Strona główna > Polska > Pospolite Ruszenie Polaków

Pospolite Ruszenie Polaków

Szanowni Państwo,

obecna sytuacja Państwa Polskiego wymaga radykalnej przebudowy. Dzisiaj żyjemy w  surrealistycznej (nie)rzeczywistości.

W dużych miastach widzimy szklane i aluminiowe gmachy, na ulicach luksusowe auta, w telewizji uśmiechnięte i zadowolone twarze prezenterów i polityków.

Ale za tą fasadą kryje się inna, prawdziwa Polska, Polska powiatowa, Polska drugiej kategorii; bezrobocie, śmieciowe umowy, w wyniku których rośnie armia przyszłych emerytów bez emerytur, armia przyszłych lokatorów mieszkania pod mostami i w kanałach, już teraz rosnąca liczba samobójstw z powodów ekonomicznych. Ci, którzy chcą tego uniknąć, głównie młodzi ludzie wyjeżdżają „za chlebem”, bezpowrotnie zubożając Polskę o najzdrowszą, produkcyjną tkankę społeczną. Dodajmy do tego koszmarny, ponad bilionowy dług publiczny, który ciągle w zastraszającym tempie rośnie, vide tzw. zegar Balcerowicza, który powinien nazywać się „Długiem Balcerowicza”.

 Można do tego dodać niedokończone a już psujące się autostrady, „sypiący się”, a wybudowany na mistrzostwa Euro w 2012 roku Dworzec Wschodni w Warszawie i tysiące innych przykładów patologii a także zlikwidowanych zakładów pracy i całych gałęzi przemysłu. Polska staje się jedynie wyrobnikiem i rezerwuarem siły roboczej dla obcego  kapitału, który już przejął za bezcen  prawie w całości najlepsze „srebra rodowe” Polski w postaci naszej własnej produkcji i własnego przemysłu, z którego jeszcze do lat 80. ubiegłego wieku byliśmy dumni i samowystarczalni. Dzisiaj tego już nie ma i tak wygląda dzisiaj prawdziwa Polska.

Czy można się z tego otrząsnąć?

Można. Niech za przykłady posłużą takie kraje jak Islandia i Węgry! W internecie można dojrzeć wielkie wrzenie zaniepokojonych tą sytuacją Polaków. Tworzą się różne ruchy, które chcą zatrzymać ten proces i odwrócić te zabójcze dla Polski tendencje. Które z tych ruchów są autentyczne, trudno na pierwszy rzut oka stwierdzić? Ja natrafiłem na ruch o nazwie Komitet Wyborczy Wyborców „Pospolite Ruszenie Polaków” .

Adres: www.komitetwyborczywyborcow.pl

Angażuję się w ten Ruch, bo przecież coś trzeba robić. Na jesieni odbędą się wybory do Sejmu i Senatu. Nie wiem, czy uda się do tego czasu dotrzeć do znacznej liczby świadomych obecnej sytuacji Polaków?

Jednak nie możemy tracić wiary.

Róbmy coś bo nic nie robiąc na pewno Polacy utracą swój kraj i staną się jedynie mniejszościową nacją pośród obcych przybyszów, bo młodzi wyjeżdżają a dla Polaków chcących wrócić do swojej Ojczyzny Polaków ze Wschodu piętrzone są trudności.

Osoby zatroskane losem naszej Ojczyzny, do których dotrze ten list proszę o zbieranie podpisów, wspierających zgłoszenie Komitetu Wyborczego Wyborców „Pospolite Ruszenie Polaków” i odsyłanie tych list na adres podany w załączonej także Deklaracji przystąpienia do budowy Nowej Epoki Dobrobytu Materialnego i Duchowości.

Bogusław Homicki

Zał.:

Deklaracja budown. NOWEJ EPOKI DOBROBYTU

&

LISTA KWW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 7 = 2