Strona główna > Rosja > Posłuchajcie tego zaprzańca, apostatę Cyryla !

Posłuchajcie tego zaprzańca, apostatę Cyryla !

Wy, jego obrońcy, czego wam jeszcze potrzeba żeby on zrobił ? Patriarcha Moskiewski i Wszechrusi Cyryl publicznie i otwarcie, na cały świat, zaparł się Prawdziwego Boga, Trójcy Świętej !!! Oświadczył on mianowicie, że chrześcijanie i muzułmanie, którzy wierzą w Allacha, zwracają się w modlitwie do tego samego, jednego Boga !!!

a0

W ten sposób patriarcha Cyryl zrównał obrzydliwego, odrażającego allacha z Trójcą Przenajświętszą, przez co złamał Pierwsze Przykazanie Boże: „Jam jest Pan, Bóg twój, nie będziesz miał bogów cudzych przede mną”.

Muzułmanie nie wierzą ani w Trójcę Przenajświętszą ani w Jezusa Chrystusa jako Syna Bożego. Dlatego uznając allacha za prawdziwego boga patriarcha Cyryl wyparł się Trójcy Przenajświętszej. Przy czym to zaparcie się Prawdziwego Boga przez fałszywego patriarchę Cyryla, i dla duszy zgubne, i to jego pouczenie, zostały zamieszczone na oficjalnej stronie internetowej Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej Moskiewskiego Patriarchatu, która to strona jest Amboną, z dużej litery , ponieważ oglądają ją i czytają na całym świecie.

Dlatego zapytamy, co wy, obrońcy Cyryla i przeciwnicy stosowania 15 reguły, możecie jeszcze powiedzieć i jak argumentować swoje stanowisko o niedopuszczalności zaprzestania wspominania imienia tego zaprzańca i apostaty? NIC !!!

—————————————————————————————————————————–

Dnia 16 kwietnia 2017 roku, w dzień święta Świętego Zmartwychwstania Chrystusowego, Jego Świątobliwość Patriarcha Moskwy i Wszechrusi odwiedził dziecięcy szpital kliniczny Ministerstwa Zdrowia Federacji Rosyjskiej.

Fałszywy patriarcha Cyryl: „…Dlatego módlcie się z całego serca, proście Pana o pomoc. Wiem, że tutaj są i chrześcijanie i muzułmanie. Każdy zwraca się do jednego i tego samego Boga Stwórcy. I w odpowiedzi na to otrzymujemy rzeczywistą pomoc Bożą.”

Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=pqvZ2IUcf4s

a7

a1

a,a

a1

a22

a44

a5

a2

Patrz także

Patriarcha w Świątyni Antychrysta. Jedność w Lucyferze

Nie uczestniczcie w dziełach ciemności

Żydomasoneria grasuje w Cerkwi

Apostazja: Aborcja, bar, sauna, stół bilardowy na terenie prawosławnego monasteru

Patriarchat Moskiewski, narzędzie w rękach agenta Putina

NEW WORLD ORDER: NOWY ŚWIATOWY KOŚCIÓŁ LUCYFERA

ASTANA stolicą Iluminatów – czyli nie wszystko złoto co się świeci

Na podstawie: http://3rm.info/main/67190-vy-poslushayte-etogo-bogootstupnika-ego-zaschitnichki-chto-vam-esche-nuzhno-chtoby-on-esche-sdelal-video.html

Data publikacji: 25.04.2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *