Strona główna > Dziennikarstwo śledcze > Postępactwo: rozkwit burdeli dla zoofilów

Postępactwo: rozkwit burdeli dla zoofilów

zboczeniec
goldsteinjpg
„Starszy brat w wierze”, Goldstein, przekazuje „znak pokoju” dla wszystkich judeo-chrześcijan

Postępactwo na judeo-chrześcijańskim Zachodzie powoduje, że burdele dla zoofilów „rozkwitają w całych Niemczech”, ostrzega obrończyni praw zwierząt. Zboczeńcy traktują seks ze zwierzętami jako „wybór stylu życia”.

Burdele ze zwierzętami rozprzestrzeniają się po całych Niemczech szybciej niż kiedykolwiek dzięki ustawie, która sprawia, że porno ze zwierzętami jest nielegalne, ale seks ze zwierzętami jest zgodny z prawem.

Madeleine Martin powiedziała gazecie Frankfurter Rundschau, że obecne przepisy naruszają zasady ochrony zwierząt przed drapieżnymi zoofilami, którzy coraz częściej usprawiedliwiają się etykietą „wyboru stylu życia”.

Podkreśliła jeden przypadek, gdy farmer w Gross-Gerau, w południowo-zachodnim regionie Niemiec zauważył, że jego do tej pory przyjazne stado owiec, zaczęło unikać kontaktu z ludźmi.

Szokujące odkrycie: Pani Martin opowiedziała, że człowiek ten zamieścił kamery CCTV w krokwiach swej stodoły i dowiedział się, że wielu ludzi, ukradkiem w środku nocy, wchodziło do stodoły, aby wykorzystywać seksualnie jego ukochane zwierzęta.

„Obecnie w Niemczech dozwolone jest istnienie burdeli ze zwierzętami”, powiedziała Martin gazecie i dodała, że ludzie bagatelizują ten problem, opisując go jako „wybór stylu życia”.

Uzbrojona w szereg podobnych przykładów, pani Martin domaga się od rządu kategorycznego zakazu zoofilii w całym kraju.

W Niemczech są nawet „erotyczne zoo”, gdzie dokonuje się gwałtów na zwierzętach od lamy do kóz.

W listopadzie ubiegłego roku władze niemieckie stwierdziły, że zamierzają przywrócić starą ustawę zakazującą seksu ze zwierzętami, gdy okazało się, że nastąpił gwałtowny wzrost przypadków zoofilii oraz witryn internetowych promujących ją. (Lecz w sprawie zeszłorocznego „wybryku” sądu w Koeln, gdy orzeczono, że obrzezanie jest sprzeczne z niemieckim prawem, judeo-Bundestag w trybie pilnym zebrał się na nadzwyczajnej sesji, przerywając urlop letni – przypis).

Niemiecka grupa zoofilów pod nazwą ZETA ogłosiła, że na drogę prawną powinien trafić zakaz zoofilii, a prawem zagrożone być powinno zakazywanie zoofilii.

O innych „postępach” donosi ten materiał:

Międzypłeć, nowy „niemiecki” wynalazek

źródło: http://theuglytruth.wordpress.com/2013/08/21/in-the-judeo-christian-west-bestiality-brothels-are-spreading-through-germany-warns-campaigner-as-abusers-turn-to-sex-with-animals-as-lifestyle-choice/

przygotował: stophasbara

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.