Strona główna > Polska > Informacje oraz publicystyka z Polski > Potomek Fleischfarba się piekli

Potomek Fleischfarba się piekli

bPotomek żydowskiego zbrodniarza i ubeckiego kata, J. Fleischfarba, znanego jako Światło, B. Węglarczyk wpadł we wściekłość podczas żydowskiego „pierdu-pierdu” na temat Syrii: Dobrze, nie róbmy nic w sprawie Syrii. Ale nie chcę słuchać komentatorów płaczących, że giną ludzie. W Rwandzie świat nie reagował i wszyscy byli tym oburzeni. To ma reagować, czy nie? – piszczał w radiu TOK FM, Bartosz Węglarczyk.

Przeciąganie nie ma sensu. Sprawy zaszły tak daleko, że nie można się z tego wycofać. Chodzi o to, żeby postraszyć Asada na tyle, żeby usiadł do stołu i zaczął rozmawiać.

W tzw. wymianie poglądów uczestniczyły również inne „gadające łby”, T. Machała i T. Sekielski, lecz byli wyraźnym tłem dla wijącego się w żydowskiej argumentacji za wszczęciem kolejnego ludobójstwa, żydem Węglarczykiem.

Jak widzisz dwóch meneli bijących się pod twoim domem, to w twoim interesie leży, żeby się nawzajem zabili?

A co, wybiegasz i interweniujesz? – wtrącił przytomnie Sekielski.

Lecisz do policjanta. Tym policjantem jest Ameryka. Zdradzę ci tajemnicę, w sprawie Bliskiego Wschodu nikt nie ma pojęcia, co zrobić. Masz wiadro wody i gasisz dom, który się pali – oświadczył żyd Węglarczyk.

Raczej wiadro benzyny – odciął się Sekielski.

O holokauście nikt nie wiedział, bo nie było youtube. Jakby był, mielibyśmy dokładnie taką sytuację, jak teraz – zamiotał holomitem Węglarczyk, któremu wyraźnie brakowało atutów, więc uciekł się do ciosu ostatecznego.

Giną? Nie nasza sprawa, nie nasi ludzie, nie nasze dzieci. To jak z tymi menelami pod blokiem. Biją się? Niech się wyrżną. Albo w jedną, albo w drugą stronę – pienił się żydek.

Na szczęście akcja rozbudzania świadomości publicznej co do prawdziwych przyczyn światowych katastrof przynosi powoli coraz wyraźniejsze skutki. W tej sprawie ostatnio pieniło się dwóch innych żydów, Brzeziński i Kissinger. Nawoływanie żydów do toczenia wojen w interesie międzynarodowego żydostwa napotyka na coraz twardszy opór ludzkości. Pewnie, że grupka skorumpowanych pajaców może dać usraelowi legitymację na dokonanie rzezi w Syrii, ale grupa potakiwaczy żydowskiej propagandy nieuchronnie maleje.

Potomek Bermana może ignorować fakt, że rozwiązaniem „tajemnicy Bliskiego Wschodu” jest likwidacja okupacyjnego podmiotu Palestyny, co spowoduje, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na Bliski Wschód nagle wróci pokój. Może też ignorować fakt, że jego „święty holokau$t” ludzie zwyczajnie mają w dupie, bo żyją prawdziwymi problemami. Ale nie może ignorować faktu, że podżeganie do wojny jest przestępstwem, za które zapłaci wcześniej czy później.

SH

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *