Strona główna > Polska > Posel IV kadencji Sejmu, Zdzisław Jankowski o 35 rocznicy stanu wojennego

Posel IV kadencji Sejmu, Zdzisław Jankowski o 35 rocznicy stanu wojennego

Polska nie jest własnością tego czy innego lidera partii, tego czy innego ugrupowania, ani nawet jednego pokolenia. Polska to jest cały ciągu pokoleń, wszystkich tych, które były i które będą”.

a

Nie wiem dlaczego obecne elity chcą przerwać ciągłość Państwa Polskiego i uznać PRL za nie były, które określają oni, ze służyły Sowietom, co jest nie prawdą, przynajmniej od rządów Gomółki. Wiedze mam  swoją,  ale i pogłębioną wiedzą mojego śp Ojca. Mieliśmy swoje granice PRL-u, byliśmy państwem suwerennym, przynajmniej po stronie gospodarczej. Obecnie jesteśmy korporacją,  dawnych państw kolonialnych, zniszczonej gospodarki, bez własnej produkcji. Byłem w Sejmie rozbiorowym i wiem co piszę.  Od 1989r do dziś, jesteśmy uzależnienie od kolonialnej Unii, bez granic, które  poszerza imperium globalne, a państwo Polskie stało się korporacją, zarejestrowaną Waszyngtonie.  Polaków, traktuje jako towar handlowy na sprzedaż.  

Mogą tylko tak robić zdrajcy, renegaci, mafie, paserzy, świat przestępczy, przewracając polakom i robiąc nam mętlik w głowie. Niektórzy posłowie, którzy są zapraszani do mediów, swoimi wypowiedziami szkodzą Polsce i Narodowi Polskiemu. Wstydzę się za nich. Zgoda buduję nie zgoda rujnuję, Polacy  potrzebują  pracy, chleba i godnego życia a nie igrzysk. Każdy system ma wady i zalety.  Każde państwo jest reżimem.  PRL w czasie Stalinowskim był reżimem, zbrodniczym do 1953 roku do śmierci Stalina, gdzie Bermanowie, Radkiewiczem, Mincem –żydzi, wymordowali 250 tyś patriotów Polskich. Zródło IPN.  Od 1956 przyszły lepsze czasy, Gomółka zakazał zabijania patriotów. Było też reżimem, ale dla rządzących,  bo nie mogli rozkradać dobra narodowego, Polska za Gomółkę, Gierka się budowa i stała się potęgą gospodarczą na 7 miejscu w świecie wdg. ONZ 1975r. bezrobocie nie było znane.   Stan Wojenny wypaczył  polskie życie polityczne na wiele lat, internując tysiące patriotów  „Solidarności”  i całe biuro polityczne PZPR na czele z Gierkiem i częścią Komitetu Centralnego. Zginęło 100 osób po obuch stronach, 10 tysięcy internowano, setkom patriotów wydano paszporty w jedną stronę, na zachód. Zostawili  karierowiczów, kłamców, rządnych władzy i panowania nad Polakami.  Dlaczego?  By robili swoje interesy i wyprzedawali Polskę na raty, mamiąc naród.  Chcieli dać tez bilet Marianowi Jurczykowi, legendzie Solidarności, ale odmówił.   Stan Wojenny, czy był dobry, czy zły niech określą historycy.  Wojciech Jaruzelski wydał swoją  książkę, ale jest niedostępna. Dlaczego???

Powstałe elity III RP przy „Okrągłym Stole” założyły, likwidację gospodarki narodowej, a dozorowały ten cały proces służby bezpieczeństwa, to co było społeczne, polskie, nasze, zniszczyć, w to miejsce pobudować swoje, prywatne, mówił w mediach o tym śp Geremek, który nie ukrywał swojego pochodzenia, i że nienawidził Polaków. Pisała też o nim Pani Anna Kroll.   Zycie pokazało że przekształcili oni Polski w rynek zbytu dla towarów zachodnich,  stworzyli państwo usługowe na 76 miejscu w świecie, bez żadnych perspektyw rozwoju z aparatem represji syjonistycznej, który pozbawił dorobku wielu pokoleń Polaków i dorobku II RP i dorobku PRL-u nieznanej w 1000 letniej historii Polski. Młodzież polską wygnał za granice za chlebem, do niewolniczej pracy bez żadnych uprawnień.

Polska została zwabiona do Unii podstępem, obietnicami bez pokrycia. Polska stoi na skraju przepaści.  Pozbawiono Polskę 95% sektorów strategicznych, likwidując 10 milionów miejsc pracy.. Gdzie, ludzie pracy nie mogli się odnaleźć, kiedy wyrzucano ich na bruk, gdzie ze stresów dostawali zawały serca,  popełniali samobójstwa, rozwody rodzinne, powstawały obszary biedy?  Maszyny z fabryk wywożono do Niemiec, Izraela, Estonii  i Ukrainy.  Mój zakład ZE PAK jako Przewodniczący obroniłem przed wyprzedażą 1992-93r firmie  niemieckiej ‘Simens”, zakładając szybko Związek Zawodowy S-80 Mariana Jurczyka.  Tej tragedii narodu Polskiego w rocznicę 35 lat Stanu Wojennego nikt nie wspomina.  Szkoda!  Czy za to, co zrobili oni, nas Polaków kiedyś przeproszą?  Nie neguję, ze nie było w PRL-u oprawców, oni pozostali oprawcami do dziś i służą obecnej władzy III RP.   Sam doświadczam procesów sadowych, ze strony wysokiego urzędnika samorządowego, oficera, ubeka, milicjanta, za głoszenia prawdy w moim środowisku gminnym. Czy to nie jest niszczenie elit narodowych.

Poznałem inne, innych podobnych, którzy dokonali zbrodni w gminie Białośliwie 3.09.2016r, mojego kolegę porwali z jego posesji, zbili na kwaśne jabłko nie do poznania i wsadzili do więzienia,  trzy dni nie dawali mu jeść, dlatego że nie chce przeprosić jakiegoś mafiozę, z wydanego wyroku  przez Sąd Chodzieży. Czy śmierć działacza Kukiż 15 poprzez pobicie przez policję, godząc w ich ludzką niewinność, bez żadnej odpowiedzialności cywilno prawnej.  Ostatnio zapukali do drzwi służby bezpieczeństwa, przeprowadzając rewizję działaczy PDS wielu  wsiach i domach ziemi Świętokrzyskiej. Ukradli, zabrali im, z mieszkań nawet, pamiątkowe starocie, militaria, które pozostawili im dziadowie.  Kto ich wysłał? Kim oni byli, zapytajmy się?  Mamy małą świadomość tego zagrożenia: publikuję KIP rodzącym się ludobójczym syjono-banderyzmem na Ukrainie i programem eliminacji Polaków innymi metodami.  Może się powtórzyć drugi Wołyń. Było zapotrzebowanie w 2012r na ścianie wschodniej Polski 2 tysiące. policjantów, zgłosiło się około 11 tys. osób i po weryfikacji przyjęto tylko Ukraińców.  

Przypuszczam, że pozbawiając obecnie przywilejów ludzi aparatu tamtych z PRL-u, chcą  niektórzy podpowiadacze  zemścić się na niektórych PZPR-owcach,  dlatego, ze na zmianie systemu nie udało się dokonać wcześniej w latach 1956,1968, 1970 i 1980.  Udało im się to dokonać 1989 przez Okrągły Stół i magdalenkę, przy pomocy Bolka,  który zdradził pierwszą Solidarność i 21 postulatów i zdradził mając 10 mln.  robotników – żołnierzy, które podpisał porozumie ze stroną rządową PRL-u.  Oszukując ich usiadł  do Okrągłego Stołu, ze zydlami, gdzie sprzedał Polskę zachodnim kapitalistom.  Zrobił to za pieniądze z Zachodu,  pisała o tym śp Anna Walentynowicz w rękopisie, który dostał się faxsem do środków przekazu, oraz publikowano w programie 10.12.2016r TVP Info „STUDIO POLSKA”. 

Niektóre wypowiedzi działaczy, którzy brali udział w tej czarnej robocie solidarnościowej, poprzez współprace czeskiego później Prezydenta Hawla.  PIS po roku rządów nic nie zrobił, by odsunąć ustawami ze sceny politycznej przestępców, zdrajców, którzy grasują po różnych szczeblach instytucji państwa, do dziś.   Może tak im jest na rękę?   Może mają następne pomysły niszczenia polskości. A może otworzą się im oczy.   Co robić?    Aby Polska była Polską i odzyskała utraconą suwerenność. Należy pozbyć trucizny “Okrągłego Stołu” który zatruwa nas i oddać władzę prawdziwym Polakom, którzy mają dobrą metrykę urodzenia.   Najlepiej dać władzę wojskowym, bo mundur zobowiązuje i robi wrażenie na Narodzie.  Uwierzyć we własne siły, tak jak w latach 80-tych i wyzbyć się naiwności, ze brukselskie partie PO, PIS, SLD, KOD i inne, nam coś dadzą. Nic nie dały i nie dadzą , tylko jeszcze więcej ukradną. Ta kłótnia ich, to jest dalej dzielenie narodu polskiego, to jest gra na naszych sentymentach, naiwnościach, na której pozbawiliśmy się sami  naszego dorobku i dorobku naszych ojców.   

Obecna Polska stoi przed plutonem egzekucyjnym judo-germańskiej Unii, Ostatnio ruchy wojsk germańskich na terenie Polski w dawnych Prusach i wizyta w listopadzie 2016r.z PIS prawie wszystkich członków Rady Ministrów z Panią Premier i wielu posłów do Izraela, powinna nam coś podpowiadać i uświadamiać, ze to nie jest rząd Polski, tylko Izraelski i to jest mój niepokój. Z koalicji  Ziobro i Gowina nie zabrali?  Tusk tez w lutym 2011r wizytował z Radą Ministrów w Izraelu, nie zabierając też z koalicji  ministrów z PSL-u. Coś mówi to o osobie, dlaczego ich nie zabrał? Odpowiedzcie sobie sami?  Myślę ze nadszedł czas, byśmy my Polacy wyciągnęli wnioski z przeszłości jak i obecnej rzeczywistości i  jeszcze raz podjęli próbę ratowania Polski. Wszystkie kłótnie i podziały nie rozwiążą Polskich problemów. W ramach prawa i demokracji dokonajmy takich zmian politycznych, które skupić ludzi szlachetnych, dla  których Polska będzie Polską.   Polacy!   Dlatego zwracam się do Was jako poseł IV kad. do wszystkich, całego pokolenia Polaków, którzy podzielają mój nasz niepokój o włączenie się do walki o Prawdziwą, Wolna i Sprawiedliwą Polskę. Bez naszego czynnego udziału, zostanie ona wymazana z mapy Europy i Świata czego w naszych dziejach doświadczaliśmy dwukrotnie.  Nasza bierność będzie oznaczała naszą klęskę a być może naszą osobistą i narodową zdradę.

Zdzisław Jankowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *