Strona główna > Bez kategorii > PONAD 90% LUDNOŚCI ROSJI TO BIEDACY I NĘDZARZE

PONAD 90% LUDNOŚCI ROSJI TO BIEDACY I NĘDZARZE

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=37135

Data publikacji: 7.05.2012

Tłum. RX

Tam gdzie żyd tam nędza, ból i śmierć !!!

W Rosji prawie nie obserwuje się istnienia średniej klasy z tego powodu, że 96% Rosjan jest w rzeczywistości biedakami i różnią się tylko między sobą stopniem ubóstwa. Stosując zachodnie kryteria minimalnego dochodu, Rosja automatycznie plasuje się w grupie najbiedniejszych krajów Trzeciego Świata. Podstawową przyczyną ubóstwa i biedy w Federacji Rosyjskiej jest przyczyna ekonomiczna. Oznacza to, że ludziom wypłaca się zaniżone wynagrodzenie. Pośród obywateli Rosji powstało fałszywe przekonanie, że średnia klasa to ludność plasująca się między biednymi a bogatymi. Wielu mieszkańców Rosji, którym wystarcza pieniędzy na egzystencję, zalicza siebie do klasy średniej. To jest fałsz.

Większość takich obywateli, według kryteriów socjologicznych, zalicza się do ludzi ubogich pomimo posiadania wyższego wykształcenia a czasami ukończenia dwóch fakultetów.

Takim podejściem grzeszą właśnie oficjalne rosyjskie źródła, podając z przekonaniem, że w Federacji Rosyjskiej do klasy średniej zalicza się 20% społeczeństwa. Ale ta iluzja dobrobytu rozsypuje się w pył w zetknięciu ze światowymi kryteriami dotyczącymi klasy średniej.

Po kilkudziesięciu latach harówy dla żydokomuny zasłużony wystawny obiad z pańskiej łaski żydoliberałów.

„Według oświadczeń Instytutu Socjologii Rosyjskiej Akademii Nauk, do klasy średniej w Rosji można zaliczyć 28 milionów ludzi lub inaczej 20% Rosjan”- ich dochód na głowę wynosi 13 tysięcy rubli (około 1,3 tysiąca zł.) a powierzchnia mieszkalna z której korzystają wynosi 20 metrów kwadratowych lub więcej. Jednak według standardów światowych nie zaliczają się oni do klasy średniej. Bank Światowy za wskaźnik klasy średniej uważa dochód w wysokości 3,5 tysiąca dolarów na głowę miesięcznie. W USA wskaźnikiem przynależności do klasy średniej jest dochód 2 tysięcy dolarów miesięcznie na osobę. Zgodnie ze światowymi kryteriami dotyczącymi klasy średniej do tej grupy społecznej w Rosji można zaliczyć 3% do 7% ludności, do tego włączając 1% bogatych. Tak więc rzeczywista liczba ludności należącej do klasy średniej to 2% do 6% ludności Rosji.

Ci ludzie mogą sobie pozwolić na zakup komfortowego mieszkania i drogiego, zagranicznego samochodu bez zaciągania kredytów, obciążania hipoteki i pożyczania pieniędzy. Zdecydowana większość ludności Rosji, według wszystkich kryteriów światowych, należy do grupy ubogich. Bardzo duża, wielomilionowa część ludności Rosji jest, według światowych standardów, społeczną grupą nędzarzy i to nie tylko bezdomni i żebracy. Nędzarzami można nazwać te rodziny, których dochód nie osiąga 5,5 tysiąca rubli na osobę miesięcznie (za tę kwotę teoretycznie człowiek może w Federacji Rosyjskiej, według standardów państwowych, przeżyć). Odpowiednio do grupy nędzarzy można zaliczyć bardzo wielu emerytów, mieszkańców wsi, mieszkańców prowincji, obywateli pracujących na niskopłatnych posadach i posiadających jednocześnie dzieci lub niepełnosprawnych członków rodziny i także uczących się studentów.

Wampir?
Rozsądni i myślący Rosjanie mówią wprost. Zbrodnicza, chazarska, satanistyczna bydłokracja!
Judejska ekonomia to judejskie pałace, jachty, dolarowe prostytutki i gojowska nędza, łzy i ból.
Pierożki-luksus, mięso-wystawność, twaróg-przepych, słodycze-bogactwo !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.