Strona główna > Zdrowie > Poszczepienna porażka i de-ewolucja. Prof. Maria Dorota Majewska

Poszczepienna porażka i de-ewolucja. Prof. Maria Dorota Majewska


Drodzy Państwo,

Znajdujemy się w newralgicznym momencie  walki o wolność i dobrowolność szczepień w Polsce, którymi cieszą się setki milionów obywateli UE.  Polska jest wyrzutkiem europejskiej demokracji, bo jako jedyna (obok Bułgarii) stosuje faszystowski przymus szczepień dzieci od pierwszych godzin życia.   Rezultatem tego przymusu jest masywne okaleczenie biologiczne i neurologiczne młodych pokoleń Polaków.  Obecnie  już pond 25% polskich dzieci cierpi na poważne poszczepienne choroby chroniczne i neurologiczne oraz mamy  już ponad 250 000 dzieci autystycznych.   Jest dziś udowodnione ponad wszelką wątpliwość, że autyzm jest chroniczną  encefalopatią poszczepienną.  W Polsce mamy ok. 6 milionów dzieci, co znaczy, że co najmniej 1 dziecko na 24 jest już autystyczne. I tych dzieci stale gwałtownie przybywa, proporcjonalnie do wzrostu obowiązkowych/przymusowych szczepień.

W parze z wykładniczym wzrostem przypadków autyzmu, uszkodzeń neurologicznych oraz upośledzeń umysłowych dramatycznie obniżają się wskaźniki inteligencji młodych pokoleń.  Na załączonym wykresie 1 widzimy, że od połowy lat 1970 nastąpiło znacznie przyspieszenie spadków  ilorazu inteligencji (IQ).  O ile w skali światowej  spadek IQ  na pokolenie wynosi obecnie  ok. 2,5 punktu, to w  USA czy w UK wynosi on ok 6-7.  Jak jest w Polsce?  Tego nikt tego nie mierzy, ale z całą pewnością można założyć, że jest podobnie, na co wskazują doniesienia medialne.

Wykres. 1

W połowie lat 1970,  wraz z wprowadzaniem kolejnych toksycznych szczepień u niemowląt  i małych dzieci,  rozpoczęła się epidemia autyzmu  (wykres 2), która stała się dziś już pandemią.

Wykres 2.

Oburzające jest, że kiedy jakieś dziecko zachoruje na łagodną dziś i łatwo uleczalną chorobę zakaźną, korporacyjne media fałszywie trąbią o „epidemii” i zagrożeniu egzystencji całego narodu,  a gdy  setki tysięcy dzieci w kraju chorują na autyzm poszczepienny  i  25%  na poważne poszczepienne choroby chroniczne, nikt w mediach nie zwraca na to uwagi.  Milczą też na ten temat MZ, izby lekarskie , rząd i Sejm, które powinny przecież bić na alarm, że młode pokolenia Polaków ulegają  szybkiej degeneracji.

Nie trudno się domyślić, jaka będzie przyszłość narodów, które zezwoliły swym skorumpowanym rządom na biologiczne i neurologiczne wyniszczenie szczepionkami.  Już dziś w USA na ogromną skalę brakuje pilotów,  żołnierzy,  lekarzy,  inżynierów,  nauczycieli akademickich, a także mechaników,  murarzy, elektryków i przedstawicieli innych „męskich” zawodów.  I będzie coraz gorzej. Obserwujemy szybko postępującą de-ewolucję człowieka napędzaną przez skorumpowaną korporacyjną medycynę.

Dzisiejsza  porażka polskiej drużyny piłkarskiej z drużyną dużo biedniejszego i liczącego tylko 15 mln ludzi Senegalu jest wymownym przykładem tego zjawiska.  (GDP per capita Polski wynosi 29 251 $, a Senegalu tylko 2568 $).  Mimo, iż polscy piłkarze są doskonale wyszkoleni, zadbani  i motywowani, to przegrali z mniej doświadczoną i biedniejszą drużyną Afrykanów.

Uważam, że główną przyczyną tej porażki jest biologiczne okaleczenie naszych piłkarzy nadmiernymi, toksycznymi (pełnymi rtęci i aluminium)  szczepionkami, które musieli przyjmować od  pierwszych godzin/ tygodni życia. Metale te poważnie uszkadzają mitochondria, których idealny stan jest warunkiem doskonałego zdrowia fizycznego i atletyzmu. Wskutek  poszczepiennych uszkodzeń, nasi piłkarze byli wyraźnie spowolnieni i  nieskoordynowani, więc nic dziwnego że przegrali z pełnymi wigoru  Afrykanami, którzy pewnie nie przyjęli  żadnej szczepionki, lub wzięli ich bardzo niewiele.

Winą za tę sportową porażkę nie możemy obarczać naszych piłkarzy ani ich trenera,  tylko skandalicznie skorumpowany  system terroru szczepiennego w naszym kraju, który zamienił większość młodych Polaków  w słabeuszy  bądź  kaleki.

Drodzy Rodacy,

Nie możemy obecnie liczyć na pomoc rządu czy Sejmu w ratowaniu naszego narodu przed szczepienną  degeneracją  i zagładą.   Jak wiemy ze statystyk, od kilku lat systematycznie skraca się średnia życia Polaków.  Musimy bronić się sami.  Dlatego apeluję do Wszystkich Państwa. Zbierajmy podpisy pod zaproponowaną przez Stop NOP niezwykle ważną ustawą, która znosi haniebny przymus szczepień w Polsce.  To dla nas jedyny ratunek.   Nie mamy czasu do stracenia. W linkach poniżej  umieszczone są propozycje ustawy i tabela do wydrukowania, na której należy zbierać podpisy. Trzeba je wysłać na wskazany adres w Warszawie.    Byłoby bardzo dobrze,  gdyby każdemu z nas udało się zebrać co najmniej  10 lub 20 podpisów wśród rodziny i znajomych i warto poprosić ich o zbieranie kolejnych podpisów.  Pozostały niecałe 3 tygodnie na tę bardzo ważną akcję, która może zadecydować o przetrwaniu biologicznym naszego narodu.

http://stopnop.com.pl/ustawa/

http://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2018/04/tabela-do-zbiórki-podpisów-STOP-NOP1.pdf

Prof. Maria Dorota Majewska


23 thoughts on “Poszczepienna porażka i de-ewolucja. Prof. Maria Dorota Majewska

 1. Poalcy juz sami siebie skazali na zaglade.
  Dla nich w tej chwili najwazniejsza jest pilka nozna, w przerwach ogladanie plotek z facebooka czy pudelka. A wieczorem bzdurny serial-tasiemiec na dobranoc.

  1. Nie docenia Pani tego narodu jeszcze mozemy cały świat zadziwić a z pomocą Matki Boskiej zwyciężymy. Trochę więcej wiary

   1. Z czyją pomocą Janie ? xD xD A gdzie teraz jest ta „królowa Polski” czy nieba? Setki tysięcy odmówionych „zdowasiek” na różańcach jak widać nie działa, w Polsce jest coraz gorzej, lada moment będą nasze ziemie zawłaszczać za rzekome długi wobec żydów z czasu 2 wojny światowej, amerykańska armia wozi się u nas jak u siebie, żydowskie służby chodzą z bronią i są nietykalni, żydowskie bachory demolują hotele w Oświęcimiu i Krakowie i nikt tych szmondaków nie ma mocy ustawić do pionu. Dopóki nie zwrócimy się do Boga, tylko i wyłącznie do Boga żadnej pomocy nie dostaniemy! A Bóg czeka abyśmy go poprosili i odrzucili raz na zawsze fałszywe kulty.

    1. zwrócimy się do naszej Królowej, Najświętszej Maryi Panny, tylko przez Nią przyjdzie ratunek. Ona jest pośredniczką wszelkich łask. To naszej Pani panicznie boi sie szatan.Jest mi was szkoda, nawróćcie sie na prawdziwą wiare katolicka. Nawet nie wiesz jaki łaski można wyprosić różańcem. Niech bedzie pochwalona Najświętsza Panna Maryja!!

    2. Jan, mylisz się i to bardzo ! Jak możesz pisać takie herezje że tylko przez nią przyjdzie ratunek ? Maria (po waszemu Maryja) nie jest żadną pośredniczką, jedynym pośrednikiem między Bogiem a nami jest Jezus (Isus) i tylko On.
     Szatan się panicznie boi Marii ? Co za bzdury i herezje !!!
     Czyli szatan Boga się nie boi ale panicznie się boi Marii ? Sam chyba nie wiesz jakie bzdury piszesz. Wiesz skąd się ten mit wziął ? Podczas jakiegoś egzorcyzmu demon wyznał, że diabeł boi się Marii. Naiwni dali się nabrać na kolejne kłamstwo szatańskie. Różańcem nie wyprosisz żadnych łask to kolejne demoniczne zwiedzenie.

 2. Ja tam wierzę w Jezusa Chrystusa” wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Jezusie Chrystusie”. Czy Pan Jan i pani Renata już wydrukowali i podpisali? Wasze głosy też są ważne. Tu idzie walka o nasze dzieci, naszą przyszłość, które same nic nie mogą i są całkowicie bezbronne i zależne od nas dorosłych

 3. Ja rowniez polegam wylacznie na Chrystusie. Tak jak jest to zalecone w Biblii. Polegajmy tylko na slowie Boga a nie na tradycjach ludzkich mowiacych, ze Maria Matka Jezusa kroluje w niebie. Na to nie ma ani jednego slowa w Biblii. Malo tego, jest napisane: kto doda chocby jedna litere, temu bedzie dodane kar. Kro odejmie choc jedna, temu bedzie odjete chwaly. Polegajmy tylko na Bogu!

 4. Jak można być tak zaślepionym? Im większe wpływy miała sekta Watykańska tym było gorzej. Rozbiory i likwidacja Polski nie wzięły się przecież z powietrza. Wedle katolickiej wykładni to była taka nagroda za te modły i cuda widy? Setki lat gnojenia na karku, a oni dalej nie potrafią pojąć że przyziemnie zmotywowane chmary pasożytów potrzebują jedynie $ na utrzymanie więc ludność miejscowa musi na nich zarobić. Cała otoczka religijna to tylko taki teatrzyk dla naiwnych żeby kasę wydrzeć. A nawiedzonym przez ducha świętego radzę żeby sami poczytali sobie za co zostali wyrzuceni z Polski Redemptoryści, tak to ci sami od tego radia z Torunia. Mają w swej historii kasację zakonu na terenach Polski za szkodliwą antypolską działalność – a obecnie rządzą razem z PIS. Swym zaślepieniem plujecie na swych przodków, oni w grobach się przewracają bo umierali za wolną ojczyznę a wy na nich kalicie swą głupotą.

 5. Czytam, czytam i tracę wiarę w naród. ” Jest dziś udowodnione ponad wszelką wątpliwość” gdzie, kiedy, jak? Jeden co próbował to udowodnić okazał się być oszustem i wybierał do swoich „badań” dzieci które pasowały jego teorii. Teraz robicie z niego męczennika i ofiarę koncernów kiedy to on sam być może brał szmal za wątpliwe eksperymenty. A o tym całym Chrystusie i innych demonach czy bożkach nawet nie zaczynajcie. Mam nadzieję, że jesteście zwykłymi trollami bo jak w obecnych czasach można wierzyć w istnienie jakiegokolwiek bóstwa. Ludzie latają w kosmos, myślą o kolonizacji innych ciał niebieskich, a Wy bijecie pokłony złotym posążkom.

  1. @kubaxy,
   Problem w tym, że pomysł, że Wszechświat *sam się zrobił z niczego* jest znacznie głupszy, niż powoływanie się na bóstwa.
   Oczywiście rozpowszechnione w Polsce *żydochwalstwo* polegające na modleniu się do jednego z Żydów i jego matki niewiele ma wspólnego z ze światem bóstw (absolutem) ale to ne oznaczą, że owych bóstw nie ma.

  2. ” Teraz robicie z niego męczennika i ofiarę koncernów kiedy to on sam być może brał szmal za wątpliwe eksperymenty”

   Wiadomo ponad wszelką wątpliwość, że brał szmal od amerykańskiego prawnika, który liczył że ugra grube miliony na pozwach. Poza tym przeprowadzał badania na dzieciach bez zgody komisji etycznej, cichaczem opatentował szczepionkę „alternatywną”, oraz zataił oczywisty konflikt interesów. Mowa oczywiście o byłym doktorze Andrew Wakefieldzie, męczenniku ruchu proepidemicznego.

 6. Na dane ewidentnie działała regresja pozorna, pewnie przez Państwo zjawisko nieznane.

 7. Włochy i Francja rozszerzyły program szczepień o szczepienia obowiązkowe. W Niemczech rodzice muszą przeprowadzić rozmowę z lekarzem na temat szczepionek, jeśli tego nie zrobią grozi im kara grzywny. W Australii jeśli rodzice nie zaszczepią dzieci, nie przysługują im żadne świadczenia na dzieci. Serbia ma obowiązek szczepień, W Rumunii (tak jaki w Stanach Zjednoczonych) dzieci, które nie są zaszczepione nie mają dostępu do publicznych placówek edukacyjnych. Tak więc już od samego początku ten artykuł to bzdura. A dalej jest tylko gorzej. Dane wyciągnięte z powietrza (25%, jasne), dalsze wałkowanie autyzmu poszczepiennego, który już dawno został obalony nawet przez badania finansowane przez grupy antyszczepionkowe i wykresy, które można podpiąć nawet pod wynalezienie telewizora.

Comments are closed.