, bo ich ogony podobne do wężów, mają głowy i nimi szkodzą” (Apokalipsa 9:13-20).

Czyż to świadectwo Apokalipsy nie wskazuje na współczesny sprzęt woskowy (czołgi, wyrzucające ogień, i inne) ?

W Trzeciej Księdze proroka Ezdrasza , która słusznie zwana jest starotestamentową Apokalipsą, znajdujemy przykładowo taki epizod dotyczący nadchodzącej wojny: „I podniosą się obłoki (samoloty) wielkie i mocarne, pełne srogości: i rzucą na każde miejsce straszną gwiazdę, ogień i grad, miecze latające (rakiety, pociski, bomby)” (Trzecia Księga Ezdrasza proroka 15:40-41).

W opinii niektórych egzegetów, słowa Apokalipsy o czterech aniołach uwolnionych z wielkiej rzeki Eufrat (Apokalipsa 9:14), wskazują na cztery konkretne państwa przez których terytorium przepływa ta „wielka rzeka” i które będą główną areną nadchodzącej wojny światowej. Jeżeli spojrzymy na mapę to ujrzymy, że są to następujące kraje: TURCJA, SYRIA, IRAK, IRAN.

Jak wiemy, ostatnimi czasy USA prowadzą poważne przygotowania do militarnej operacji przeciwko Iranowi, starannie odmalowując ten kraj jako nowego wroga i „poplecznika światowego terroryzmu”. To oczywiste, że właśnie Izrael aktywnie popycha USA do wojny z Iranem.

A władze irańskie ostrzegają, że w przypadku rozpoczęcia agresji postarają się wciągnąć do wojny wszystkie kraje regionu. Jednocześnie specjaliści podkreślają, że w konflikt Iranu z USA i Izraelem mogą być zaangażowane kraje Wspólnoty Niepodległych Państw.

Już teraz prowadzony jest rakietowy ostrzał miast izraelskich. W wyniku podobnego ostrzału będzie miało miejsce, zaplanowane przez żydomasonów i syjonistów, zniszczenie (rzekomo irańskimi rakietami) islamskiego meczetu w Jerozolimie na Górze Świątynnej, gdzie syjoniści chcą wybudować Trzecią Świątynię dla swojego moshiacha-„światowego króla”, fałszywego mesjasza-Antychrysta.

Słynny starzec z Góry Athos, Paisjusz (zmarł w 1994 roku), o nadchodzącej wojnie światowej przepowiedział co następuje: „Myśl mi mówi, że nadejdą liczne wydarzenia: Rosjanie zajmą Turcję, Turcja zniknie z mapy dlatego, że 1/3 Turków zostanie chrześcijanami, 1/3 zginie a 1/3 uda się do Mezopotamii.

Środkowy Wschód stanie się areną wojen w których udział wezmą Rosjanie. Przeleje się mnóstwo krwi i nawet Chińczycy przejdą rzekę Eufrat mając 200 milionową armię i dojdą do Jerozolimy. Charakterystycznym znakiem zbliżania się tych wydarzeń będzie zburzenie meczetu Omara ponieważ jego zniszczenie będzie oznaczało rozpoczęcie prac nad odbudową świątyni Salomona, ktora była zbudowana właśnie na tym miejscu.

W Konstantynopolu będzie miała miejsce wielka wojna pomiędzy Rosjanami a Europejczykami i poleje się wiele krwi. Grecja nie będzie odgrywać głównej roli w tej wojnie ale to jej oddadzą Konstantynopol. Nie dlatego, że Rosjanie będą nas adorować ale dlatego, że nie znajdzie się lepszego rozwiązania i dogadają się wspólnie z Grecją, przy czym na nich będą wywierać presję trudne okoliczności. Armia grecka nie zdąży tutaj podejść kiedy miasto będzie jej przekazane.

Żydzi, dlatego, że będą mieć siłę i pomoc europejskiego przywództwa, staną się zuchwali i będą zachowywać się bezwstydnie i pysznie, postarają się rządzić Europą: Kiedy usłyszycie, że Turcy spiętrzają wody Eufratu w jego górnym biegu, za pomocą zapory, a wodę wykorzystują do nawadniania, to wtedy wiedzcie, że weszliśmy już w fazę przygotowań do wielkiej wojny i w ten sposób przygotowywana jest droga dla 200 milionowego wojska nadchodzącego od strony wschodu słońca, jak mówi Apokalipsa”.

W środkach masowego przekazu znajdujemy następujące potwierdzenia prawdziwości proroctw Apokalipsy: „W chwili obecnej” – zauważa znany analityk Walierij Pietrow w artykule „Rosja nia ma czym odpowiedzieć na chińskie zagrożenie” – „Chińska Republika Ludowa posiada najliczniejszą i najsilniejszą armię w Azji i, być może, w całym świecie, około 4 milionów ludzi, jednakże pod broń może być, w razie konieczności, powołanych 200 milionów!”.

Jak widać, świecki autor, chyba nie dysponujący podstawową znajomością tekstu Apokalipsy i jej egzegezy, wskazuje właśnie na tę „liczbę wojska” o której mówi Święty Jan Apostoł! Według niedawnych doniesień mediów, w Chinach teraz rozpoczęła się modernizacja armii, budżet wojskowy został zwiększony do 30 miliardów dolarów.

W książce napisanej pod wpływem Łaski Bożej, „Początek i koniec naszego ziemskiego świata. Doświadczenie ujawnienia proroctw Apokalipsy” (w dwóch częściach, wydanie drugie w Sankt Petersburgu, rok 1904), o której bardzo dobrze wyrażał się święty Joann Kronsztadzki, można znaleźć następującą wskazówkę co do miejsca, które będzie „areną przyszłych wojen”: „Areną ostatecznych wydarzeń mają być, w opinii starożytnych egzegetów Apokalipsy, kraje małoazjatyckie, syryjskie, egipskie, być może, że i południowoeuropejskie, słowem obszary starożytnego panowania rzymskiego”.

Trafnie wyraził to starzec Paisjusz Hagioryta: „Dzisiaj czytanie proroctw to jak czytanie gazety. Tak wszystko jest jasno napisane”.

a3

Kapłan Andriej Gorbunow

Za: http://noterror.ru/podtverzhdenie-prorochestv-apokalipsisa-o-tretej-mirovoj-vojne-svyashhennik-andrej-gorbunov/

Publikacja: 30.05.2011

Tłumaczenie Tamara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *