Strona główna > NWO > Postępy żydowskiego konc-łagru NWO

Postępy żydowskiego konc-łagru NWO

2Q1

2Q1

Krajowa baza DNA, to kolejny eufemizm na określenie postępów żydowskiego NWO.

Wieści z amerykańskiego teatru wojny żydowskiego konc-łagru NWO, donoszą o zaawansowanych postępach w tworzeniu tzw. Krajowej bazy DNA.

Krajowa baza danych DNA nadchodzi. Barack Obama powiedział już wcześniej, że tego chce. Decyzja Sądu Najwyższego w zeszłym miesiącu utorowała do niej drogę. DNA tych, którzy popełniają „poważne przestępstwa” jest już rutynowo zbierane w całym kraju. Niektóre stany (np. New Jersey) właśnie zajmują się uchwalaniem prawa, które pozwoli gromadzić DNA osób oskarżonych o popełnienie „mniej poważnych przestępstw”.

Zaś prawo uchwalone za prezydentury G. W. Busha pozwala rządowi federalnemu skanować DNA wszystkich noworodków w Stanach Zjednoczonych. Więc, jak długo potrwa, gdy wszyscy zostaniemy zobowiązani do oddawania próbek DNA do władz? Jak długo potrwa, zanim pobieranie próbek DNA stanie się czynnością rutynową, gdy wybierzemy się w odwiedziny do urzędu komunikacji?

To może brzmieć jak science fiction, ale „eksperci od bezpieczeństwa” oraz pracownicy organów ścigania w całym kraju naciskają na stworzenie krajowej bazy danych DNA. Niestety, nic nie stoi temu na przeszkodzie. Sąd Najwyższy już się wypowiedział.

Sędzia Scalia rozumie bardzo wyraźnie, co Sąd Najwyższy zrobił w zeszłym miesiącu. W swoim sprzeciwie, złożył on następujące oświadczenie: „Nie ma tu żadnej pomyłki: z powodu dzisiejszej decyzji, próbka twojego DNA może zostać pobrana i wprowadzona do krajowej bazy danych, jeśli kiedykolwiek zostaniesz zatrzymany, słusznie lub nie, i to bez względu na przyczynę”.

Ci, którzy promują powstanie krajowej bazy danych DNA twierdzą, że gromadzenie DNA przestępców jest tym samym, co zbieranie odcisków palców, i że wszyscy powinniśmy być gotowi na lekkie wtargnięcie w sferę naszej prywatności, aby społeczeństwo było bezpieczniejsze.

Ale czy to naprawdę tylko niewielka ingerencja?

Gdy już będą mieć DNA każdego Amerykanina, skala możliwości nadużyć absolutnie wzrośnie w niebywały sposób. Wtedy tylko kwestią czasu będzie, zanim identyfikacja DNA zastąpi kartę social security, czy inną formę identyfikacji. W końcu, zaistnieje bardzo realna możliwość, że wszyscy będziemy musieli poddać się „weryfikacji DNA”, zanim dostaniemy się do samolotu, znajdziemy pracę, uzyskamy prawo jazdy lub założymy konto bankowe.

Oczywiście, że nie stanie się to od razu, ale to jest droga, którą właśnie podążamy.

Na początku, próbki DNA pobierano tylko od przestępców seksualnych.

Gdy już powstał ten precedens, zaczęło się pobieranie go od wszystkich osób odpowiedzialnych za poważne przestępstwa.

Teraz biorą je od oskarżonych o mniejsze występki kryminalne.

W końcu będą je brać od nas wszystkich.

Jakieś wątpliwości?

Funkcjonariusze organów ścigania mówią nam dokładnie, czego chcą. Z artykułu w San Francisco Chronicle…

Urzędnicy organów ścigania z Indiany twierdzą, że byłoby im łatwiej walczyć z przestępczością, gdyby powstała krajowa baza danych posiadająca profile DNA wszystkich osób urodzonych w Stanach Zjednoczonych, jako skutek orzeczenia Sądu Najwyższego z zeszłego miesiąca, mówią eksperci...”

Chcą „profili DNA wszystkich osób urodzonych w Stanach Zjednoczonych”. To jest ich cel.

I już zaczynają powoli budować bazę danych. Jeszcze w 2008 roku, George W. Bush podpisał ustawę, która zezwoliła rządowi federalnemu „skanować DNA wszystkich noworodków”…

W kwietniu 2008 r., prezydent Bush podpisał ustawę S.1858, jaki zezwala rządowi federalnemu skanować DNA wszystkich noworodków w USA. Miało to być realizowane w ciągu 6 miesięcy od podpisania ustawy, co oznacza, że to pobieranie jest już teraz w toku. Kongresmen Ron Paul stwierdza, że ta ustawa jest pierwszym krokiem w kierunku ustanowienia krajowej bazy danych DNA…”

Wg New York Timesa, setki tysięcy różnych próbek DNA zostało już pobranych od przestępców z całego kraju …

New York City zgromadził bazę danych z profilami 11 tysięcy podejrzanych o popełnienie przestępstw. W Orange County w Kalifornii, biuro Prokuratora Okręgowego posiada 90.000 profili, wiele uzyskanych od oskarżonych o niewielkie czyny, którzy dali zgodę na pobranie swego DNA jako część ugody lub w zamian za to, że zarzuty wobec nich zostały umorzone. W Central Florida, kilka agencji organów ścigania połączyło swoje bazy danych DNA. Baza w Baltimore zawiera DNA ponad 3000 ofiar zabójstw…

A gdy będą już mieć twoje DNA pobrane przez jedną z tych agencji, to nieuchronnie trafi ona do innych.

W rzeczywistości, porozumienia o wymianie danych o DNA stają się coraz bardziej powszechne. Ostatnio, USA Today poinformowała o znaczącej umowie międzynarodowej dotyczącej wymiany DNA między naukowcami…

Utworzenie międzynarodowego konsorcjum naukowców zajmujących się badaniem genomu z 41 krajów, potencjalnie przybliża nas o krok bliżej do takiej rzeczywistości, kiedy to ogłoszono w tym miesiącu o zawarciu nowego porozumienia o wymianie danych wobec spodziewanego zalewu próbek ludzkich genomów, wymagających szeregowania w najbliższej przyszłości, gdy koszty spadną do obecnego poziomu MRI”.

Niestety, niewiele już stoi na przeszkodzie do utworzenia krajowej bazy danych DNA. Barack Obama już mówi, że czegoś takiego chce…

Krajowy rejestr staje się ważną sprawą, ponieważ mamy przecież wiele różnych stanów, a one mogą mieć swoją bazę danych, ale jeśli nie będą dzielić się nimi z sąsiednim stanem, to możesz mieć faceta z Illinois, który jeździ sobie po Indianie, a oni o tym wzajemnie się nie informują„.

Amerykanie po prostu przestali zabiegać o swoją prywatność, jak kiedyś. Wystarczy spojrzeć na to, jak małe zamieszanie dzieje się wokół skandalu szpiegowskiego NSA.

A wydaje się, że jeszcze gorzej jest w Europie. Według nowego sondażu, Europejczycy są zdecydowanie „za” wprowadzeniem danych biometrycznych w dokumentach tożsamości i paszportach…

Według nowego badania przeprowadzonego przez Steria, większość obywateli Europy popiera wykorzystanie danych biometrycznych do identyfikacji przestępczości oraz dla dokumentów osobistych i paszportów, choć nieco mniej niż połowa popiera technologię zastąpienia tymi danymi numery PIN do kart bankowych.

…sondaż przeprowadzony wśród obywateli UK, Francji, Niemiec, Danii, Norwegii i Szwecji wykazał, że 81 procent respondentów uważa biometrię do identyfikacji w sprawach przestępczości za dobrą rzeczą, a 69 proc. popiera wykorzystanie biometrii w dowodach osobistych lub paszportach.

W szczególności, 81 procent obywateli francuskich faworyzuje stosowanie technologii biometrycznych w dokumentach tożsamości, a także 74 procent duńskich respondentów i 68 procent brytyjskich respondentów. W całej Europie, 69 procent było również za korzystaniem z biometrii jako formy kontroli dostępu do miejsc wymagających bezpieczeństwa…

Niestety, prawda jest taka, że zachodnie społeczeństwa stały się w niezwykłym stopniu „ogłupione” i przyzwyczaiły się do tych taktyk rodem z Big Brothera.

Jeden z takich przykładów jest zamieszczony poniżej. W tym filmie można oglądać zwolenników Obamy podpisujących petycję w sprawie uchylenia Bill of Rights …

http://www.youtube.com/watch?v=k0he0cqHH20

Co u diabła, dzieje się z tym krajem?

Państwo policyjne Wielkiego Brata powstaje wokół nas, a tylko garstkę ludzi to obchodzi.

W swoim sprzeciwie wobec decyzji Sądu Najwyższego, który w zasadzie zalegalizował utworzenie krajowej bazy danych DNA, sędzia Scalia napisał, co następuje: „Może to i mądre, skoro Trybunał tak uważa, aby stworzyć wszystko-widzącego Lewiatana po to, żeby mógł on chronić nas wszystkich lepiej. Dumni ludzie, którzy napisali kartę naszych swobód nie byliby jednak tak skorzy, tak chętni, aby głosić hasła potrzeby kontroli królewskiej”.

Bardzo mądre słowa.

Mam nadzieję, że uda nam się przebudzić więcej Amerykanów, aby zdali sobie sprawę z mądrości zawartej w naszych fundamentalnych dokumentach.

Jeśli nie, to obawiam się, że krajowa baza danych DNA, będzie tylko początkiem.

źródło: http://investmentwatchblog.com/the-coming-national-dna-database-eventually-there-would-be-a-very-real-possibility-that-we-would-all-have-to-submit-to-dna-verification-before-we-could-get-on-an-airplane-get-a-j/

przygotował: stophasbara

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *