Strona główna > NWO > Potajemnie planowali wdrożyć cyfrowy świat

Potajemnie planowali wdrożyć cyfrowy świat

Wraz z pandemią „transformacja cyfrowa”, o której tak wielu analityków odnosi się od lat, nie będąc do końca pewni, co ona oznacza, znalazła swój katalizator. Jednym z głównych skutków ograniczenia będzie ekspansja i postęp cyfrowego świata w zdecydowany i często trwały sposób. – Klaus Schwab, COVID-19: Wielki reset ( s.153 )

Bez względu na pochodzenie lub prawdziwą śmiertelność SARS-CoV-2, pandemia koronawirusa została wykorzystana do wdrożenia szerszych programów, które zostały zaplanowane z dużym wyprzedzeniem.

Jedną z motywacji ogłoszenia globalnej pandemii było umożliwienie szerokiego stosowania nowych technologii, takich jak rozpoznawanie twarzy, identyfikatory cyfrowe i systemy płatności, szczepionki mRNA i certyfikaty szczepionek. Jest to otwarcie stwierdzane w książkach takich jak COVID-19: The Great Reset i The Fourth Industrial Revolution .

Inżynierowie „plandemii” uznali, że masy często opierają się nowej technologii, ale z powodu kryzysu zdrowia publicznego mogą zostać szybko przyjęte.

Czy jest lepszy sposób, aby zmusić ludzi do korzystania z technologii, która od dawna miała zniewolić ludzkość, niż przetrzymywanie ich jako zakładników „śmiercionośnego” wirusa, który wywołuje u ludzi strach o swoje życie?

Od początku kryzysu COVID-19 ludzkości mówiono, że świat nie może wrócić do normy bez globalnego szczepienia przeciwko koronawirusowi. Powiedziano nam nawet, że niektóre rzeczy nigdy nie wrócą do normy. W rzeczywistości ludzie i organizacje stojące za ćwiczeniami, takimi jak Crimson Contagion i Event 201, potajemnie planowali zmienić świat na swój technokratyczny wizerunek, używając przebrania pandemii do realizacji swoich planów.

Od dziesięcioleci Hollywood, główny partner w rozwijaniu globalistycznych planów, upowszechnia cyfrowy świat za pomocą filmów takich jak: Wróg stanu, Eagle Eye i Raport mniejszości.

Społeczeństwa przedstawione w tych dystopijnych filmach są teraz rzeczywistością.

 

źródło: activistpost.com, prorogeopolityka.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.