Strona główna > Świat > Pompeo: skłamałem o „nadchodzących atakach” Solejmaniego

Pompeo: skłamałem o „nadchodzących atakach” Solejmaniego

Neokoński sekretarz stanu Trumpa, Mike Pompeo, to człowiek który nie boi się przyznać iż jest kłamcą. Faktycznie wydaje się rozkoszować swoją zdolnością do okłamywania Amerykanów.

Pamiętacie tylko tydzień temu kiedy Pompeo powiedział nam, że Ameryka absolutnie MUSIAŁA wysłać drona by zabić najważniejszego irańskiego generała Qassima Soleimani, kiedy był w Iraku na misji pokojowej, gdyż planował „nadchodzące ataki” na amerykański personel i interesy na Bliskim Wschodzie.

Te opinie wymyślono żeby stępić wszelką krytykę rażąco bezprawnego czynu zabicia najważniejszego oficera wojskowego kraju z którym nie jesteście na wojnie w trzecim kraju (który zabronił ataku na jego ziemi), z którym masz sojusz. Amerykanów wyrażających niepokój o mordzie Soleimaniego  chciano by wyglądali na nie patriotycznych gdyby sprzeciwiali się: „czyli CHCESZ by Amerykanie ginęli??”

W taki sposób działa propaganda.

I kiedy dym się rozejdzie, śmiejesz się z tego i przyznajesz, że to wszystko było kłamstwem. Jak Pompeo zrobił wczoraj.

Wypowiadając się w programie Laury Ingraham, Mike Pompeo potwierdził,  że neokomska idea „nadchodzącego” i normalna idea „nadchodzącego” to dwie zupełnie inne rzeczy.

„Nie wiemy dokładnie kiedy i nie wiemy dokładnie gdzie (ataki mogą mieć miejsce), ale to było realne” – powiedział Ingraham.

Ale skoro nie wiesz kiedy i nie wiesz gdzie (i przypuszczalnie nie wiesz jak), to na jakiej podstawie Pompeo i administracja Trumpa wychodzą z pomysłem, że on musiał zostac zabity natychmiast, aby nie zabić niezliczonej liczby Amerykanów?

I jak można wierzyć Pompeo, że Soleimani stał za pierwszymi atakami rakietowymi na iracką bazę z amerykańskimi żołnierzami, że amerykański kontraktor został zabity przez wojsko Soleimaniego w tej bazie, i że Soleimani stał za „atakami” (wandalizmu) na ambasadę USA w Bagdadzie?

Inaczej mówiąc, jeśli główne uzasadnienie mordu Soleimaniego jest potwierdzonym kłamstwem, to kto rozsądnie myślący uwierzy w oficjalną wersję wydarzeń przed mordem?

Mimo że dumnie kłamie dzień i noc, Pompei uważa się za wielkiego chrześcijanina – jednocześnie popchnął Trumpa do zamordowania architekta działań przeciwko ISIS (Soleimani), które uratowało życie setek tysięcy syryjskich chrześcijan.

Coś śmierdzi siarką o Pompeo…

Pompeo: I Lied About Soleimani 'Imminent Attacks'

Daniel McAdams – 11.01.2019

Ron Paul Institute

Tłum. Ola Gordon

One thought on “Pompeo: skłamałem o „nadchodzących atakach” Solejmaniego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.