Strona główna > Polska > Portal Fronda to antypolski szmatławiec szkalujący polskich patriotów

Portal Fronda to antypolski szmatławiec szkalujący polskich patriotów

Nazywanie pana Grzegorza Brauna oraz innych patriotów protestujących przeciwko ewidentnym oszustwom PKW ruskimi agentami i V kolumną jest obrzydliwością na której wyrażenie nie sposób znaleźć żadnych cenzuralnych słów. Portal Fronda ukrywający się pod maską „polskiego katolicyzmu” pokazał swoje prawdziwe antypolskie oblicze.

5131-57645131-57641379435316.jpg

Dnia 20.11.2014 na portalu „katolickim” Fronda ukazał się szkalujący Polskich patriotów artykuł, poniżej  jego treść :

„Podczas demonstracji przed Państwową Komisją Wyborczą w dniu dzisiejszym, członkowie Kongresu Nowej Prawicy, Ruchu Narodowego, oraz Grzegorz Braun, organizacje jawnie prorosyjskie, zajęły siedzibę PKW. Od wielu miesięcy opisujemy działalność wyżej w/w organizacji i osób i ich prokremlowskie afiliacje polityczne (Zobacz: Grzegorz Braun pod Grunwaldem, Ukąszeni przez Putina: Korwin-Mikke, Winnicki, Max Kolonko, Michalkiewicz i inni!, Janusz Korwin-Mikke „pogodzić się z rolą wasala”, Ruch Narodowy zawsze wierny… Moskwie?, Moskwa chce uwieść młodych patriotów) Działalność tych ugrupowań, w tym Grzegorza Brauna (oddelegowanego do „radykalnych” katolików, wielbiciela Putina) grozi, inspirowaną przez siły zewnętrzne próbą destabilizacji naszego państwa.Dlatego niniejszym wzywamy powołane do tego organy państwa Polskiego oraz liczące się siły polityczne do powstrzymania przed skutkami destabilizacji Ruch Narodowy, KNP – uzurpatorów reprezentacji narodu.”

http://www.fronda.pl/a/v-kolumna-putina-zajmuje-pkw-gdzie-jest-panstwo-polskie,44210.html

https://www.youtube.com/watch?v=PqNbpPGO3vU

Grzegorz Braun

Osobie, której los Polski leży na sercu, pana Grzegorza Brauna przedstawiać nie potrzeba, jest on wybitnym patriotą, publicystą, twórcą filmów dokumentalnych, który często gościł na stronach Wolnej-Polski.

http://wolna-polska.pl/?s=grzegorz+braun

W 2005 roku Braun stworzył słynny film dokumentalny pt. Plusy dodatnie, plusy ujemne opisujący współprace Lecha Wałęsy z SB. Wśród najnowszych filmów reżysera znajdują się:

  • Transformacja– reżyseria, 2012
  • Poeta pozwany– reżyseria, 2012
  • Towarzysz generał idzie na wojnę– reżyseria (wraz z Robertem Kaczmarkiem), 2011
  • Eugenika – w imię postępu– reżyseria, 2011
  • New Poland– reżyseria (wraz z Robertem Kaczmarkiem), 2010
  • Towarzysz generał,2009
  • Marsz wyzwolicieli,2009
  • TW Bolek– scenariusz i reżyseria (wraz z Robertem Kaczmarkiem), 2008

W kwietniu 2007 G.B. ogłosił, że znany językoznawca, profesor Jan Miodek był konfidentem SB, za co został mu wytoczony proces, który przegrał. Wrocławski Sąd Apelacyjny oddalił apelację Brauna, podobnie jak Sąd Najwyższy, który wyrokiem z 10 września 2009 dodatkowo nakazał Braunowi przeprosić prof. Miodka w prasie ogólnopolskiej i Radiu Wrocław. 29 maja 2010 Braun złożył skargę przeciw Polsce przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka, powołując się na artykuł 10 (prawo do wolności słowa) Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. Postępowanie rozpoczęło się 14 marca 2013 i zakończyło się w listopadzie 2014 wyrokiem Trybunału stwierdzającym, że polskie postępowania sądowe bezspornie naruszyły wolność wypowiedzi i skazującym Polskę na wypłacenie odszkodowania i zadośćuczynienia Braunowi.

Fronda – PiS

Pod siedzibą PKW zgromadzili się przede wszystkim młodzi ludzie, którzy mają dość obłudy i manipulacji oraz oglądania tych samych twarzy rozkradających nasz kraj przez ostatnie 25 lat, a wyborcze fałszerstwa przelały czarę goryczy. Więcej w artykule Wybory samorządowe to kpina z Polaków

Fronda jest tubą propagandową PiS, partii która nie jest żadną alternatywą dla Wolnej Polski, to syjonistyczna partia żerująca na „katolickim” elektoracie, którą bezbłędnie zdemaskował historyk i publicysta Henryk Pająk. Więcej w artykule PiS – syjonistyczna agentura

Michał KK

Źródło

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rozpoczela-sie-okupacja-pkw-2014-11

http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Braun

a

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *