Strona główna > Bliski Wschód > Porwanie narodu – اختطاف شعب

Porwanie narodu – اختطاف شعب

porwanie całego Narodu Palestyńskiego

Jeśli chodzi o syjonistów, wszystkie formy logiki są ignorowane i świat jest wywracany do góry nogami: prawo jest złe, a co złe staje się prawem; sprawiedliwości staje się krzywda, a niesprawiedliwość staje się sprawiedliwością; Ofiara jest postrzegana jako dręczyciel i prześladowca jest postrzegany jako ofiara; porwany staje się porywaczem, gdy porywacz staje się porwanym.

porwanie całego Narodu Palestyńskiego

Na każdym etapie historii istnieje siła, która określa standardy moralne i dostosowuje je zgodnie z własnym moralnym kompasem. Dziś, choć widzimy urzędników palestyńskich dzielących własną krew przyjmując kodeks moralny zbliżony do standardów syjonistów, a nie prawdę i sprawiedliwość, kierują się wiarą w swoich własnych ludzi.

W tym wypaczonym światopoglądzie izraelska armia ma prawo do karania milionów Palestyńczyków z Zachodniego Brzegu i Strefy Gazy, ich okupowania i izolowania od zewnętrznego świata. Ma prawo do nalotów i bombardowań, naruszania świętości tysięcy domów, terroryzowania ich mieszkańców; i ma prawo do aresztowań setek Palestyńczyków i torturowani ich w najbardziej brutalny sposób.

Armia ma również prawo do przemieszczania, przenoszenia, wyrzucania Palestyńczyków z ich własnych miast i zbombardować każdego kogo chce, kiedy tylko chce i gdzie tylko chce. Tymczasem władze Autonomii Palestyńskiej w Ramallah mówią: „Przepraszamy za nich; są bardzo źli”. Z tego powodu siły bezpieczeństwa Palestyńskiej Autonomii porzucone zostały na ulicach Zachodniego Brzegu stając się łakomym kąskiem dla „złych” izraelskich żołnierzy.

Przestępstwem popełnionym przez ruch oporu jest to, że (rzekomo) porwali trzech nielegalnych osadników, natomiast nikt nie wspomina o syjonistach odpowiedzialnych za porwanie całego narodu. Okupują cały Naród w Strefie Gazy pozbawiając ludzi wszystkiego. Izolowanie ich na Zachodnim Brzegu, całkowicie odcinając od świata, przeprowadzając naloty na ich domy i naruszając wszelkie ich świętości.

Informacja o porwaniu trzech nielegalnych osadników okrążyła już kilka razy cały świat, ale porwanie całego narodu nie spowodowało nic, aby światowi politycy spróbowali się do tego mieszać i o tym wspominać.

tł. z arab. ls

اختطاف شعب

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + 3 =